Skoči na vsebino

COP LAND aka PLANINA !!!


axxxi

Priporočene objave

Ko sem se včeraj vračal z obale :cry: sem se seveda zapeljal čez planino :P in bil močno presenečen :shock: !!!

Na vrhu en policaj, spodaj dva na letečih+radar, malo naprej pa še en z avtom+radar!!! Ker me že nekaj časa ni bilo na planini me zanima, če je to konstantno cop land in a so tam samo zato, da strašijo. :twisted: Ali se spravijo merit motoriste in jih tudi kaznujejo :?: :?: :?: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse hkrat. Cakajo in lovijo ter ovirajo. Uglavnem pa lovijo modre dirkace na lezalkah. Kolega so ustavli, ker je malo povozil crto na ovinku... Se pa kar vsako nedeljo narisejo tam. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto smo bili tam, pa nikjer zive duse... Sklepam, da je samo v nedeljo toliko policajev, ker je tudi vec motoristov tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se včeraj vračal z obale :cry:  sem se seveda zapeljal čez planino :P  in bil močno presenečen :shock: !!!

Na vrhu en policaj, spodaj dva na letečih+radar, malo naprej pa še en z avtom+radar!!! Ker me že nekaj časa ni bilo na planini me zanima, če je to konstantno cop land in a so tam samo zato, da strašijo. :twisted:  Ali se spravijo merit motoriste in jih tudi kaznujejo :?:  :?:  :?: :(

Ja tudi kaznujejo jih :!: Na žalost preveril na lastni koži. :evil: :cry: :evil: Pri tem so mi pa tudi povedali (kifelci namreč), da se vsako leto vsaj eden ubije na planinskih ridah. A to drži al ne pa ne vem.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tem so mi pa tudi povedali (kifelci namreč), da se vsako leto vsaj eden ubije na planinskih ridah. A to drži al ne pa ne vem.  

LP - Rude

Pa ne samo eden :!: :!: ...

Ponavljam pa tudi že velikokrat izrečeno misel:

CESTE NISO ZA DIRKAT !!!.

Kdor bo meni po mojem pasu pripeljal nasproti in bo bum naredil ... ga noben ne reši še kakšnega bum bum učinka ... :evil: :evil: ... največkrat se mi je to zgodilo prav na Planini, zato je prisotnost policije nujna !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je to res, a kolikor mi je znano, se to zgodi na ovinkih in ne na ravnini. In ne vedno ležalkam.

Glavni razlog je seveda hitrost, pa tud kamnite in neprimerne ograje,... Proge pa zgleda, da še dolgo ne bo na spregled. Nasi zakoni pa definitivno ne podpirajo varnosti motoristov. :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne samo eden  :!:  :!: ...  

Ponavljam pa tudi že velikokrat izrečeno misel:

CESTE NISO ZA DIRKAT !!!.  

Kdor bo meni po mojem pasu pripeljal nasproti in bo bum naredil ... ga noben ne reši še kakšnega bum bum učinka ... :evil:  :evil: ... največkrat se mi je to zgodilo prav na Planini, zato je prisotnost policije nujna !!!

SE 100% STRINJAM !!!

BI BILO PA NUJNO ZGRADITI PRIMERNO STEZO TUDI V SLOVENIJI :!: :!: :!:

NA ZALOST ŽE PONUJENIH PRILOŽNOSTI NISMO OZ. NAŠI POLITIKI NISO ZNALI IZKORISTITI! :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tem so mi pa tudi povedali (kifelci namreč), da se vsako leto vsaj eden ubije na planinskih ridah. A to drži al ne pa ne vem.  

LP - Rude

Drži, jebeno drži, kar se mene tiče, se en je znanc ubil in en bežen znanc končal hudo razklofan (voziček če se ne motim) na na ridah, razmika je bilo cca. 4-5 mesecev.

Tko da ta statistika drži, veliko jih ma pa samo noro srečo od zgoraj, da ostanejo "nepoškodovani", ... sej so se tut Motosvetovci že ulegli na ridah.

