Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

8 hours ago, BigOne said:

in s kakimi argumenti naj handlam ceno? :blush:

Mogoce s takimi da je nov 5500€..

prvo leto zgubi 20%,naslednje 10% in to si na ceni 4k€.

;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, mez pravi:

prvo leto zgubi 20%,naslednje 10% in to si na ceni 4k€.

.... ja po moje to drži le v primeru če je robe dovolj - v kolikor ne pa itak vemo vsi: kolikor je nekdo za ta rabljen moto dat, toliko je pa vreden.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 3. 2016 at 18:02, blackdevil1990 pravi:

Živjo :)

Ker se bliža sezona motociklizma iščem zase motor. In sicer iščem eno lepo suziko (suzuki) gsxr 600 ali 750 K8-k10 najraje plavo belo.

Na avto netu sem zaslediv dva motorja, ki sta mi všeč.

Zanima me če kdo slučajno ve kaj o njiju? Ali pa si je kdo njuji tudi ogledal. Hvala za vsakeršno informacijo :D

In zanima me kaj točno morem biti pozorem pri nakupo.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10577924&show=1

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10588894&show=1

 

Hvala, Leon

 

 

 

 

 

 

A ni bil tale tadrug dans v eni drugi temi omenjen.....:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, VS800 pravi:

A ni bil tale tadrug dans v eni drugi temi omenjen.....:hmm:

zgleda, da res .. nekdo si ga je dobr ogledal :(

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nexusa sem mel šanso prodat za 3200€ pa sem se usral :mad::mad: mater milo.. zaj pa ni več nekega povpraševanja.. pa je tud fajn motorček  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, ukica pravi:

mi zna kdo kaj povedati o ktm 990 smT? Všečen motorčk na pogled :) 

Žleht:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ti loh povem, da je SMT sanjski motor. Evo. :D Pri nas je slaba ponudba, pa precenjeni so. Pac tiste dva k sta v MotoHitu rajs spregledam....ker ja....Diler pac. V tujini isto. Pa za moje pojme prevec pozre,bencina in gume verjetno..... pa prevec predpisanih servisov ma, oz interval cist prevec sport, pa premal potovalen.Eto! :)  Ce ga pa kdo guli 20 jurjev na sezono, naj pa pove, kok je ugoden...:) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DinDiin pravi:

Js ti loh povem, da je SMT sanjski motor. Evo. :D Pri nas je slaba ponudba, pa precenjeni so. Pac tiste dva k sta v MotoHitu rajs spregledam....ker ja....Diler pac. V tujini isto. Pa za moje pojme prevec pozre,bencina in gume verjetno..... pa prevec predpisanih servisov ma, oz interval cist prevec sport, pa premal potovalen.Eto! :)  Ce ga pa kdo guli 20 jurjev na sezono, naj pa pove, kok je ugoden...:) 

Ma vse je res ,sam jz sem bil z LC8 agregatom kot navihan razigran otrok .....pije pa tud 10 če si mu vadil dušo ,normalno na potovanju je mel porabo z sopotnikom in prtljago ter dinamičnim zapestjem porabo tam okrog 7.5, Hindenau K60 pnevmatike so mi zdržale se mi zdi 6.500km  ,servisi na 7.500km......komot ga potegneš na 10kkm ,pa kantico olja skoz sabo ,na 1000km 1dcl ...pa so rekli da je gs požrešen :)Če ga boš skrbno vzdrževal je to en fantastičen agregat ,če ga ne boš ........potem je pa tisto jamranje ...ktm treba šraufat  ,brezpredmetno .

Sm čist vn padu ajga ....:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski trg rabljenih dvotaktnih EXC-jev je totalno v pizdi. Pomoje bom kr novega naročil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, jskrablin pravi:

Slovenski trg rabljenih dvotaktnih EXC-jev je totalno v pizdi. Pomoje bom kr novega naročil.

