Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 12 urami, ukica pravi:

 

Ne se hecat, @Kmet2 je prodal letnik 2012 3-4 leta nazaj za 10k..

Pa si videl kaj kmet narediti na enmu izletu iz mopeda....res,da z Vesnino pomočjo,vendar...

Predvidevam,da z MTS  ni sel le na en izlet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, sesir pravi:

Pa si videl kaj kmet narediti na enmu izletu iz mopeda....res,da z Vesnino pomočjo,vendar...

Predvidevam,da z MTS  ni sel le na en izlet...

Ne ne klobuček , jaz imam vedno eno delovno živinče za izživljanje po soli , blatu itd in enega za lišpat pa se kazat na OMW . MTS je bila za babe lovit , spedenana v nulo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ko sem mel s4r ni nobena pogledla za njim,hehe...je bil pa zame problematicen moped,ker je bil 90% kilometrov na enem kolesu...je mogu hitr od bajte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zgleda dobr za tale dnar.. ohlins kit je pa sam velik plus.

original tracerja nebi imel.. ker za mojih 90kg+opremo bo pol motorja plaval..

 

od gs-a bi imel samo f800gs letnik 2014+!

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ukica pravi:

zakaj zame?

sicer je dobra ponudba

pred 6 minutami, ukica pravi:

Tale zgleda dobr za tale dnar.. ohlins kit je pa sam velik plus.

original tracerja nebi imel.. ker za mojih 90kg+opremo bo pol motorja plaval..

 

od gs-a bi imel samo f800gs letnik 2014+!

bejž no bejž :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Snecer said:

zakaj zame?

sicer je dobra ponudba

bejž no bejž :) 

Mene je najbolj strah pri teh japoncih da k zalozis vse slajsa po tleh.. 

k bi ga najrajs zapelu v grabn :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Snecer said:

ti si eden tistih, ki ima za hobi testne vožnje? al kaj je poanta, da celo Slovenijo "prevoziš", na koncu pa itak v garažo servisni izziv?

Tud jaz bi šel na testno vožnjo če kdo ve Yamaha MT 10 sem pripravljen prevozit Slovenijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, ukica pravi:

Mene je najbolj strah pri teh japoncih da k zalozis vse slajsa po tleh.. 

k bi ga najrajs zapelu v grabn :) 

Šlajsa pri meni po tleh vse , resno , še nisem imel motorja da mu nisem zbrusil centralca , stopalk , stranskega stojala itd in to pazi zdej ...KTM 1190 , stopalke ampak takrat si res na meji za maline , ampak sem . GSA l 2012 fak kaj je to ružlo po tleh s centralcom , MTS 2012  čista kap za ovinke , vse pošlajsano , najbolj sem trpel s tem štrudlom po Korziki , pista ti pa skoz na železu aaaaaaa, Diavela da sploh ne omenjam , sem se skor ubil ko je zagrablo  pa še in še bi ti lahko našteval ......toliko japoncev , kot  sem jih imel , skoraj nobeden , so mi pa mim od vzmetenja naprej . Če hočeš dobrega japonca ga boš dobro plačal , če hočeš velik za malo denarja boš menjal od vzmetenja naprej . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, luxsa pravi:

Stari shujsi ene 20 kil pa bolj pokonc se voz pa ne bo slajsal. ?

Dej ti ate raje glej na cesto , da ne boš spet kakšnega kengeruja nabil B)

Dej napiši nam kaj o tem , ko ravno pametuješ ali se boš potuhnil in kurcal samo druge ! :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Šlajsa pri meni po tleh vse , resno , še nisem imel motorja da mu nisem zbrusil centralca , stopalk , stranskega stojala itd in to pazi zdej ...KTM 1190 , stopalke ampak takrat si res na meji za maline , ampak sem . GSA l 2012 fak kaj je to ružlo po tleh s centralcom , MTS 2012  čista kap za ovinke , vse pošlajsano , najbolj sem trpel s tem štrudlom po Korziki , pista ti pa skoz na železu aaaaaaa, Diavela da sploh ne omenjam , sem se skor ubil ko je zagrablo  pa še in še bi ti lahko našteval ......toliko japoncev , kot  sem jih imel , skoraj nobeden , so mi pa mim od vzmetenja naprej . Če hočeš dobrega japonca ga boš dobro plačal , če hočeš velik za malo denarja boš menjal od vzmetenja naprej . 

