Skoči na vsebino

KARTUŠE ZA PRINTERJE


andi1

Priporočene objave

Preiskal sem vseh 39 strani v tej kategoriji, pa tega vprašanja nisem zasledil. Tudi iskalnik mi ni pomagal, zato prosim za pomoč.

Slišal sem, da se da dobiti tudi kartuše, ki so dosti cenejše od originalnih. Konkretno me zanima za tiskalnik HP Photosmart C3180.

Mi je vseeno, a gre za nakup preko interneta ali direktno v trgovini, samo da bi jih dobil.

Kakšne so vaše izkušnje s takimi - cenejšimi - proizvodi? A se to sploh splača? Da ni varianta: za malo denarja malo muzike.

Hvala za kakršenkoli odgovor.

LP, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist odvisno od kvalitete neoriginal kartuše. Eni znanci majo dobre iskušnje, ni nikoli šlo nič narobe, eni majo pa slabe :).

Še najboje je(beri najceneje), če daš kartušo samo napolnit, ali pa jo sam napolniš, se kupi set za polnenje v rač. trgovini. Postopek polnenja je zelo preprost, edino na kar moreš bit pozoren, da polniš še preden zmanjka barve, da se ne zasuši kartuša, pa ko vstavljaš iglo v kartušo da ne gre pregloboko, da ne predre tiste gobe notri, pa seveda, si pri polnenju koker tolk previde, da ni potem več barve po rokah kot v kartuši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jih sam polniti, ker je s tem največkrat povezana samo umazanija, nepotrbno delo, slabo delovanje kartuš, neprestano čiščenje glav in na koncu visoki stroški. :nono:

Pejt pogledat v Hartlauer btc, tam imajo poceni kartuše :grim

Za moj inkjet je par, torej črna in barvna ~10€ :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Big Bang-u imajo na polici zraven originalnih kartuš tud neoriginalne, so pa zapakirane v belo-zelene škatlice, če ti kej pomaga :D V kranju je tko, predvidevam da je po ostalih trgovinah tud.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to da imas samo probleme ce jih sam polnes ni res....jaz jih polnem sam ze od nekdaj in to z neoriginalnim crnilom oz barvno tinto (imas tudi originalnega ki ni nic boljsi samo drazji), in tiskam za male pare....brez problemov...edino sranje ki se ti lahko zgodi je to da si ti umazan ce nisi previden(zagotovo najcenejsa resitev) .)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Generikov je res veliko, ampak naj vas ne zavedejo cene, (ki so zelo različne, tudi v večkratnikih),

češ dražje je boljše, kar absolutno ni nujno da drži! :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za vse nasvete, na koncu sem kupil kar originalni kartuši od HP-ja. Sploh niso tako drage, kot sem mislil, tako da se z iskanjem nadomestkov nisem obremenjeval.

Se opravičujem, ker sem tratil vaš čas.

LP, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pri polnjenju z barvo umažeš roke ali celo obleko

jih najlaže očistiš s čistim alkoholom .

Če še obstaja nevarnost, da si ponovno umažeš roke,

po čiščenju z alkoholom roke obvezno namazati s kako mastno kremo,

saj če pride barva

ponovno na suho, z alkoholom očiščeno kožo (brez zunanjega

zaščitnega maščobnega sloja) je čiščenje veliko bolj težavno.

Seveda

pa je še veliko bolj enostavno mami vzeti iz kuhinje

tiste latex rokavice (kirurške)

katere verjetno uporablja za delo s kakimi čistili.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj se splača kupt kakega canona (jst mam ip2000). Zanj stanejo kartiše (v Cro) ČB-800sit, barvna pa nekaj čez jurja. V SLo so pa za 500sit dražje. (Jst sm še vedno pri tolarjih :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!