Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

No ne bit tako prepričani,saj ne poznamo prodajalca! Ja je čudn ni pa nemogoče a ne fantje. Mel K1300S novega,ko sem ga prodajal je bil star 2 leti in z 1890km,zakaj,zato ker sem imel 3 motorje in sem se rajši vozil z dvema drugima! Pa ne boste vrjel kolk so me kupci debel gledal 2 leti star pa tolk mal km,me je vsak spraševal kaj je narobe z motorjem,a motor še v garanciji.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne bit tako prepričani,saj ne poznamo prodajalca! Ja je čudn ni pa nemogoče a ne fantje. Mel K1300S novega,ko sem ga prodajal je bil star 2 leti in z 1890km,zakaj,zato ker sem imel 3 motorje in sem se rajši vozil z dvema drugima! Pa ne boste vrjel kolk so me kupci debel gledal 2 leti star pa tolk mal km,me je vsak spraševal kaj je narobe z motorjem,a motor še v garanciji.

ti si v tem primeru bolj izjema kot pravilo...in kupec ima samo srečo, če naleti na tebe ali podobnega prodajalca...sem pa skoraj prepričan, da je takih kot si ti le kak %, vse ostalo je pa "lumparija".
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kupujem moj prvi motor, nekako mi najbolj diši kaka Honda CB 600 F (Hornet). Porabil bi nekje do 4000€ za rabljeno. Take se dobijo z nekje 30.000 - 35.000 Km, pa me zanima kaj taka kilometrina pomeni takemu motorju. Bral sem, da so Honde kar vzdržljive.

Kaj velja preverit za videt, če je motor prekomerno izrabljen?

Hvala za vaše mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kupujem moj prvi motor, nekako mi najbolj diši kaka Honda

Hvala za vaše mnenje.

Pišeš,da kupuješ motor.... Honda ni motor ampak je škrpucalo še to težko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedybear; hvala, sem že. V njej nisem zasledil npr. 35.000 Km pomeni takemu motorju. Sem precej newbie na tem področju.

Sesir; Hvala za konstruktiven odgovor.

Popravljeno . Popravil roost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kupujem moj prvi motor, nekako mi najbolj diši kaka Honda CB 600 F (Hornet). Porabil bi nekje do 4000€ za rabljeno. Take se dobijo z nekje 30.000 - 35.000 Km, pa me zanima kaj taka kilometrina pomeni takemu motorju. Bral sem, da so Honde kar vzdržljive.

Kaj velja preverit za videt, če je motor prekomerno izrabljen?

Hvala za vaše mnenje.

Jamaha xj6!!! pri 30000 km je kot nov.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kupujem moj prvi motor, nekako mi najbolj diši kaka Honda CB 600 F (Hornet). Porabil bi nekje do 4000€ za rabljeno. Take se dobijo z nekje 30.000 - 35.000 Km, pa me zanima kaj taka kilometrina pomeni takemu motorju. Bral sem, da so Honde kar vzdržljive.

Kaj velja preverit za videt, če je motor prekomerno izrabljen?

Hvala za vaše mnenje.

sam res če iščeš hornetko ti prodam jaz letnik 2009 z 12000km (realnimi) pa cena je tudi v tvojem proračunu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Kupujem moj prvi motor, nekako mi najbolj diši kaka Honda CB 600 F (Hornet). Porabil bi nekje do 4000€ za rabljeno. Take se dobijo z nekje 30.000 - 35.000 Km, pa me zanima kaj taka kilometrina pomeni takemu motorju. Bral sem, da so Honde kar vzdržljive.

Kaj velja preverit za videt, če je motor prekomerno izrabljen?

Hvala za vaše mnenje.

Število km ni problematično ob normalni uporabi in rednem servisu.Hornet je zelo vozen motor,tudi za začetnika,tako da naj te ne skrbi glede tega.Kar se tiče vzdržljivosti ni problema,saj Honda itak velja za zelo dober motor.Tudi v naših koncih se ena prodaja,zelo dobro ohranjena,

mislim da ima okoli 14000 km.Lahko se pozanimam,če bi te slučajno zanimalo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res če iščeš hornetko ti prodam jaz letnik 2009 z 12000km (realnimi) pa cena je tudi v tvojem proračunu

Ja zaj,.... je hornetko zdilat :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ne vem zakaj ker vozi se zelo lepo edino 2 cilindra ma preveč :)

Ali pa premalo ! ! !

Ps Jaz bi GT-eja 6 - cil 4 + 2 = 6 ! ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ne vem zakaj ker vozi se zelo lepo edino 2 cilindra ma preveč :)

Od viška glava ne boli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no mislim da je popolnoma jasno da more bit neparno število valjev ostalo je bolj kar je :P

cika ja 2 alpa 3 so zakon (pa če kupim kak motor ki bo mel 3 cilindre bo to daytona) pa upam da jo do takrat 1000ccm naredijo

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mas prou kar ni jurja je itak presvoh za normalno uporabo. prakticno glih da se premika :lol1:

sicer pa nic ne zgleda da bo ta velika daytona kej kmalu ugledala luc sveta

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

ve slučajno kgo za kako yamaho XS600 ali več iz 80ih za soliden denar? Lahko je slabše ohranjena, važno da ima papirje in delujoč agregat.

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo sem nov na forumu pa me zanima ali bi biu ktm exc 400 supermoto varjanta 2009 letnik (takega namreč nameravam kupiti) primiren za kdaj pa kdaj it na AC za kakšnih 200km?

pa tud kaj menite glede motorja in če je dosti za šravfat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem meni je pr 150 na nakedu (supermoto ni neč bulši) že tko tko... če se pa gre samo zato da je 200 na števcu in če mašina ni pri tem glih da razpade pol veselo ožemanje gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!