Skoči na vsebino

Zakaj vozim skuter?


-baSe-

zakaj imam skuter?  

85 članov je glasovalo

  1. 1.

    • zaradi lastnega u?itka
      51
    • da sm ve?ji frajer
      6
    • ga uporabljam kot prevoz do ?ole,trgovine,slu?be,...
      28


Priporočene objave

vozm ga zato ker je vse ostalo brez veza ze 49ccm

rs-ka pa tzr-ka je 100x bolša od skutrja :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je treba usaj šaltat ne pa ko eni kreteni ke se delajo kakor da menjujejo na skuterju hehehe :headbang: :headbang:

sej če tega nedelaš pa verjetno zaspiš na njemu :zzz:

drgač pa pr predelanm u 2 dobiš čez 50 :headbang: :winkiss: kdo ma pa sploh tak motor zablokiran :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zablokirani na prestave res niso a nikamr, ga morš skor porint da se kam premakne, bognedaj u kak hribček. Odblokirani pa so čist kul! Sem jih dosti vozil, RS50, DT50, pa še par drugih supermotojev 50cc :whistle: Itak pa jih ima 3/4 enake mašine!

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zablokirani na prestave res niso a nikamr, ga morš skor porint da se kam premakne, bognedaj u kak hribček. Odblokirani pa so čist kul! Sem jih dosti vozil, RS50, DT50, pa še par drugih supermotojev 50cc :whistle: Itak pa jih ima 3/4 enake mašine!

isti ti je kurac če je skuter al pa rs, dt, tzr.... zablokirano je zablokirano in noben negre več kot 50. drgač pa zakaj zablokirani na prestave niso za nikamor??? sigurn ti pelje u usak hrib (in to ne slabo). Proti odblokiranim pa se itak skuterčki lohk skrijejo

ti motorji so itak narjeni tko da ga boš predelu kr noben ne prčakuje da boš zablokiranga furu drgač neb rabli met vodnega hlajenja, močnega menjalnika...

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa po izkušnjah, so skuteristi ponavadi ostali zadaj po prvem speljevanju izpred semaforja :winkiss:

Da pa o prvem klancu sploh ne govorim...

Zato so prestave :naughty:

Vsi samo brez blokad....

Popravljeno . Popravil MmAaTtIiCc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več kot 80-85 ne gre noben, pa naj bo skuter al pa 50 z getribami

Če zamenjaš izpuh (Leovince V6,Arrow,Gianelli,...) ti 95km/h ne uide, kar pa ni tako mala hitrost za 50ccm.Če misliš z motociklizmom nadaljevat je pa vsekakor bolj kupt RS,TZR,...da se približno navadiš položaja rok,prestavljanja,....Jaz se s skuterjem nemorm pelat, ker me mot k nima tačk za noge ampak jih maš v isti legi kot roke, nestabilno se počutm :D

Noja fantje ne se kregat kaj je bolš pa kaj ni, vsak si kup tist kar je možen financirati in, kar mu odgovarja .) Na kurac mi grejo pa čefurji k se brez čelad po pločnikih z Runnercam furajo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kurac mi grejo pa čefurji k se brez čelad po pločnikih z Runnercam furajo :headbang:

to so pa res ene budale ej....pa neki se preseravajo tm okol k da so boga za jajca prjel...budale pač :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zamenjaš izpuh (Leovince V6,Arrow,Gianelli,...) ti 95km/h ne uide, kar pa ni tako mala hitrost za 50ccm.Če misliš z motociklizmom nadaljevat je pa vsekakor bolj kupt RS,TZR,...da se približno navadiš položaja rok,prestavljanja,....Jaz se s skuterjem nemorm pelat, ker me mot k nima tačk za noge ampak jih maš v isti legi kot roke, nestabilno se počutm :D

