Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

PS: mogoče bi ti pasal še kakšen Ural ali pa Dnepr.

malo za šalo, zakaj pa ne, ural je pa ja neki posebnega.

ural_capral.jpg

BS upam da ne zameriš, da se malo pohecamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje...

ve kdo kir ss motor je največji...sem mal vlek pa me zanima če kdo ve...

:)

odgovor že poznaš :rolleyes:

si lahk probu (Seveda na mestu :whistle: )

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me,če ima kdo kakšne izkušnje z malo starejšimi Suzukijevimi endurami?

Zanima me kako se obnesejo na cesti,kakšni večji problemi z njimi kar se tiče vzdrževanja in popravil.

Kakšne so razlike med njimi?

Na netu sem našel tele štiri,ki so cenovno nekako ustrezni.

Kdo kakšnega pozna.

Mnenja,prosim.

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4944583

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4888022

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4841865

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4793499

Popravljeno . Popravil After
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buldoga imamo doma, od tu tudi fan club zračnega hlajenja :rolleyes: mamo pa tut bolho in hrošča pa vespo, tko, da to ni kar tako heheheh :) :naughty: buldog je zelo prijeten motor in je bil moja prva izbira dokler mi ni enkrat napel kozjih molitvic, ko sem ga nerodno vlekla iz garaže. Ima kar visoko težišče in gre hitro kaj narobe. Proti F800 nimam nič proti, sem ga šla celo "pomerit" v salon (F800R) in mi kar sede, ampak mi je vizualno preveč moderen, jaz bi rajši kakšno klasiko.

JB, seveda bom upoštevala, zato sem pa vprašala in zato še vedno vztrajam v tej temi.

Pa hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

sem pred nakupom rabljenega motorja. odločam se med nakedama kawasaki z750 in honda cb 600 f, oba blokirana na 25kw (da ustreza a2).

Drugega imam možnost kupiti preko TC Motoshopa v Ljubljani.

Ta Honda se prodaja z 23.000km na števcu, 2. lastnik, letnik 2008 za 4250€. cena se mi zdi malo pretirana, kaj pravite vi? kawasakija bi kupil za cca 6000-6500€, prvi lastnik, 1000km na števcu, vbistvu nov motor torej.

rad bi kupil nekaj, s čim bom zadovoljen. oba2 sta mi zelo zelo všeč, sicer sem pa skeptičen glede nakupa rabljenega motorja preko trgovine (posrednika).

Zanima me, kako je kaj z tc- motoshopom; ali je kdo kupoval kak rabljen motor tam? kako ste bili zadovoljni z nakupom? ali so pošteni ali so domači majštri ki kupijo nekaj zdelanega, popravijo "za silo da dela" in pol prodajo naprej in izkoriščajo mojo nevednost in naivnost? Po forumu sem čital neke prispevke, zgleda da je oprema ok, nisem pa zasledil da bi nekdo kupoval rabljeni motor tam.

prosim za odgovor,

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

sem pred nakupom rabljenega motorja. odločam se med nakedama kawasaki z750 in honda cb 600 f, oba blokirana na 25kw (da ustreza a2).

Če vzameš CB600f vsaj ne boš isti kot vsak 2. motorist (v LJ).

Po drug stran je pa razlog, zakaj majo vsi kawasakije...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z750 blokiranega na 25 KW ne smeš vozit z A2 izpitom!! Pa dejte si malo prebrat teme pa zakone. Moj predlog http://tinyurl.com/6k4jwmq Fajn motorčič za prvega resnega (seveda do 35 kw). Kolikor toliko udoben zic. Stegne še vedno čez 180 km/h. Nimaš problemov z blokiranjem. Vsedeš pa pelješ.

Popravljeno . Popravil zviki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasakija z750 ne semš vozet blokiranga na 25kw razen če je biu že kupljen in tovarniško blokiran

Honda cb600f ma pa tut več k 70kw taku da tut ne boš mu mira pred polcaji (razen če nimaš namena jim ustavt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kako je z zakoni. 25kw mora met napisano pod izvorno moč pa bo kul.

torej...? je kdo ki mi lahko odg. na vprašanja?

lp

z750 je neprimerno več motorja kot "softič" cb600f.z Z-jem boš zgledal kot vsak drug ker jih je toliko, z cb boš zgledal kot nekdo,ki si želi da imel nekaj konkretnejšega, magari Z750.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasakija z750 ne semš vozet blokiranga na 25kw razen če je biu že kupljen in tovarniško blokiran

Honda cb600f ma pa tut več k 70kw taku da tut ne boš mu mira pred polcaji (razen če nimaš namena jim ustavt)

CB ima nekaj čez 70 KM in ne kw - kako pa je dalje pa ne vem okoli predpisov in blokad ...

Sta pa z Z-je po moje kar nekako težko primerljiva: Honda je nekakšen multipraktik in se mi zdi bolj nezahtevna za samo vožnjo (krivulji navora in moči sta kar različni napram tistim na Z-ju) ; potem sama pozicija sedenja je na CB z manj teže na rokah, saj je Z bolj "streetfaiterske" sorte - tudi do sovoznika na zadnjem zicu je manj prijazen kot CB.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me,če ima kdo kakšne izkušnje z malo starejšimi Suzukijevimi endurami?

