Skoči na vsebino

Gred


StArII

Priporočene objave

Vas lahko samo nekaj vprašam, gospod bremzer, (vikam vas zato, ker ste ker precej starejši od mene). zakaj vi mislite, da bi se naj na močnejše predelave dajali originalni ležaji, če pa jih že pri 50 ccm friziranih drobi.? skf c4 ležaji so narjeni za močnejše predelave in so namenjeni da zdržijo večje obremenitve, vi pa ste mnenja, da bi se v vsako predelavo dali originalni?

Lp

Nisem se dobro izrazil ali me ti nisi razumel.Namreč, če postojijo za predelan motor boljši močnejši ležaji je logično da te montiraš.Jaz sem hotel samo reči, da ne kupovat identične ležaje (enako dimenzijo)po trgovinah,ki niso narejeni za dotični(dvotaktni)motor kajti posebnost teh ležajev za2-taktni motor je v mazanju kajti pravi ležaji za 2-taktno mašino morajo imeti bronzano kletko ali mogoče lahko tudi poliamidna kar je slabše od bronzaste nikakor pa ta kletka nesme biti železna kot je pri navadnih"standardnih"ležajih ker kuglice ležaja preslabo maže.Upam da si me zdaj razume! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!