Skoči na vsebino

Italijanski vojaki zastrupljeni z uranom


motoristek

Priporočene objave

oprosti Fritz, ampak ne moreš enačiti civilnih služb z vojsko.

vojska je čisto nepotrebna stvar, nič ne proizvaja samo jemlje in dela zgago.

ljudje, ki pa so zboleli za azbestozo niso bajno zaslužili in niso vedeli da je azbest škodljiv. poleg tega je njihova služba moralno neoporečna, kar za vojaka ne moremo trditi.

pa lep pozdrav

dr.looney :devil:

Kako, da ne. Služba je služba. A je delo v klavnici zate bolj častno, ali pa delo državnega uradnika na oddelku za zgubo časa in denarja?

Vojaki, ki bi naj bili v nevarnosti zaradi osiromašenega urana ne služijo bajno. Sicer je odvisno od tega, kaj je zate bajno a ne zaslužijo nič kaj več kot enako izobraženi slovenski uradniki v diplomaciji ali v Bruslju. Pogoji dela so pa verjetno malce različni.

Predvsem pa gre za naslednje. Delavcem v Salonitu nihče ni povedal, da delajo s strupenimi snovmi. Mogoče se je govorilo, uradno pa ziher ne, ker bi potem takoj nehali delat s takšnim materialom. No, vojak sprejema možnost zastrupitve s svincem (krogla iz naboja) kot del poklica. Tudi mine, pretepanje z demonstranti in še marsikaj... O osiromašenem uranu pa že nekaj časa uradni viri trdijo, da ja ni nobene nevarnosti. Lih toliko, da ne rečejo, da si lahko za zajtrk kruh z njim namažeš. In v tem je lahko podobnost s podobnimi primeri.

Brez da se spuščam v sfero, katero zagovarja Lunica...

Slovenska vojska je Slovenska. Slovenija je mala vasica na globusu. In sedaj bo ta Slovenska vojska rešila celi svet namesto da bi bila namenjena svojim plačnikom, ehh pa kaj pišem, ali gre pri teh expedicijah sploh za reševanje? Seveda gre, reševanje določenih denarnih in političnih interesov. In ker si Slovenska politika dobičke od izvajanja tega lahko le nariše, se poskuša pririniti k skledi večjih akterjev. In tja se najlažje pride čez rit.

Mi vsi Slovenski davkoplačevalci pa to plačujemo. V zahvalo dobivamo pa politichne ghovole in povečanje verjetnosti kakšnih bombic. Pa ne pasjih.

Zato me zanima, kako bo, ko pripeljejo prvi žakelček. Bodo mame. očetje in dekleta še vedno s solzami ganjenosti gledale "zvezde" Slovenskega reševanja sveta? Bodo Kahli in Janezi v pozlačenih okvirjih poleg slik mrtvih sinov? Ali bodo takrat prepozno leteli na gnojišče?

Če govorimo o Iraku, Afganistanu bi se še strinjal. Kadar pa govorimo o neposredni soseščini pa menim, da je prav, da se Slovenija tam angažira na vse možne načine, tudi vojaško. Sedaj je učinek sicer bolj pičel, a je bolje karkoli v primerjavi z vojno. Napaka je bila storjena že zdavnaj, ko Slobotovih sil niso takoj kvalitetno zbombardirali in ustavili vojne. Dokler so v bližini Slovenije takšna polvojna območja, bomo tudi mi čutili njihov vpliv, če ne drugače pa skozi kriminal.

Da bo črna vreča prej ali slej je popolnoma jasno. Glede na statistiko je čudež, da je še ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zdaj ko je strašno moderno biti strpen in oh in sploh nenasilen.

Dej, prosm, ukini že enkrat ta stavek, ki ga venomer uporabljaš. Pa si razjasni pojme o tem, kaj je moderno, kaj pa strpnost & nenasilnost...

Pa sej je Fritz že vse povedow. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Napaka je bila storjena že zdavnaj, ko Slobotovih sil niso takoj kvalitetno zbombardirali in ustavili vojne.

Evo

tule sem te čakow. Veš, zelo zvesto prebiram tvoje prispevke in misli.

Nekako se (če se spomniš) nisva strinjala okoli zadnje vojne na Balkanu.