Zanima me kako se obnesejo na cesti,kakšni večji problemi z njimi kar se tiče vzdrževanja in popravil.

Kakšne so razlike med njimi?

Na netu sem našel tele štiri,ki so cenovno nekako ustrezni.

Kdo kakšnega pozna.

Mnenja,prosim.

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4944583

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4888022

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4841865

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4793499

Tile XFi so bolj kot ne narejeni za cesto in se tam znajdejo povsem solidno, so nezahtevni za vožnjo in vzdrževanje, ki ga lahko opraviš tudi sam. Odličen motor za vsak dan in nezahtevne vožnje ali izlete. Problemov v serijski proizvodnji ni bilo in so zelo robustni. Meni osebno je XF premajhen (186 cm). Razlika med njimi je v barvi, druge ni :) Sam sem imel DR 650 in DR800. Z DR650 sem naredil največ kilometrine in je bil super zadevca za prvi motor. Aja. Una srebrna, ki se prodaja na CE koncu je preprodaja, kupil jo je za 900€ v MB in trdi da je prvi lastnik (sovražim ko se mi kdo laže!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kolega bi rad kupil motor (do zdaj je imel 125 4t) in na vsak način hoče xt660x yamaho z leovince rori.

Edini problem mu je, ker so predrage zato jo hoče iz italije. Max. 3000eur bi pa dal. Izpit ima do 35kw.

Obvezno mora biti supermoto, motor pa ne sme imeti manjše prostornine od 600 ker da 'nea gre'.

Jaz sem mu govoril, da je 165kg preveč za supermoto, da je premehak motor in da nima niti obratomera.

Predlagal sem kot prvo staro xt600, kawasaki zzr250, kle500, mogoče celo cagivo canyon vendar mu ni noben všeč.

Kaj mu svetovati- sicer bo čakal tisto yamaho še kar nekaj časa.... ??

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kolega bi rad kupil motor (do zdaj je imel 125 4t) in na vsak način hoče xt660x yamaho z leovince rori.

Edini problem mu je, ker so predrage zato jo hoče iz italije. Max. 3000eur bi pa dal. Izpit ima do 35kw.

Obvezno mora biti supermoto, motor pa ne sme imeti manjše prostornine od 600 ker da 'nea gre'.

Jaz sem mu govoril, da je 165kg preveč za supermoto, da je premehak motor in da nima niti obratomera.

Predlagal sem kot prvo staro xt600, kawasaki zzr250, kle500, mogoče celo cagivo canyon vendar mu ni noben všeč.

Kaj mu svetovati- sicer bo čakal tisto yamaho še kar nekaj časa.... ??

ktm duke, ktm lc4 sm??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

vidim da ste tukaj sami "profiesonalci" zato bi prosil za nasvet..

nameravam kupiti motor, http://www.pvg.si/in...erji&c=7&id=156 (za sina ker je nor na motorje) ampak me zanima koliko moraš biti star da ga lahko voziš in ali potrebuješ kak izpit... zanima me tudi ali se mi ga sploh splača kupiti

se že vnaprej zahvaljujem za odgovor..

lp

0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mu govoril, da je 165kg preveč za supermoto, da je premehak motor in da nima niti obratomera.

Predlagal sem kot prvo staro xt600, kawasaki zzr250, kle500, mogoče celo cagivo canyon vendar mu ni noben všeč.

Tvojemu kolegu mora nekdo svetovati, naj te ne posluša, ko mu stare rajngle turiš ...

Naj si kupi, kar hoče, in naj fuka, kar hoče ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko, kaj maš s temi starimi motorji... xtjka je odličen motor za začetnika, ga ma prijatelj ki je prav tako prešaltal iz 125, pa je zadovoljen.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CB ima nekaj čez 70 KM in ne kw - kako pa je dalje pa ne vem okoli predpisov in blokad ...

Sta pa z Z-je po moje kar nekako težko primerljiva: Honda je nekakšen multipraktik in se mi zdi bolj nezahtevna za samo vožnjo (krivulji navora in moči sta kar različni napram tistim na Z-ju) ; potem sama pozicija sedenja je na CB z manj teže na rokah, saj je Z bolj "streetfaiterske" sorte - tudi do sovoznika na zadnjem zicu je manj prijazen kot CB.

LP

Če me pa kej nasmeje, me pa to, če nekdo začne bluzit o krivulji moči in navora nekega motorja, za katerga niti to ne ve, da dejansko ima 71kW in ne 70KM.

Pametnjakoviči, ne prodajat prazne slame če nimate pojma že o osnovni stvari. Da vam ne bo še kdo verjel...

Popravljeno . Popravil 5lamca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me pa kej nasmeje, me pa to, če nekdo začne bluzit o krivulji moči in navora nekega motorja, za katerga niti to ne ve, da dejansko ima 71kW in ne 70KM.

Pametnjakoviči, ne prodajat prazne slame če nimate pojma že o osnovni stvari. Da vam ne bo še kdo verjel...

ja mal je razlike če je cb600f ali cbf 600

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!