Skoči na vsebino

Hyosung XRX vs. ostali 4T enduro


Tomyboy

Priporočene objave

Sem pred nakupom novega motorja. Iščem 4T enduro 125-250ccm.

Zanima me primerjava po zmoglivostih (videz ni na prvem mestu) med XRX in recimo CH WXE in ostalimi, ki uporabljajo yamahin agregat. Na papirju naj bi Hyosung bil najmočnejši.

Kakšna je pa realnost???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta hyosung je zelo zelo "švoh" in ne verjamem da je po zmogljivostih pred katerim koli drugim 125 4T endurotom. CH WXE je pomojem nasplošno boljša izbira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce kupujes enduro za uporabo po terenu potem kupi 250ccm...bistveno drugace se pelje kot 125, kateri na terenu nemalokrat zmanjka moci...Sicer pa ne kupuj motorja samo na podlagi moci na papirju, ampak si poglej tudi druge komponente na motorju ter njegovo tezo, katera je lahko v tezjem terenu kdaj tud kr pomenbna. Na 125 klaso se ne spoznam ravno najbols, se mi pa zdi da je CH boljsi od Hyosunga...(nevem sicer kolk si financno omejen samo jaz osebno ti nebi za kako resno voznjo svetoval nobenga od teh ker sta presibka) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem se bom vozil po cesti. Kdaj pa kdaj pa tudi off road. Ja z denarjem sem kar omejen, zato kupijem rabljenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: , tomos, če se ne motm ma tud endurca, sm rabljenga ne boš lih dobu, kr kokr vidm, če se že odločijo za tomos, se za supermotard, mogoče, če bi najdu kakšno xt-jko, sm to pa mislm, da ti glih ne bojo priporočal...mogoče bi blo bolš, da se bol usmeriš v 250cc, moje mnenje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej odvisno do kolk maš izpit... če maš do 125cc, pol bi se mogoče najbolj splačal XRX ali pa honda XR, če maš pa do 25kW, bi pa jaz na tvojem mestu gledal bolj proti 350cc 4T npr. yamaha xt 350, cagiva alarossa ali pa suzuki dr 350... zadnje tri dobiš v dobrem stanju nekje do 1500€. sam imam yamaho xt 350, in sem zaenkrat zelo zadovoljen, je pa res da jih je malo, takšne s papirji za registracijo so pa še redkejše :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit mam do 25kW.Gledal sem tud hondo XR, samo jo je težko dobit.Iščem tam nekje do 2000€, za ta denar pa je bore malo izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit mam do 25kW.Gledal sem tud hondo XR, samo jo je težko dobit.Iščem tam nekje do 2000€, za ta denar pa je bore malo izbire.

do 2000€ in 25kW bi bila najboljša izbira cagiva w16 ali pa canyon, obe dve sta 600cc in imata serijsko 25kW :) je pa res da so w16 zelo redke, canyonke pa imajo malo višjo ceno kot 2000€ :BUA: imaš pa trenutno na avto.netu zelo lepega suzukija dr 350 letnik '97 za 2150€ :) to ceno bi se najverjetneje dalo znižati, tako da jaz bi na tvojem mestu poklical :)

http://www.avto(pika)net/2004/motornaKoles....asp?ID=1338721

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega suzukija sem že gledal.Je tudi med kandidati, vendar glede na to, da bo to moj prvi motocikel sem ciljal na nekaj do 250ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega suzukija sem že gledal.Je tudi med kandidati, vendar glede na to, da bo to moj prvi motocikel sem ciljal na nekaj do 250ccm.

če iščeš 4T motor potem bi bilo bolje gledati tudi na prostornino zaradi navora. sicer se pa motocikla s nekje 25-30Hp hitro navadiš, ni to takšen bavbav da bi pa moral za prvega kupovati šibkejši 125cc motor, ker bi ti postal hitro prešvoh :) dolgoročno gledano je bolje vzeti malo močnejši motor, sicer pa, to je le moj nasvet, izbiraš pa sam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če iščeš 4T motor potem bi bilo bolje gledati tudi na prostornino zaradi navora. sicer se pa motocikla s nekje 25-30Hp hitro navadiš, ni to takšen bavbav da bi pa moral za prvega kupovati šibkejši 125cc motor, ker bi ti postal hitro prešvoh :) dolgoročno gledano je bolje vzeti malo močnejši motor, sicer pa, to je le moj nasvet, izbiraš pa sam .)

mislim, da se bo večina strinjala s tem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda samo ce kupujes mocnejsi motor, je potrebno da od zacetka previdno delas z rocico za gas...drugac je lahko tud zelo nevarno...kar se mojega mnenja tice..ni tezava nikdar v moci motorja ampak v glavi voznika, kjer se prekmalu pojavijo apetiti po hitrejsi voznji... .)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda samo ce kupujes mocnejsi motor, je potrebno da od zacetka previdno delas z rocico za gas...drugac je lahko tud zelo nevarno...kar se mojega mnenja tice..ni tezava nikdar v moci motorja ampak v glavi voznika, kjer se prekmalu pojavijo apetiti po hitrejsi voznji... .)

ja no te apetite pa zatremo tako, da za začetek kupimo šibkejši motor, tak da pomoje do 25 kw je za začetek kar dovolj :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Hyosunga kupovat.

Zakaj ne??

Kakšni so razlogi?

Nekako sem se odločil, da vzamem hyosunga ali pa hondo xr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no te apetite pa zatremo tako, da za začetek kupimo šibkejši motor, tak da pomoje do 25 kw je za začetek kar dovolj :D :D

Ma odvisno od samokontrole.... .)

Ce se odlocas med hyosungom in hondo....jaz bi brezkompromisno izbral Hondo! Brez dvoma in detaljnega poznavanja tega modela lahko trdim da je kvalitetnejsa od hyosunga... :)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa razlika v ceni?

Predvsem sem gledal rabljene. Cena je dokaj podobna. okrog 1700€ za dve leti star motor.

Honda ne vem koliko stane nova. Baje okrog 3000€. Hyosunga pa dobim novega, letnik 2006 za 2300€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sicer je odvisn kok dnarja maš

dejmo brodarja pretepst

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!