Noja fantje ne se kregat kaj je bolš pa kaj ni, vsak si kup tist kar je možen financirati in, kar mu odgovarja .) Na kurac mi grejo pa čefurji k se brez čelad po pločnikih z Runnercam furajo :headbang:

moja mlajša sestrična ma skuterja Suzuki (joj k nevem ker model je, ponavad so rdeči pa plavi.. če kdo ve kšn imodel nj pove, hehe) :D no, pr temu skuterju, dam js tačke za sopotnika vn pa noge ke gor.. in ga je ful dobr pelat.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

no js tudi zarad lastnega užitka, in bolše gradnje(razporediteu teže, širše gume-->za vinke{usaj za aprilio vem} ).....drgač pa če realno gledamo:

mamo RS-ko novo iz trgovine in SR-ko iz trgovine...na začetku obe enaki....potem grejo obe na servis, in obem oduzamejo blokade......meni je žou, sam je SR-ka bl hitra kokr RS-ka......zto če maš Rs-ko 50 morš MUS dat kit notr al pa usaj en pošten auspuh k drgač si delaš sam sramoto po mestu, k na 30 metru menjaš 3 marče :headbang: .....to pač govorim k mam frenda k mu tko edla....mam pa druzga frenda k ma pa Rs-ko pa kit notr 80 pa gianeli samo za na piste-->občutki so res nepozabni :worship: sam zdej mu je zaribala...ampak se na servisu že vstavlja kit 95 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
no js tudi zarad lastnega užitka, in bolše gradnje(razporediteu teže, širše gume-->za vinke{usaj za aprilio vem} ).....drgač pa če realno gledamo:

mamo RS-ko novo iz trgovine in SR-ko iz trgovine...na začetku obe enaki....potem grejo obe na servis, in obem oduzamejo blokade......meni je žou, sam je SR-ka bl hitra kokr RS-ka......zto če maš Rs-ko 50 morš MUS dat kit notr al pa usaj en pošten auspuh k drgač si delaš sam sramoto po mestu, k na 30 metru menjaš 3 marče :headbang: .....to pač govorim k mam frenda k mu tko edla....mam pa druzga frenda k ma pa Rs-ko pa kit notr 80 pa gianeli samo za na piste-->občutki so res nepozabni :worship: sam zdej mu je zaribala...ampak se na servisu že vstavlja kit 95 :naughty:

Mojstr pa pol :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zamenjaš izpuh (Leovince V6,Arrow,Gianelli,...) ti 95km/h ne uide, kar pa ni tako mala hitrost za 50ccm.Če misliš z motociklizmom nadaljevat je pa vsekakor bolj kupt RS,TZR,...da se približno navadiš položaja rok,prestavljanja,....Jaz se s skuterjem nemorm pelat, ker me mot k nima tačk za noge ampak jih maš v isti legi kot roke, nestabilno se počutm :D

Noja fantje ne se kregat kaj je bolš pa kaj ni, vsak si kup tist kar je možen financirati in, kar mu odgovarja .) Na kurac mi grejo pa čefurji k se brez čelad po pločnikih z Runnercam furajo :headbang:

sm hotu neki napisat ko sm vidu naslov, pa si me prehitel pa napisu moje mnenje. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no js tudi zarad lastnega užitka, in bolše gradnje(razporediteu teže, širše gume-->za vinke{usaj za aprilio vem} ).....drgač pa če realno gledamo:

mamo RS-ko novo iz trgovine in SR-ko iz trgovine...na začetku obe enaki....potem grejo obe na servis, in obem oduzamejo blokade......meni je žou, sam je SR-ka bl hitra kokr RS-ka......zto če maš Rs-ko 50 morš MUS dat kit notr al pa usaj en pošten auspuh k drgač si delaš sam sramoto po mestu, k na 30 metru menjaš 3 marče :headbang: .....to pač govorim k mam frenda k mu tko edla....mam pa druzga frenda k ma pa Rs-ko pa kit notr 80 pa gianeli samo za na piste-->občutki so res nepozabni :worship: sam zdej mu je zaribala...ampak se na servisu že vstavlja kit 95 :naughty:

Js sm pa glih obratno opazu da smo vsi rs, tzr, malaguti, derbi, pustil skuterje zadi (odblokirane)

Kit not devat je pa bedarija, tud js sm meu not 75ccm u gileri sam to morš pol še bremze menjat pa vse, pa življenska doba je zlo kratka ostalih delov v mašini, ne zdržijo tega...

Najbol je pa ko smo se kam s skuteristi pelal, pa so skuterji hrib zagledal pa ni blo nikjer nobenga več... pa kak sm biu vesel ko me je pri 14letih ko sem dobil motor prvi motorist ko sm ga sreču pozdravu z takrat nove ninje, pa tud kasnej so me vedn pozdravlal :rolleyes:

sport je 50 res premal, sam kak supermoto je pa najbolša izbira 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa glih obratno opazu da smo vsi rs, tzr, malaguti, derbi, pustil skuterje zadi (odblokirane)

Kit not devat je pa bedarija, tud js sm meu not 75ccm u gileri sam to morš pol še bremze menjat pa vse, pa življenska doba je zlo kratka ostalih delov v mašini, ne zdržijo tega...