razmisli o demontaži centralnega stojala, jaz ga nimam in mi nič ne drsa, tudi v motogp nimajo centralcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Šlajsa pri meni po tleh vse , resno , še nisem imel motorja da mu nisem zbrusil centralca , stopalk , stranskega stojala itd in to pazi zdej ...KTM 1190 , stopalke ampak takrat si res na meji za maline , ampak sem . GSA l 2012 fak kaj je to ružlo po tleh s centralcom , MTS 2012  čista kap za ovinke , vse pošlajsano , najbolj sem trpel s tem štrudlom po Korziki , pista ti pa skoz na železu aaaaaaa, Diavela da sploh ne omenjam , sem se skor ubil ko je zagrablo  pa še in še bi ti lahko našteval ......toliko japoncev , kot  sem jih imel , skoraj nobeden , so mi pa mim od vzmetenja naprej . Če hočeš dobrega japonca ga boš dobro plačal , če hočeš velik za malo denarja boš menjal od vzmetenja naprej . 

A z 1190 tut use podrajsu... k sm jest prvic pelu 1050 sm si mislu tuki pa ce s cim podrajsam pol sm ziher v fazi padca :D na 1290R tega nebom sprobavu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

razmisli o demontaži centralnega stojala, jaz ga nimam in mi nič ne drsa, tudi v motogp nimajo centralcev

ti bi lahko imel celo dva centralca , pa neb nič šlajsalo :)

pred 22 minutami, gasperX pravi:

A z 1190 tut use podrajsu... k sm jest prvic pelu 1050 sm si mislu tuki pa ce s cim podrajsam pol sm ziher v fazi padca :D na 1290R tega nebom sprobavu :D

Ne vse , samo malo centralca in stranske stopalke .

pred eno uro, luxsa pravi:

Ce ni nc druzga za pocet je tud to dobr, kle je ura 7 zvecer,temp. se zmer 36.?

ti kaj je blo pa z kengerujem .....:kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gasperX pravi:

A z 1190 tut use podrajsu... k sm jest prvic pelu 1050 sm si mislu tuki pa ce s cim podrajsam pol sm ziher v fazi padca :D na 1290R tega nebom sprobavu :D

z GTjem ni šlajsal, ker bi prej legel. Preverjeno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, DAMI34 pravi:

z GTjem ni šlajsal, ker bi prej legel. Preverjeno :P

 

Ja to je tak , peljal sem ga enkrat , ko ga bi desetič ......bi mogoče lahko ovrgel tvoje navedbe ali pa sebe spet čez kakšno ograjo ?

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Ja to je tak , peljal sem ga enkrat , ko ga bi desetič ......bi mogoče lahko ovrgel tvoje navedbe ali pa sebe spet čez kakšno ograjo ?

kaj pa z versečem? vem da si z zaščito drsal, kaj pa ostalo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Ja to je tak , peljal sem ga enkrat , ko ga bi desetič ......bi mogoče lahko ovrgel tvoje navedbe ali pa sebe spet čez kakšno ograjo ?

sej v teoriji je to nebistven podatek. Dovolj visok motor s pravilno nastavljeno višino in dovolj zmogljivim vzmetenjem tudi pri 200kg dedcu ali babi ne bo šlajsal.

Drgač pa na SDju je tudi Unionjack hotel priti do tačk...pa ni ratal, je prišel do izletne cone :(

Sicer pa hočem povedat, da če šlajsa si pač prehiter za moped ali pretežak, ali. (vzmetenje ali konstrukcija....vstavi sam besedilo naprej)

Moraš pa vedeti, da večina motoristov ne šlajsa oziroma recimo temu da ima drugačen ritem.

Meni osebno se je Diavel fino fino dopadel...dokler nisva ružila čez ovinke. Potem se mi pa nič več ni dopadel. Ampak za razliko od naju, je Kmetica preprosto uživala na mopedu, pa nč ji ni šlajsalo. :D

 

pred 4 minutami, Snecer pravi:

kaj pa z versečem? vem da si z zaščito drsal, kaj pa ostalo? 

S šipco je drsal po snegu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snecer pravi:

kaj pa z versečem? vem da si z zaščito drsal, kaj pa ostalo? 

Ostalo kar v redu .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iščemo moped, ki ne šlajsa Kmetu :P

 

pred 52 minutami, Fazer03 pravi:

.... in naslov teme je: !!!!?????!!!!!

bom čez kak dan poradiral vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!