Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Živjo,

 

kolega se zanima za tale motor   http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7350372 ...

Ga je mogoče že kdo šel pogledat ( sam se ne spozna (jaz tudi ne : ) ) in lahko kaj več pove?

 

Tks&lp!

... precej "obarvana" izpušna cev za te kilometre, ali se samo meni zdi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ta motor sem šel jaz gledat pred 2 leti in še zmerom je tam,sam da je takrat imel ceno 4300. Motor na spojih okvirja rjavi,drugače je bil pa v redu. Pod sedežom je bil tudi zelo zanemarjen,očiščen samo od zunaj.Skratka več kot 2500€ ni vreden.

Kasneje sem istega vzel in popolnoma poštimal in je s kufri,nima pa ABS pa hoče možakar za njega 3000,za 2700 bi ti ga dal,kot pravim z vsemi tremi kufri+veriž

ni set +olje in semeringi + veliki servis.......maš ga na netu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... precej "obarvana" izpušna cev za te kilometre, ali se samo meni zdi :blush:

 

Nofla, res ima "porjavele" izpuhe - sploh nisva bila pozorna na to - edini razlog za to je veliko km-jev ?

 

No ta motor sem šel jaz gledat pred 2 leti in še zmerom je tam,sam da je takrat imel ceno 4300. Motor na spojih okvirja rjavi,drugače je bil pa v redu. Pod sedežom je bil tudi zelo zanemarjen,očiščen samo od zunaj.Skratka več kot 2500€ ni vreden.

Kasneje sem istega vzel in popolnoma poštimal in je s kufri,nima pa ABS pa hoče možakar za njega 3000,za 2700 bi ti ga dal,kot pravim z vsemi tremi kufri+veriž

ni set +olje in semeringi + veliki servis.......maš ga na netu!

Res je ta moped že dolgo tam - kolegu ni jasno ali zato ker je slab ali zato ker je predrag...V bistvu se jih malo prodaja in je težko primerjati...

Tega za 3000 pa ne najdem, mislim pa, da je kolega za enega črnega brez ABS-a pred kratkim klical, pa možakar ni bil ravno prepričljiv(da ga je kupil pred enim letom in se nič ni vozil,ni vedel koliko km ima in še ene par stvari... )

A servis si že ti naredil?  

Hvala obema za info! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn ta neprepričljiv je,ko sem ga prodal je imel 50kkm.Možakar ima kmetijo v Trbovlju na enem klancu in mu je bl malo mar za km in še kaj.......

Ja tako kot sem ti napisal,tavelik servis+servis montizerjev,3 kovčki,gretje ročk,povišan vetrobran ,kolesa z naperami kot nove itd....

lej za več info me pa kontaktiraj na ZS ,se mi ne da tipkat......... ;)

 

A je bilo modelu ki ste ga klicala ime Slavc?..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je mišljeno 100 delovnih ur, ne pa 100 kilometrov.

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kmet2" hvala ti lepa, je kolega našel njegovo številko med "klicanimi št." - motor še vedno ima in ga bo šel pogledat.


Pa mogoče te pol še po ZS zagnjavimo, če nam kaj ne bo jasno :hmm:...

Tks&lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res. Klical sem prodajalca in je trdil, da gre za kilometre

 

Potem je imel pa števec odklopljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi po moje,da ta motor ima samo 100km je malo čudno  :hmm: Možno je pa vse,ampak 100km prevozit je takoj,ko greš enkrat na pumpo še malo se zapelješ okrog in je 100km....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Prosim za vašo pomoč. zasledil sem tale motor pa me zanima kakšen se vam zdi in ali kdo pozna lastnika in motor seveda. :)

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8132894

 

LP

Malo pazi npr:kilometri,če ima potrjeno servisno mora ti pokazat tudi kak račun za servis,poglej če ni bil paden,ker je drugi lastnik, kakšne so gume(predvsem letnico gum ),ketna,zobniki itd. to je motor star po letnuiku  11 let  cena za tak motor je realna,če je vse vredu max.od "takratne" cene (ne od današnje z ogromno izbolšavami)30-35 % .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical sem včeraj pa pravi da je 2.000km nazaj menjana veriga, zobniki, gume da so tudi skoraj nove, redni servisi itd... To je še vse za preverit. Moti me tista praskica na desni strani motorja. A je bil na tleh ali je nekam zaril. Ampak bi bila tudi plastika zdrsana, razen če ni plastika popravljena, tisto pa itk niti ne vem če se da zrihtat na kovini. :)aja pa sprednje vilice naj bi bile na noo napolnjene in vpetje zadaj naj bi neki rihtal.