Zakaj pa hočeš 2-takt EXC ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel 4-takt s cca 700 h in skoraj nobenih problemov

Ventile sam treba redno stelat

Pr men sam 4 takt boljsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej, če sem čisto pošten je 250 EXC-F opcija. Samo 2014 ali novejši. Bi pa rajši 200 EXC... braaAAAP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, ukica pravi:

mi zna kdo kaj povedati o ktm 990 smT? Všečen motorčk na pogled :) 

Še boljši za vozit,:D vendar z vsemi omejitvami, ki jih je navedel Kmet (Sergej)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 3. 2016 at 13:12, VS800 pravi:

A ni bil tale tadrug dans v eni drugi temi omenjen.....:hmm:

hm... mi lahko daš prosim link?

pred 23 minutami, blackdevil1990 pravi:

hm... mi lahko daš prosim link?

sem že našo :( ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus

Počasi končujem izpit za A2 kategorijo pa sem začel malo brskat po netu kaj kupiti, itd... Sem pa še vedno na razpotju med sport touring in enduro motorji... Od motorja pričakujem predvsem udobje, da ne bom po 100km hrbtenice z žeblji nazaj zabijal, ekonomičnost (kolko se pač da, poraba bencina, stroški popravil, ipd...) in verzatilnost (da ga lahko ponucam tudi za kaj drugega kot vsakodnevno vožnjo po opravkih)... 

No, pa sem na razpotju: sport tourer varjanta, ali enduro?

Oboji so mi zelooo všeč, je pa težava v tem da ugotavljam da je dobre tourerje težko najti v A2 rangu... Se motim? No, off-roadat nimam namena, enkrat na mesec mogoče kak kilometer po makadamu, nič resnejšega... Motor mislim uporabljat dnevno za opravila kot so prevoz do fakultete, prevoz do kolegov, do mesta, do trgovine, itd..., ob vikendih in drugih dnevih ko imam več časa, pa za daljše ture (tudi kakšnih 8 ur vožnje na dan). Skratka, na motorju imam namen preživet kar lep del časa, zato bi rad nekaj kar mi bo res ustrezalo. Zelo pomembna mi je tudi vzravnana (kolikor se pač da) drža na motorju, zato vglavnem sport bikei odpadejo... 

Prva stvar ki me zanima je, kako bi se kak sport tourer (recimo Yamaha Fazer FZS 600) obnesel na makadamu? Bi mu bilo preveč če bi ga kak kilometer poskušal po makadamu tišat v rahel hrib? Ali bi bilo možno tudi s tovrstnim motorjem izpeljat takšne stvari?

Prosil pa vas bi tudi, če mi lahko predlagate kakšne motorje ki se vam zdijo ok, torej predvsem sport-tourer (ali tourer nasploh) oz. enduro kategorije... Moj budget je okoli 3000€, priznam pa, da manj kot je, boljše je. Verjetnost je visoka da bom čez 2 leti motor prodal in kupil močnejšega (ko lahko naredim izpit za neomejeno kW).

Prosil bi vas če mi lahko predlagate kak motor, ki je torej vozen z A2 (lahko tudi z dodatno blokado), se obnese tudi na daljših turah (5+ ur hkrati), je karseda ekonomičen (ima dobro porabo), in lahko prenese tudi makadam na krajših razdaljah. 

Lp, Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Snecer pravi:

Kawasaki Versys

:lol1::OK: sej se režim ko pečen maček ....sam maš prov jbg ........

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Snecer said:

Kawasaki Versys

Hvala za hiter odgovor :) 

Zanima me edino če imate kakšne izkušnje s temi manjšimi enduroti (600 ccm recimo) in avtocestami... Bi ga fejst motilo če bi ga za kakšno urco vrgel na avtocesto na 140km/h? Verjetno neumno vprašanje, če je, se opravičujem za moje neznanje, ampak ja, imam namen vsake tolko tudi po avtocesti če se mudi B)

Bom malo pobrskal kako je s cenami rabljenih Versysov v bližini.. :)  

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Bg pravi:

Hvala za hiter odgovor :) 

Zanima me edino če imate kakšne izkušnje s temi manjšimi enduroti (600 ccm recimo) in avtocestami... Bi ga fejst motilo če bi ga za kakšno urco vrgel na avtocesto na 140km/h? Verjetno neumno vprašanje, če je, se opravičujem za moje neznanje, ampak ja, imam namen vsake tolko tudi po avtocesti če se mudi B)

Bom malo pobrskal kako je s cenami rabljenih Versysov v bližini.. :)  

Lp

Nč narobe Versysa tiščal od Delnic do Sv.Roka 200kmh ......razen enormne porabe olja in goriva !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!