Najbol je pa ko smo se kam s skuteristi pelal, pa so skuterji hrib zagledal pa ni blo nikjer nobenga več... pa kak sm biu vesel ko me je pri 14letih ko sem dobil motor prvi motorist ko sm ga sreču pozdravu z takrat nove ninje, pa tud kasnej so me vedn pozdravlal :rolleyes:

sport je 50 res premal, sam kak supermoto je pa najbolša izbira 100%

Pozdravljanje je res fajn občutek, ker je kot da bi bil ''on the big bike''...Drugače pa jaz nisem za skuterje.Že od 8 leta naprej furam

motorje za menjavat.Moj prvi motor je bil in je še apn 6 letnik 1982 :naughty:

Zdaj pa imam še yamaho tzr in kot si že povedal SUPERMOTO JE 100% NAJBOLJŠA IZBIRA(čeprav nimam nič proti skuterjem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zamenjaš izpuh (Leovince V6,Arrow,Gianelli,...) ti 95km/h ne uide, kar pa ni tako mala hitrost za 50ccm.Če misliš z motociklizmom nadaljevat je pa vsekakor bolj kupt RS,TZR,...da se približno navadiš položaja rok,prestavljanja,....Jaz se s skuterjem nemorm pelat, ker me mot k nima tačk za noge ampak jih maš v isti legi kot roke, nestabilno se počutm :D

Noja fantje ne se kregat kaj je bolš pa kaj ni, vsak si kup tist kar je možen financirati in, kar mu odgovarja .) Na kurac mi grejo pa čefurji k se brez čelad po pločnikih z Runnercam furajo :headbang:

Roky samo opozoril bi te rad glede zadnjega stavka. V tvojih besedah sem zaznal rahlo rasno nestrprnost, in ti svetujem da se v bodoče takim besedam izogibaš. Ne odobravam tistih ki se vozijo brez registriranega motorja ali pa brez čelade... Samo ni nikakršne potrebe, da bi jih tako imenoval kot si jih ti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ok, men osebn se pa zdi najbol smotan tisto 50 ccm supermoto al pa supersport furat..nwm, sram bi me blo, kr zglea ful neki, brni pa tko ko štirka...brez kakega arrow me je res sram vozt kej takega.glede pospeškov pa sta si en dt + arrow pa speedfight + zx ista.oba sprobu,oboje isto.sploh do ene 70 km\h . do 30 pa skuter bolš potegne,če je vrei zrihtan ( s tem ne mislim kkih kitov itd.sam redno vzdrževan pa kk rr al pa zx). sicr je pa res dolgcajt furat skuta :/ ga mam pa me včasih zamika do kakega dt (najbolši men osebno, sam ni blo dnara za kupit).sam ko pa prie do ovinkov, se pa da skut glih tak polagat fajn, men še bol stabiln mogoč zto k sm ga že tk navajen.kr težišče je zihr nižje pr skutu ko pa pr kakem supermotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons bi kmalu s skuterjem v kontrolo prletu omejitev 50 ko sem zagledal taplave je blo na števcu 75 km/h,k sreči mam dobre žlaife ! :hmm: :headbang: Kaj bi bilo če bi bil z mojim BMW-ejem, :devil: ki gre s 1-rvo 150 Km/h pol je pa še 5-prestav. :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons bi kmalu s skuterjem v kontrolo prletu omejitev 50 ko sem zagledal taplave je blo na števcu 75 km/h,k sreči mam dobre žlaife ! :hmm: :headbang: Kaj bi bilo če bi bil z mojim BMW-ejem, :devil: ki gre s 1-rvo 150 Km/h pol je pa še 5-prestav. :eek: :eek:

brumči, mi nisi še ti en drag race dolžn, sma se enkrat menla, da vidimo če je res tolko tvojga bmw-ja v hlačah, kot praviš hehe...če se boš kaj potikal po štajerski reči da se ki dobimo, se mi zdi sem ti še tud par pirov dolžn, ko vedno tak pomagaš z nasveti :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!