In

sedaj si omenil ključni dokaz. Tole "napako".

To

NI bila napaka. To so storili namenaoma - in EU, NATO, USA. Pustili so, da se tako dobro pokoljejo med sabo, da nikomur več ne bi niti slučajno prišla na pamet ideja o skupni državi. IN ko je bilo dovolj ... par dni bonbandiranja in vsega je bilo konec. To bi lahko naredili takoj na začetku. Stroški bi bili veliko manjši, da o žrtvah ne govorimo .. kaj šele o vojnih zločincih, katerih sploh ne bi bilo.

AMPAK - point ni bil v tem, da ustavijo voljno,

point je bil v tem,

da MORA vojna dovolj dolgo trjajati.

Yess,

dragi moji/e - zapomnite si nekaj .. tule sicer

:topic:

ampak

Yuga ni razpadla spontano - razpad in kasneje vojno so sprovocirali EU, NATO, CIA & Co

in

jo seveda ustavili, ko se jim je zdelo, da je za to pravi trenutek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wat šud aj sej?

Po vsem kar sem prebral, slišal in pretuhtal... menim, da mr. Sljobo ni produkt ničesar drugega kot sle po oblasti, spleta okoliščin, skupine fašističnih mislecev ter prestrašenega in poneumljenega ljudstva (lahko se, seveda, tudi motim .) ).

Da so se po začetku vojne, tedanji vrli EUropejci, obnašali tako, da ne veš ali so bili tako neumni ali pa je bilo nekaj drugega odzadaj, je pa tudi res. Danes v EU skušajo/skušamo graditi skupno varnostno in zunanjo politiko prav na izkušnjah debakla z BiH.

Verjetno bo o tem še veliko napisanega. Meni Juge ni žal. Venomer pa poskušam realno gledati na tiste čase, ki sem jih preživel kot otrok socializma :) Sedaj sem že kvalitetno off-topic. Sorry.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Po vsem kar sem prebral, slišal in pretuhtal... menim, da mr. Sljobo ni produkt ničesar drugega kot sle po oblasti, spleta okoliščin, skupine fašističnih mislecev ter prestrašenega in poneumljenega ljudstva

...

Glede na moje poznavanje nekaj predstavnikov Srbskega naroda in vsakodnevnih informacij iz medijev gre bolj za simptom "večvrednosti" kot za neumnost in strah. To gre pa s fašizmom enkratno skupaj, tako da bi to skupino fašističnih mislecev kar zelooo razširil.

O napaki, da ni bilo bombandiranje temeljito, se pa strinjam. A je hudič, tu so se vedno tepli interesi zahoda, vzhoda in predvsem kapitala. Ko pogledaš še zgodovino politike predvsem Francije in VBritanije v takih primerih, je jasno, da drugega kot sranja ne znajo zakuhati.

In to so zrihtali s kavbojem Grmičkarjem tudi v Iraku in vprašanje mesecev je kdaj bodo še v Iranu.

Odpirajo novo "turistično destinacijo" tudi za SLO vojno potične avanturiste. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... menim, da mr. Sljobo ni produkt ničesar drugega kot sle po oblasti,

Tule

on ni nobena izjema in vsi politiki so produkt:

- sle po oblasti (v tujini, kjer politik navadno

ni revica iz predmestja ali vnuk Srojanofke)

- s priokusom pogoltnosti in lahkega zaslužkarstva

Mogoče

pa seveda kdo misli, da ni tako in kuje v svoji naivi

kakega od politikov v zvezde poštenosti, kot recimo

nekateri mislijo o našem Dalajlami.

Ampak

tudi ti polit-idioti, ki so sprovocirali zastrupljenje v I vojski so izključno ta serija osebkov

in med njimi in Milošević-em ni nobene razlike. Ampak POPOLNOMA NOBENE.

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na moje poznavanje nekaj predstavnikov Srbskega naroda in vsakodnevnih informacij iz medijev gre bolj za simptom "večvrednosti" kot za neumnost in strah. To gre pa s fašizmom enkratno skupaj, tako da bi to skupino fašističnih mislecev kar zelooo razširil.