 

LP

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klical sem včeraj pa pravi da je 2.000km nazaj menjana veriga, zobniki, gume da so tudi skoraj nove, redni servisi itd... To je še vse za preverit. Moti me tista praskica na desni strani motorja. A je bil na tleh ali je nekam zaril. Ampak bi bila tudi plastika zdrsana, razen če ni plastika popravljena, tisto pa itk niti ne vem če se da zrihtat na kovini. :)aja pa sprednje vilice naj bi bile na noo napolnjene in vpetje zadaj naj bi neki rihtal.

 

LP

Vzemi nekoga zraven,ki te motorje pozna kajti,če je bila že ketna menjana ima vsaj 40K kil. ali pa je z njim delal kot prasica z mehom,jaz sem z vsemi motorji kar sem jih imel delal s ketno vedno več kot 40K kil.Vglavnem dobro preglej pa s ceno absolutno saj 10-20% dol ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno mi ni potrebno posebaj razlagat da tega modela v repsol barvah ni bilo!sem 95% preprican. Kolikor vem so imele to barvo cbr1000...pa se to meni izgleda motor ze po slikah zjahan...za 3500 se da dobit letnik 05-06...z usd...

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Prosim za vašo pomoč. zasledil sem tale motor pa me zanima kakšen se vam zdi in ali kdo pozna lastnika in motor seveda. :)

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8132894

 

LP

Jaz sem popolnoma navdušen.  Če delim število prevoženih kilometrov s starostjo, pride nekako 2600 km na leto. To pomeni, da je bil lastnik izjemno skrben in varčen, motor je bil na cesti le ob najlepšem vremenu in idealnih temperaturah...vse ostalo pa v garaži in na glancanju, al pa pokrit z folijo, da ja muhe niso sr..e po njem.

Sorry...moj cinizem....ker me je težko prepričat, da nekdo kupi  motor.....za 2600 km letno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem popolnoma navdušen.  Če delim število prevoženih kilometrov s starostjo, pride nekako 2600 km na leto. To pomeni, da je bil lastnik izjemno skrben in varčen, motor je bil na cesti le ob najlepšem vremenu in idealnih temperaturah...vse ostalo pa v garaži in na glancanju, al pa pokrit z folijo, da ja muhe niso sr..e po njem.

Sorry...moj cinizem....ker me je težko prepričat, da nekdo kupi  motor.....za 2600 km letno.

 

Vse je možno. Sem že sam imel motorje z majhno kilometrino in več leti ter motorje z večjo kilometrino in nove ali skoraj nove. Vsak si kupi motor zaradi veselja do vožnje, ampak so lahko kasneje različni vzroki za ne vožnjo. So pa tudi "nateguni", kateri so namazani z vsemi "žavbami". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega ima hrošča ki ima 40 let in 60 000 km... in so kilometri relani, glede na to da zadnja leta nardi 500km z njim.

Pač eni ljudje so morda v službah in jihm uspe narest 1 mal lepši krog na mesecin še to v pomladanskih/polentih mesecih in je 2000 km letno lahko tut realno.

(lahko pa da je šou usako nedeljo čez vas do gostilne se 3 ure hvalu o  motorju in šou nazaj domou)

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je možno. Sem že sam imel motorje z majhno kilometrino in več leti ter motorje z večjo kilometrino in nove ali skoraj nove. Vsak si kupi motor zaradi veselja do vožnje, ampak so lahko kasneje različni vzroki za ne vožnjo. So pa tudi "nateguni", kateri so namazani z vsemi "žavbami". 

 

 

kolega ima hrošča ki ima 40 let in 60 000 km... in so kilometri relani, glede na to da zadnja leta nardi 500km z njim.

Pač eni ljudje so morda v službah in jihm uspe narest 1 mal lepši krog na mesecin še to v pomladanskih/polentih mesecih in je 2000 km letno lahko tut realno.

(lahko pa da je šou usako nedeljo čez vas do gostilne se 3 ure hvalu o  motorju in šou nazaj domou)

 

LP

 

 

to vse drži kar sta napisala. Ampak...a sta pogledala revco z oglasa? Za 26000km vožnje po vajinem opisu mora imet motor original verižni set, original zavorne ploščice....tale srotka pa nit original farbe nima več, al pa je kje globoko pod navlako. afermarket avspuh in predjna šipca, menjane ima tudi zadnje stopalke, avspuh...sumljicvi so mi tud vijaki za šipco in uteži na krmilu......Če ima ta CBR 26000, ima za sabo uspešno kariero nabiranja jagodičevja in verjeto tudi igranja v peskovniku. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno povedano se tudi meni zdi tako tako. Po domace povedano bolj boga. Bi rekli mi primorci. :)

 

No kakorkoli, lahko tudi tu povem. Kupujem motor najraje 600 kubicn , sport ali naked lahko tudi kaka fazerka odlično ohranjena. Letnik od 2003 naprej, z  neko normalno kilometrino. Cena do 3000€ za keš :) Ponudbe pa kar na plan oz. če veste za kak dober motor.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2600 je ze nad slovenskim povprecjem:):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!