Zoolo the Sad One! :cry:

P.S.: In pizd- kaj je tok je--no teško za razumet v tem kar je Hotschko zgoraj boldano in povečano napisu?! :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK folk.. kaj nej rečem... planina men odgovarja ne sploh za dirkat.

Pa vsi neki tok pravjo, ja gremo ke gont pa to... ne vem, a je z mano kej narobe, al kaj.... men je prej safr ke čez pelat... pa nimam nič proti ovinkom... ampak tisti se mi zdijo pa safr. Pazit skos na nore motoriste pa avtomobiliste, vohat skurjeno olje starega GSXR-a, ki me je sicer prehitu že 2km nazaj, ampak se še kar voha... merkat na polcaje... ni to neki zame.

Zdej pa res ne vem, a je z mano kej narobe, al še kdo podobno misli?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavni razlog je kamnite in neprimerne ograje, seveda je tudi hitrost tu. Proge pa zgleda, da še dolgo ne bo na spregled. Nasi zakoni pa definitivno ne podpirajo varnosti motoristov.  :!:

Je--- zakone, je--- neprimerne ograje (ja to bi lahko omililo posledice maš prav, samo problem je v road racingu, pa *žensko spolovilo* sej nismo na Isle Of Man, pa še tam je dirka 10 dni na leto!), ... pa ne mi resno govoriti, da je razlog smrti neprimerna ograja?! Ej hallo, pa to se bere ko nedeljska izdaja NOVIC --> OGRAJA Z NEPRILAGOJENO HITROSTJO ZAPELJALA V MOTORISTA (Senzacionalno v SLO), ... no ja z velikimi kot naslov članka! :lol: :lol: :roll: :shock:

GLAVNI RAZLOG JE ZA PAR 10 Kh/h NEPRILAGOJENA HITROST PRENAPETEŽEV NA PLANINI. :?

@axxxi: Ej se 200% strinjam, s tabo, dirkališče je nuja, ...samo še vedno pa sej mislim da tuki se strinjava, Planina ni poligon za forsiranje nečesa česar ni in čemur ni namenjena. Ja proga ob vseh ponudbah in idejah bi že lahko stala, zato pa Glavni krivec za smrtne žrtve je prevelika Hitrost, drugi je pa VLADA RS in predvsem cela plejada nesposobnih notranjih Ministrov v njenih vrstah (na čelu s trenutnim, pa kdorkoli že je), na žalost nas verjetno razen parih policajev ki so tudi sami motoristi ali v leteči, gledajo po starem dobrem pravilu, dober motorist je mrtu motorist ali vsaj v vozičku (v vsakem primeru umaknjen iz igre). :evil: :?

@Strom: Stari hej, likewise, ... pa sem mislil da mi Planina ni všeč ker sem vozil Chopperja, pa je bil neokreten pa težek pa, .... ma mi tut iz Bulldogom nič bolj ne sede, .... Planina je pač samo par kilometrov na poti do morja, ki jih je treba prepeljat in ostali cel, zaradi vsega kar si napisal. 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: AH PLANINA, jaz vem za dve smrtni nesreči in štirinajst padcev!!! v zadnjih dveh letnih na planinskih ridah. Seveda sem tudi sam že letu po tleh v tahudem ovinku :evil:

Policajev pa med tednom načeloma ni, ker ni tolk motoristov, za vikend so pa zmeraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm bil danes tam pa ni blo policajev. Je blo en par dirkačev ma nč hudga. Vsi smo se mal gor pa dol zapeljali.