O napaki, da ni bilo bombandiranje temeljito, se pa strinjam. A je hudič, tu so se vedno tepli interesi zahoda, vzhoda in predvsem kapitala. Ko pogledaš še zgodovino politike predvsem Francije in VBritanije v takih primerih, je jasno, da drugega kot sranja ne znajo zakuhati.

In to so zrihtali s kavbojem Grmičkarjem tudi v Iraku in vprašanje mesecev je kdaj bodo še v Iranu.

Odpirajo novo "turistično destinacijo" tudi za SLO vojno potične avanturiste. :SS

Kot da so Hrvati kaj boljši od Srbov. Oni šele imajo dobro razvit kompleks večvrednosti.

NATO pa v ExYU ni posredoval prej zato, ker si EU ni mogla/hotela privoščit na svojih tleh nove muslimanske države. Je bilo treba počakat, da jih malo razredčijo tako Hrvati kot Srbi. Pa ne pozabit, da je albanska mafija v ZDA najmočnejša med kriminalnimi združenji in posledično ima tudi največji vpliv na njeno politiko. Skoraj tako močan kot židovski lobi v ZDA. Pa na Kosovu je tudi nekaj rudnega bogastva koristnega za tujce. Bosna pa je sirotinja.

...

Ampak

tudi ti polit-idioti, ki so sprovocirali zastrupljenje v I vojski so izključno ta serija osebkov

in med njimi in Milošević-em ni nobene razlike. Ampak POPOLNOMA NOBENE.

:BUA:

O pa je razlika. Italjanski politiki so na strani zmagovalcev, Miloševič pa je bil luzer.

In kot sem že napisal, zgodovino in sodbe pišejo zmagovalci in ne luzerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pa je razlika.

Ys

sem bolj menil vzrok zaradi

katerega se sploh kdo spusti v politiko.

Ti pa omenjaš THE END.

Winnerji in looserji

so pa na vseh področjih življenja in ne samo v politiki. Vendar je to le končni efekt.

Na ta način lahko potem med looserje štejemo tudi

vse velike vojskovodje od Hitlerja, Napoleona, Velikega Karla .. .. itd nazaj.

Ne nazadnje so luzerji skorja vsi, ki izgube na volitvah - izgube pa prej ali slej.

Zelo zanimivo bi bilo potemtakem slišati, kdo po tvoje (razen TITA seveda)

v politiki ni bil looser.

No?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

vse velike vojskovodje od Hitlerja, Napoleona, Velikega Karla .. .. itd nazaj.

Ne nazadnje so luzerji skorja vsi, ki izgube na volitvah - izgube pa prej ali slej.

Zelo zanimivo bi bilo potemtakem slišati, kdo po tvoje (razen TITA seveda)

v politiki ni bil looser.

...

Si eden redkih, ki šteje Hitlerja med velike vojskovodje. Ali lahko navedeš kakšen dokaz, da je res bil?

Ja težko bi bili zmagovalci tisti, ki izgubijo na volitvah. Ali na tekmi. Ali v boju za obstanek. Ali ...

Mogoče vsak, ki se je pravočasno umaknil iz politike ali pa umrl predno so ga porazili na volitvah.

Še kakšno vprašanje? Ti samo vprašaj, naj ti ne bo nerodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si eden ..

No,

ne moreš reči, da Hitler v začetku ni dobro fural,

dokler ni zavozil in šel med looserje - tako kot vsi,

katerim predobro gre in potem zavozijo.

In

to pravim .. v politiki prej ali slej vsak konča med looserji

in

konec koncev mi vsi, ki mislimo,

da smo ne vem kako prijeli

ne vem koga za jajca, da smo vsevedni ..

vsi - brez izjem - končamo kot looserski

usmrajen kupček dreka nekje v krematoriju

ali 2m pod površjem tega planeta.

Tako

smo vsi z rojstvom zapisani looserstvu

samo, da si celo življenje pred tem

zatiskamo oči, se delamo nadvažne

in v svoji virusni nepomebnosti okužujemo

in uničujemo najlepši planet v galaxiji.

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,

ne moreš reči, da Hitler v začetku ni dobro fural,

dokler ni zavozil in šel med looserje - tako kot vsi,

katerim predobro gre in potem zavozijo.

...

