Skoči na vsebino

Ostalo - vsisni del, prenosi, elektronika itd.


StArII

Priporočene objave

ewo našel napako.. nek konektor se je iztaknil... zgleda da na timmg-ju tut pogledu ni.. važn da je kaserov.. lp

sj to itaq na usakem servisu nrdijo, sam da je keš :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... se ne lih najbolj spoznam na vplinjače od skuterjev, če po pravici povem ga nisem še nikoli šravfal. Na tvojem mestu bi ga peljal na servis.

Mam pa jaz tudi en problem pri mojem odblokiranemu aeroxu z auspuhom LeoVince RR. Pred kratkim sem menjal sklopko(polini speed clutch 2G) in valjčke(4,3g), ker so bili zrabljeni. Problem je v tem, da motor ne vleče dobro. Ko se peljem v grič teče lepo do 40km/h potem pa izgubi vso moč in zelo počasi pospešuje in če spustim gas in potem še enkrat navijem do konca začne malo lezti in nima nobene moči več, dokler hitrost ne pade na 30 km/h. Najprej sem mislil da je kaj narobe s sklopko in sem jo nastavljal vendar ne pomaga. Mislim si da je kriv variator ali pa jermen. Jermen ni bil še menjan in ima 13.000km, variator pa je videti že malo "nazobčen"... Če se komu sanja kaj bi lahko bilo narobe ga prosim če mi lahko odgovori.

mogoče valjčki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo,jst mam v mojem kitacu vgrajen cilinder kit 85cc in me zanima,če bi s cdi enoto pridobil kaj na hitrosti ? In kam se priklopi cdi?

Kupiti misli cdi enota bgm pro

Popravljeno . Popravil kevca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, zanima me sledeče. Sedaj imam že vse dele pripravljene za spomladi ko si bom vgradil 70 ccm gus kit ter vse ostale stvari. zanima me pa sledeča stvar, ampak nanj mi prosim naj odgovorijo samo tisti ki imajo izkupnje s tem. Večina mehanikov mi je reklo da z navadnim akumumolatrjem okoli 4 Ah elektronsko zagnati motorja. nato sem se malo pozanimal in mi je rekel eden da 5 ah zadostuje za vžig sport kita. zanima me ali ta podatek drži in še kakšne druge napotke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Naj še jaz uprašam, pašejo malossijeve delta federce 105-107mm na originalno sklopko?

naj mi kdo prosim či hitreje odgovori, hvala :)

Aerox Forever :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

naj še js vprašam: mam peugeota vivacity(vertikal) letnik 2001,

mam problem NIMA ISKRE. kaj bi lahko bili najmožnejši vzroki?

P.S. motor je kupo fotr js itak nebi nikol kupo peugeota(sory za tiste k ga mate(: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj še js vprašam: mam peugeota vivacity(vertikal) letnik 2001,

mam problem NIMA ISKRE. kaj bi lahko bili najmožnejši vzroki?

P.S. motor je kupo fotr js itak nebi nikol kupo peugeota(sory za tiste k ga mate(: )

štrom navitje je pregoru, to je isto blo na mojmu tajfunu druzga skor ne more bit, razn poglej kapo od svečke al pa kable če so usi spojeni možno je tud to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štrom navitje je pregoru, to je isto blo na mojmu tajfunu druzga skor ne more bit, razn poglej kapo od svečke al pa kable če so usi spojeni možno je tud to

aa...ok bom pogledu...drgač pa a je možn da je crknu oni senzor za vžig tm pri magnetu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aa...ok bom pogledu...drgač pa a je možn da je crknu oni senzor za vžig tm pri magnetu ?

P.S. CDI je nov gorih originalen pa še useen ni iskre, tak da zdej pa res ne razumem...:/

aja pa kapa od svečke je nova(NGK) pa svečka tui :)

Popravljeno . Popravil konkreten
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. CDI je nov gorih originalen pa še useen ni iskre, tak da zdej pa res ne razumem...:/

aja pa kapa od svečke je nova(NGK) pa svečka tui :)

pol se je vrjetn navitje skuru, probaj imet luči prižgane pa izklopi akumulator, pa kurblaj če se nebojo luči prižgale oz ko pritisneš kurbl morjo zasvetit, potem je 99% da je šlo navitje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se je vrjetn navitje skuru, probaj imet luči prižgane pa izklopi akumulator, pa kurblaj če se nebojo luči prižgale oz ko pritisneš kurbl morjo zasvetit, potem je 99% da je šlo navitje

ja res je bila navitje..sem zdaj zamenjal z drugim.........no bila pa je še ena napaka.... nekdo je zvezal skupaj maso in plus :O.....pa še na ključavnici so bili kabli narobe prikljopljeni ^^

no zdaj smo vse poštimali in motor gre kar lepo.

Hvala za nasvete in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP,

Imam Aerox '06

setup:

LaserXpro

Malossi multivar

Malossi x kevlar

Malossi fly

Kupil bi še DellOrto 17.5mm PHVA z elek. čokom vendar me zanima če morem menjat v tem fergotu dizo al bo ta ko bo not vredu?

Pa še to kolk bi zraven dobil na končni, pospeških?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

yo,

ali je možno da ko oba ogledala dol poberem z motorja mi gre 90 z lahkoto, ko pa mam sam enga gor pa samo 85? :O men se to zlo čudn zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Mene zanima kakšen športen zračni filter naj kupim za skuter z 70ccm cilindrom in PHBG 19mm BS uplinjačem ??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Zanima me, kako bi lahko na Tomos APN6 naredil sistem za samodejno pripravo mešanice zraka in dvotaktonol olja, kot ga imajo avtomatiki npr: tomos youngst´r, ločen rezervoar za olje, oljna črpalka, uplinjač ...
Kakšno je prestavno razmerje med oljno črpalko in motorno gredjo?

Zanima me kako bi tak sistem izvedel.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!