Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 8 minutami, Roger G. Jagger pravi:

@Arzen a se sedaj nisi nabavil motorja? Da ti ne bo A kategorija prej propadla. Ce 2 leti po opravljenem izpitu ne nabavis motorja....moras vrnit A kategorijo ??

on lahko pride samo do kakšnega parkiranga motorja in okol njega zapleše kolo  :lol1:

itak .. da bo še isku motor ... pa isku pa isku :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Itak .. da bo še isku motor ... pa isku pa isku :P 

Jz tud....sanjska zbirka nima konca vrste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

on lahko pride samo do kakšnega parkiranga motorja in okol njega zapleše kolo  :lol1:

itak .. da bo še isku motor ... pa isku pa isku :P 

 

pred 8 urami, Roger G. Jagger pravi:

@Arzen a se sedaj nisi nabavil motorja? Da ti ne bo A kategorija prej propadla. Ce 2 leti po opravljenem izpitu ne nabavis motorja....moras vrnit A kategorijo ??

Obema in vsem tistim, ki všečkate :fyou::bum::jezik:

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Arzen pravi:

Ma kawo lah fura vsak indijanc (ala dami in maus) ?

Kawa je zakon......:bum:...........bol bit indijanc k pa peš hodt.........:ras:,pa merki da te Karmen ne najde........pa še kdo.....:lol1:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bobi1001 pravi:

Kawa je zakon......:bum:...........bol bit indijanc k pa peš hodt.........:ras:,pa merki da te Karmen ne najde........pa še kdo.....:lol1:

 

 

Pazite se vi kawa power ?!

Ne veste, kaj ti črni vragi skrivajo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, KARMEN1 said:

Pazite se vi kawa power ?!

Ne veste, kaj ti črni vragi skrivajo ?

A ves kaj z900 res dobro skriva na pogled? Tonazo. :lol1:

 

ampak jez, s taljanskim oljepuščem, bom raj tih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Kugelschreiber said:

A ves kaj z900 res dobro skriva na pogled? Tonazo. :lol1:

 

ampak jez, s taljanskim oljepuščem, bom raj tih. 

Pocen mas rezervar olja.. dol, posvasat pa bo:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, ukica said:

Pocen mas rezervar olja.. dol, posvasat pa bo:jezik:

 

Ne, nc ni poceno. Ampak danes  je spuscala ene slabe 4 litre olja..... sm mogu novga dat not..... :headbang:

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, KARMEN1 pravi:

Pazite se vi kawa power ?!

Ne veste, kaj ti črni vragi skrivajo ?

skrivajo konstantno prekoračitev omejitev hitrosti.. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal svoj prvi motor. :cry: Po eni strani bi moral biti vesel, ker imam že drugega, vendar vseeno se človek nekak naveže na prvega. Kar nekaj lepih trenutkov sva skupaj preživela, naj novemu lastniku dobro služi še naprej. Bi pa pohvalil možakarja, takšnega kupca si lahko človek samo želi. :friend1: Iz Srbije je prišel ponj, aro mi je plačal že pred enim mesecem, brez da bi motor videl in sprobal. Korektno se vse preko telefona zmenila, aro poslal preko kolegice. Danes ga je odpeljal, zadovoljen in nasmejan do ušes.

Popravljeno . Popravil J.a.m.e.s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji mesec po praktično 5 letih od kar sem kupil zadnji motor, spremljam malo bolj trg in ne vem se samo meni zdi, da so cene ratale abnormalne. Za spodobno opremljen motocikel si na 15k takoj pri evropskih znamkah, še kak bon bonbonček in si na 17/18...top of the crop, da ima motor vse čez 20k, japonec 2k  manj. Oziroma včasih niti to ne R1 18.495,00 €, ZX 10 18.183,00 €.

Yamaha mt10 touring edition

  • 2017 13.550,00 €
  • 2018 14.650,00 €
  • 2019 15.695,00 €

Pa ne mi rečt, da kateregakoli izmed teh letnikov prodajajo z zgubo.

Tracer 900 10.795,00 €, gretje ročk, kovček in si na 11.500, oziroma greš kar na gt 12.795,00 €, pa spet gretje ročk in si na 13. FZ8 je bila okoil 9?

Resno razmišljam, da vzamem kako rabljeno fz8, smt990 ali pa grem čez mejo in pripeljem enega 1050. Važno mi je, da ni pretežak, ima ABS in da naredim brez težav 500km v kosu, brez kakšnega posebnega matranja motorja.

edit: Pardon tracer gt vidim, da ima ogrevana ročke poleg :)

Popravljeno . Popravil rkasteli
  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, rkasteli pravi:

Zadnji mesec po praktično 5 letih od kar sem kupil zadnji motor, spremljam malo bolj trg in ne vem se samo meni zdi, da so cene ratale abnormalne. Za spodobno opremljen motocikel si na 15k takoj pri evropskih znamkah, še kak bon bonbonček in si na 17/18...top of the crop, da ima motor vse čez 20k, japonec 2k  manj. Oziroma včasih niti to ne R1 18.495,00 €, ZX 10 18.183,00 €.

Yamaha mt10 touring edition

  • 2017 13.550,00 €
  • 2018 14.650,00 €
  • 2019 15.695,00 €

Pa ne mi rečt, da kateregakoli izmed teh letnikov prodajajo z zgubo.

Tracer 900 10.795,00 €, gretje ročk, kovček in si na 11.500, oziroma greš kar na gt 12.795,00 €, pa spet gretje ročk in si na 13. FZ8 je bila okoil 9?

Resno razmišljam, da vzamem kako rabljeno fz8, smt990 ali pa grem čez mejo in pripeljem enega 1050. Važno mi je, da ni pretežak, ima ABS in da naredim brez težav 500km v kosu, brez kakšnega posebnega matranja motorja.

edit: Pardon tracer gt vidim, da ima ogrevana ročke poleg :)

Cene so podivjale.

Je pa zanimivo v UK so nehali prodajat Suzuki bandit 1250 leta 2012. Leta 2016 so začeli prodajati isti model z minimalnimi spremembami prednje maske nazaj, za 500 funtov manj kot je stal leta 2012.

Suzuki it is...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, skalar36 pravi:

Cene so podivjale

Ne glede na ves jamr po zlovenskih medijih je bilokake krize že zdavnaj konec. Cene samo sledijo dejstvu da imajo ljudje ?. Če ne v žepu pa dobiš kredit brez nekih problemov. Do naslednje krize...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, jskrablin pravi:

Cene samo sledijo dejstvu da imajo ljudje ?. Če ne v žepu pa dobiš kredit brez nekih problemov. Do naslednje krize...

Dejstvo je da so pri motorjih napredovale samo cene. Barvni ekrani so bli na mobitelih ze davnega leta...

Če cene motorjev primerjaš z avtomobili, dobiš za 13k zelo dober avto. Za 13k težko dobiš 1000 kubičen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!