Še vedno trdim, da Hitler ni bil vojskovodja. On je samo svoje želje posredoval svojim generalom in feldmaršalom, ti pa so potem vodili operacije (bili vojskovodje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, prosm, ukini že enkrat ta stavek, ki ga venomer uporabljaš. Pa si razjasni pojme o tem, kaj je moderno, kaj pa strpnost & nenasilnost...

Pa sej je Fritz že vse povedow. B)

dragi moj. ti pa se nauči brat.sem napisala ,da je danes biti zelo moderno strpen in nenasilen.

če pa zaradi opojnih :P substanc ne dojemaš stvari ti pa ne morem pomagati. se opravičujem če sem prizadela tvojo občutljivo "umetniško" dušico . :naughty:

@Fritz: mislim, da midva ne bova prišla skupaj na to temo.lahko se samo na smrt skregava .) .

jaz vojsko jemljem kot nepotrebno stvar in ga ni na svetu bitja, ki bi me prepričal o nasprotnem.

aja o zaslužkih vojakov na raznih misijah pa vsi vemo, da niso tako majhni in so kar nekajkratnik plače delavca.

o moralnosti raznih poklicov bi lahko veliko debatirali in toplo vodo odkrivali. vendar ne moremo dvomiti o tem, da je človeško življenje nedotakljivo in ga v nobenem primeru nimamo pravice končat, a ne.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vendar ne moremo dvomiti o tem, da je človeško življenje nedotakljivo in ga v nobenem primeru nimamo pravice končat, a ne.

dr.looney :devil:

Ne bi se strinjal. Če nekomu nadaljnje življenje povzroča neznosne muke in ni nobene šanse, da bi ozdravel, res ne vidim nobenega razloga, zakaj ne bi smeli zdravniki na njegovo željo prekinit njegovega trplenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi se strinjal. Če nekomu nadaljnje življenje povzroča neznosne muke in ni nobene šanse, da bi ozdravel, res ne vidim nobenega razloga, zakaj ne bi smeli zdravniki na njegovo željo prekinit njegovega trplenja.

se strinjam. ampak ne govorimo o tem. :rolleyes:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fritz: mislim, da midva ne bova prišla skupaj na to temo.lahko se samo na smrt skregava .) .

jaz vojsko jemljem kot nepotrebno stvar in ga ni na svetu bitja, ki bi me prepričal o nasprotnem.

aja o zaslužkih vojakov na raznih misijah pa vsi vemo, da niso tako majhni in so kar nekajkratnik plače delavca.

o moralnosti raznih poklicov bi lahko veliko debatirali in toplo vodo odkrivali. vendar ne moremo dvomiti o tem, da je človeško življenje nedotakljivo in ga v nobenem primeru nimamo pravice končat, a ne.

dr.looney :devil:

Sploh ni pomembno, če bova prišla skupaj ali ne. Ti razmišljaj po svoje, jaz bom pa po svoje.

O moralni neoporečnosti pa ne bi govoril s tako visokega piedestala. Se ti v življenju lahko zgodi, da te bo npr. vojaški helikopter reševal in boš potlej za zmerom zaznamovana z "morilskim" aparatom :devil:

Zaslužek vojaka na misiji na Kosovu je okrog 2500€. Če je to zate bajni zaslužek glede na delo, ki ga opravljajo, potem tudi v redu. V Sloveniji se vojak ne primerja z delavcem v gospodarstvu temveč z ostalimi državnimi uradniki, saj je vojska del državne uprave. Ne morem pomagati, če vojak iz npr. Murske Sobote zasluži precej več kot njegov oče ali mati, ki delata v tovarni. Če bi delal v državni službi, v Murski Soboti, bi razmere bile popolnoma enake.

Glede nasilnega evtanaziranja je pa tako. Upam, da mi v življenju ne bo nikoli treba nikogar ubiti. Če bo pa nekdo hotel mene ali meni bližnje pa nimam nobenih moralnih ali drugih zadržkov.

Vojska, ki brani svoj dom ni in ne more biti moralno oporečna, v svetu, v katerem obstaja agresija. Vojska demokratične države, ki izvaja agresijo, je poslana s strani elit, ki jih je izvolila večina državljanov oz. katerih početje tolerira večina državljanov.