Seveda sem tudi sam že letu po tleh v tahudem ovinku  

Keri je ta ovink? Men osebno se zdi tisti desen pred parkiriščem hud. Vse skoz se lepo pelje pol se pa na koncu zaostri. Na tem sm tudi že Ninjo 9 vidu drset potleh, sadly. :cry:

Ride so fajn, nč proti, sam treba ahtat, ni kej. :wink:

LP duhc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavni razlog je kamnite in neprimerne ograje' date=' seveda je tudi hitrost tu. Proge pa zgleda, da še dolgo ne bo na spregled. Nasi zakoni pa definitivno ne podpirajo varnosti motoristov. :!:[/quote']

Je--- zakone, je--- neprimerne ograje (ja to bi lahko omililo posledice maš prav, samo problem je v road racingu, pa *žensko spolovilo* sej nismo na Isle Of Man, pa še tam je dirka 10 dni na leto!), ... pa ne mi resno govoriti, da je razlog smrti neprimerna ograja?! Ej hallo, pa to se bere ko nedeljska izdaja NOVIC --> OGRAJA Z NEPRILAGOJENO HITROSTJO ZAPELJALA V MOTORISTA (Senzacionalno v SLO), ... no ja z velikimi kot naslov članka! :lol: :lol: :roll: :shock:

GLAVNI RAZLOG JE ZA PAR 10 Kh/h NEPRILAGOJENA HITROST PRENAPETEŽEV NA PLANINI. :?

Mal sem popravil, sm se res narobe izrazu!!!

hitrost pol pa ostalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa za razliko od Zooloja in Stroma Planina kar sede. Ampak zgolj kot nekaj fajnih ovinkov, ki jih prepeljem nič hitreje kot ostale, se pravi LT. Nič na tačko, nič na koleno, ravno tolk kot mi paše, da mam dober občutek. Sej z Viragecem se itak ne da dirkat in v tem na cesti ne vidim nobenega smisla. Če si tak as, pa moraš to sebi ali komurkoli dokazati, se spoki na Grobnik :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas na Koroskem je pa podobno "dirkalisce" cesta na Golico, route 69. Siroka ovinkasta cesta, cca. 13km v hrib, samih serpentin in lepo speljanih ovinkov. Sicer se nisem slisal za smrtne zrtve, jih pa poznam nekaj, ki so sli po tleh, ker so malo prevec tiscali (vkljucno z bratom, ki je s svojo 125ccm TZR ze po dveh tednih vlacil koleno skozi ovinke, no.. 4ti teden pa ga razbil na enem izmed ovinkov, ko mu je pripeljal avto po njegovi strani...). Pa tudi policaji se pogosto postavijo tja z radarjem, tak da je treba dobro "opazovati okolico"... :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na golici (oz. soboth) se jih redno ubije 4-5 na leto.zadnji tezji primer je bil septembra 2001,ko so korosko stran zaradi pristanka helikopterja zaprli.in v vednost: CELA koroska stran ima omejitev 70 samo za motocikle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je tu za razloziti? od lavamünda do korosko-stajerske meje je na soboth (golici) omejitev 70 za enosledna vozila,a.k.a. za motorje.in samo za enosledna vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planina je čist OK. Med tednom pa sploh ni kapsov gor, pa tud če so, kva pol. Na ovinku te z radarjem itak nou dubu, sej ni noben za sto in več narejen, razen če se sam seb fleten zdiš, ko po ravnini do konca prvijaš( taki se po ovinku ponavad čist pokonc pelejo ),pol te bo pa dubu.

Drugače se mi pa zdi da je največja nevarnost ravno za vikend, in to v tem, da se želijo fantje mau pokazat...

Pojdite na planino sami, pa se peljite za svojo dušo, ne pa za publiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdite na planino sami, pa se peljite za svojo dušo, ne pa za publiko.

Precej resnice je tudi v tem ... sam opažam tudi pri sebi ... zato vedno najraje Solo ... :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje sej ni tolk bad v skupini vozit!:roll:

Če je taprava klapa pa da ni nepotrebnega dokazovanja je vsaj meni bolj cool kot, da se sam vozim!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me narobe razumet, tudi meni je v skupini dobr vozt. Sam da so tapravi, pa da ni prevelika skipina, ker potem se ponavadi razbije na več skupin, taprva pa ponavad podivja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal v soboto čez ride. Spodaj je bila zaseda. Drugače pa ride prazne. Sem se ustavil malo na klopcah, za razmislek o nadalni poti. Peljalo mimo nekaj motoristov, pa eni so imel piknik tam pri oni gozdni cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!