Skoči na vsebino

Monocikel


Priporočene objave

Dans sm si kupo monocikl ''20'' in ... še kar gre no :D

Fajn zadevca, sam ravnotežje me še matra :BUA: :D

Ko bom pa tk plo ko pa tile bom pa lahk rek da obvladam KLIK :OK:

Ma kdo monocikel, se je ž kdaj pelu z njim ??? !!!

Mene predvsem zanima kako bi lahko spelu brez da bi se držu kje za kako steno, ograjo ???!!!

:)

Lp, Hozi .)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se to ti mislš kao naučit :? (pa brez zamere)

Zkaj pa ne ??? Sej oni ko so prvic gr sedli so bli isti padalci ko pa js :D

S ttim minociklom ko ga mam ni naret za skakanje. Sploh pa prvo leto nadrkat ravnotežje, da si ko waservagica. :D Ko bom pa ze kaj znav si bom pa kupo freestyle monocikl, cene pa se giblejo od 120 € --> ... Te pro monocikle lahko dobis tudi v SLO

Vaja dela mojstra, mojster pa vajo :P

LP, Hozi

Popravljeno . Popravil AbNormaln
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Classic:

IPB Slika

Freestyle: IPB Slika

Cross: IPB Slika

Eni uporabljajo corss monocikle za freestyle, odvisno kaj ti bol ugaja!

Vaja dela mojstra, mojster pa vajo :P

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mi že gre ... 2 dni se vozim pa sm se že prepelu čez celo rokometno igrišče :D bravo js

''Malo'' vaje še pa bom že skako :D

LP, Hozi .)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si nabavil tistega, ki je bil zdaj v akciji za 45€ v Trgovini (da ne bomo reklame delal)?

Jaz sem tudi nabavil. Sem pa do zdaj cca. 1h nekaj probaval se vozit, v bistvu sem se bolj učil kako ga s tal pobirat :headbang: Mi je pa že ratalo se peljat ene 3 m, brez da bi se kje držal.

Najboj me pa moti, ker ne vem kakšno višino sedeža naj si nastavim, da bo najlažje ravnotežje držat.

Lp, burgy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cross:

:eek:

najbrž ja, za po ilovki pa po dreku :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si nabavil tistega, ki je bil zdaj v akciji za 45€ v Trgovini (da ne bomo reklame delal)?

Jaz sem tudi nabavil. Sem pa do zdaj cca. 1h nekaj probaval se vozit, v bistvu sem se bolj učil kako ga s tal pobirat :headbang: Mi je pa že ratalo se peljat ene 3 m, brez da bi se kje držal.

Najboj me pa moti, ker ne vem kakšno višino sedeža naj si nastavim, da bo najlažje ravnotežje držat.

Lp, burgy

Burgy:Ja tam s ga kupo :) ... js sm se že naučo pelat čez robnik, narest banny hoppa(skok na mestu), prevozu sm pa že cca. 150 m :D ! Glede sedaža ammm ... js sm se mal vozu pa probivlo na kateri višini mi najbol paše. Mam ga tko visoko, da so noge skor stegnjene :)

Zdrawc: downhill, freeride z monociklo ni kaj novega. En video z CROSS monociklo:

Tam pr 20 sec. se zacne, najbol noro je pa pr 2:20 ko se pele cez most po tenki ograji, tip obvlada !!! :OK:

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi pirhi :blink:

sam je pa res frik :grim (kod povsod se vozi :slap: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo pa v Sloveniji monociklisti tudi že svoj klub, forum z opisi tehnik vožnje...

Očitno je to tudi v Sloveniji že bolj razišrjen šport kot bi si mislili.

monokolo forum

Upam, da ni prepovedano linkati povezava na kakšen drug forum.

Drugače pa prosim moderatorja, da link izbriše in se opravičujem za nevšečnosti.

Kris Holm pa res obvlada. Jaz ne mislim nikoli počet kaj takega. Bi se pa rad navadil toliko peljat, da si bom upal v kampu do marketa po kruh in mleko.

Lp,burgy

Popravljeno . Popravil burgy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede višine je najbolše vzet zic dol, pa lahko kar med vožnjo štelaš višino, odvisno od dolžine štange :P :D malo heca

Bi pa blo zanimivo probat ja :grim

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to temo bi lahko dal tud v kategorijo zdrav duh v zdravem telesu, sej konc koncev gre za šport, gibanje :)

sam predlog .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

AbNormaln kako ti kaj gre vožnja z monociklom? Že izvajaš piruete?

Jaz sem pri mojem opazil, da se mu počasi vrti kolo(kot bi spodrsavalo) pa čeprav imam pedala na miru. A se mi je že osovina pokvarila ali je to morda kakor kakšna bremza. Se mi pa čudno zdi, da bi se že tako hitro pokvaril, ker še niti tri ure ni bil v uporabi.

Lp, burgy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AbNormaln kako ti kaj gre vožnja z monociklom? Že izvajaš piruete?

Jaz sem pri mojem opazil, da se mu počasi vrti kolo(kot bi spodrsavalo) pa čeprav imam pedala na miru. A se mi je že osovina pokvarila ali je to morda kakor kakšna bremza. Se mi pa čudno zdi, da bi se že tako hitro pokvaril, ker še niti tri ure ni bil v uporabi.

Lp, burgy

Torej burgy, sklepam da sma ga kupila v isti trgovini, men se je zgodilo isto, kolo je šlo naprej pedala pa ostala na miru. Šov sm nazaj v trgovino ker mam garancijo in dobo novga. Sam ž pr tem spet neka poka in ne manka več lko da se ne bo spet isto naredlo. :BUA:

Drgač pa pelat se ž znam fajn, tut skočit znam na mestu(bani hop), fajn zadeva za vozit. Sam bo treba nabavit enga za 200 € najmanj. :D

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj za začetek jih nekaj raklamirajte, potem ko bost ep a notri padel pa nekaj konkretnega kupiti. Tisto kar so zadnjič počeli v kamniku z njimi je že skoraj podobno pripetim filmčkov (da ne govorim da so kar mal izzival "usodo" koso brez sprednjega bicikla "skakal" okrog glave in trebuha. Si raje ne predstavljam kaj bi se zgodilo, če bi mu vilice zapičil čez rebra ali glavo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj za začetek jih nekaj raklamirajte, potem ko bost ep a notri padel pa nekaj konkretnega kupiti. Tisto kar so zadnjič počeli v kamniku z njimi je že skoraj podobno pripetim filmčkov (da ne govorim da so kar mal izzival "usodo" koso brez sprednjega bicikla "skakal" okrog glave in trebuha. Si raje ne predstavljam kaj bi se zgodilo, če bi mu vilice zapičil čez rebra ali glavo :cry:

optimist ali realist :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!