Vojska bo mogoče res ukinjena, ko bo človeštvo doseglo višjo stopnjo. Jaz te višje stopnje, žal, še ne vidim na obzorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vojska bo mogoče res ukinjena, ko bo človeštvo doseglo višjo stopnjo. Jaz te višje stopnje, žal, še ne vidim na obzorju.

Eeejmeeen

:worship:

Izredno

močan argument, pred katerim morajo

poklekniti tudi najmočnejši zagovorniki

pacifističnega ukinjanja vojske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Najprej lep pozdrav vsem na forumu

Ker sem tudi sam eden od bajno plačanih slovenskih vojakov, naj vam izdam skrivnost da je koeficjent vojaka v SV 1.8 zajamčene minimalne plače v sloveniji kar znese cca 500 € na mesec. Seveda podpišeš pogodbo prostovolno katera pa te obvezuje tudi služenju domovini izven meja Slovenije. Pogodba se podpiše za določen čas petih let in po preteku le te, te postavijo na cesto. Nikogar ne zanima kakšno je tvoje zdravstveno stanje po preteku te dobe, saj nisi več njihov problem. :?

Ker smo vsi vojaki državni uslužbenci nas enačijo z tajnicami na raznih občinskih uradih in smo nekakšen fenomen v tem svetu vsaj kar se tiče našega statusa. Pišete, da vojska ni potrebna? Saj je kmalu tudi nebo več. Gospodarstvo se počasi popravlja in tudi plače v gospodarstvu rasejo. Moja se ni spremenila že 10 let.

Lažem ukinili-zmanjšali so nam potne stroše za polovico o kvaliteti malic, pa da ne govorimo saj ni več naborniške vojske katera se je lahko vsaj pritožila.

Za konec mojega jamranja pa naj pozdravim vse motoriste pripadnike slovenske vojske ,kateri so po ukazih odšli na misije pa svetu in se tako morali odpovedali letošnji motoristični sezoni.

Ostalim pa želim obilo varno prevoženih kilometrou.

lp

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vendar ne moremo dvomiti o tem, da je človeško življenje nedotakljivo in ga v nobenem primeru nimamo pravice končat, a ne.

dr.looney :devil:

Dvomim v to! Celo prepričan sem v nasprotno. In ne vem zakaj je potrebno človeka obravnavati ločeno od drugih bitij. Na tem planetu nismo sami in nikakor ne samozadostni. Tako da je potrebno tudi človeka eliminirati, če se za to pokaže potreba. Kakšna? Če nas ogroža (miljavžent načinov) - samoobramba; če varujemo pripadnike svojega krdela - obramba, če smo lačni ali ogroža naše vire - prehrambena konkurenca, pa še pa še. :grim

V pravljicah pa je seveda možno vse. Tudi nedotakljivost človeškega življenaj. pa življenja kravice Katke, pa mišk Minke in Filipa, Maxipsa in vseh ostalih. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej HHV, se strinjaš, da če te država, posamezniki, podjetje tlačijo in če nisi tako zvit in premetan, izobražen, da se temu upiraš ali najdeš svojo pot...da lahko s tega stališča nekoga ali neko skupino zaminiraš z improviziranimi eksplozivnimi stredstvi, ker trpiš in te ti z boljšim znanjem, boljšo iznajdljivostjo eksistenčno ogrožajo ker pridejo lažje do virov in ti postavljajo včasih nepremostljive ovire do boljšega kruha? :whistle: :P mal heca.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej HHV, se strinjaš, da če te država, posamezniki, podjetje tlačijo in če nisi tako zvit in premetan, izobražen, da se temu upiraš ali najdeš svojo pot...da lahko s tega stališča nekoga ali neko skupino zaminiraš z improviziranimi eksplozivnimi stredstvi, ker trpiš in te ti z boljšim znanjem, boljšo iznajdljivostjo eksistenčno ogrožajo ker pridejo lažje do virov in ti postavljajo včasih nepremostljive ovire do boljšega kruha? :whistle: :P mal heca.

Do boljšega kruha? Ko se bogastvo sveta koncentrira v rokah nekaj posameznikov, in ko postaja revščina in brezdomstvo vsakdanjost in povprečje, ne gre več samo za večji ali manjši kos pogače!

Strinjam se da se lahko vsakdo, ki je zatiran, upre tiranu! Da tudi na opisan način, ko je mera polna in drugega izhoda ni več. Boj za svobodo bom podpiral vedno!

Nikoli pa se nisem strinjal, da se v to vpleta nedolžne.

Torej boj za neodvisnost, svobodo ipd. podpiram, terorističnih napadov, kjer umirajo nedolžni pa nikakor ne!

Če bi razne Al kajde, Ire, Brigade raznih barv bombardirale samo pripadnike vlad, katere jih preganjajo, bi bila tudi za te ekstremne organizacije slika v javnosti drugačna, kot je če padajo nedolžne žrtve bomb na ulicah in železniških postajah.

To pošiljanje vojske v druge predele sveta je zame samo opletanje s tujo curo po koprivah. In ta ista cura jih bo dobila po glaviču, tisti, ki so te cure vrgli v koprive, pa si lepo na varnem in toplem v foteljih mencajo .... dlani!

Če bi v državah, ki se gredo "ekspedicije" za vsako kroglo, ki jo v tujini faše poslani vojak, priletela še ena v obrambno ministrstvo in vlado, bi se verjetno tam drugače razmišljalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV,se strinjam :yes: seveda sem mel v mislih le tirane in bando...ne nedolžnih.

Sicer pa ne pozabi, da je kosovo interesna cona Slovenije...ima neke resurse, pa tudi njihova skupnost je dokaj razvejana in močna pri nas in mislim, da je ta odločitev o napotitvi celega bataljona dol pravilna. Vključno z direktno izjavo predsednika pred časom, ko je dejal, da je lahko le samostojno in neodvisno Kosovo garant za mir tam dol. In zdej kar naenkrat vsi trobijo v ta rog, ko so še malo pred tem opljuvali in se neki delali zadržane do izjav Drnovška o Kosovu. Da je njegova vizija bila in je edina pot so sprevideli šele pred nedavnim ti naši kurčevi kratkovidni politikanti in bodo seveda se tolkli po prsih kako dobra je njihova ideja...

No v Afganistanu je prisoten NATO in ker smo članica in to nova...se moramo malo izkazat a ne! Jst mislim, da so naši fantje izredno dobro usposobljeni in znajo delat z lokalnim prebivalstvom dosti bolje kot ostali, ki so tam.

Irak je verjetno tudi zgodba o kakih deležih, malih sicer, pri rekonstrukciji...konec koncev nekatere vezi verjetno še obstajajo iz časa Juge... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sicer pa ne pozabi, da je kosovo interesna cona Slovenije...

Te interesne cone so en navaden bullshit! Saj je tudi Irak in Afganistan interesna cona ZDA, tako kot je pred leti bil Vietnam! Jaz se s tem ne strinjam.

In dokler je NATO poslušen ZDA, tudi deluje v njihovem interesu. Kar je spet en velik Bushshit!

Zavezništva, enakopravna seveda, edino za potrebe skupne obrambe pred napadom so največ kar pogojno odobravam. To kar se danes počne, pa je navadno v rit lezenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa ne pozabi, da je kosovo interesna cona Slovenije...ima neke resurse, pa tudi njihova skupnost je dokaj razvejana in močna pri nas in mislim, da je ta odločitev o napotitvi celega bataljona dol pravilna.

živela imperialistična slovenija v 21. stoletju ! :stupid:

glede na to da imamo priznane manšinjske skupnosti madžarov in italijanov, je še dobro da k njim nismo poslali kakih divizij ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV,se strinjam :yes: seveda sem mel v mislih le tirane in bando...ne nedolžnih. ...

Sicer pa ne pozabi, da je Kosovo interesna cona Slovenije...ima neke resurse ...

Ja

te 'resurse' bo Srbija zeloo težko kar tako opustila,

sy kolikor vem (info.: Šipci-zlatarji) med drugim je tam tudi

rudnik(i) zlata iz katerih izvirajo "zlate rezerve" bivše Yuge.

Mnemnja

sem, da bo tam še hudo vroče in si ne želim, da bi začel

kdo zastrupljati naše vojake na podoben način.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!