Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

39 minutes ago, maus said:

a na Motosvet si pa pozabu :O

aja .. tlele se samo nasveti in mnenja dajajo :jezik:

 

Ah kje no,na Motosvet pa res nisem pozabil.....sam kaj, k se vecinoma samo Yamahe prodajajo :) 

Moje iskanje (specificno), pa zelo dvomim, da se najde. Nazadnje je HD-Dyna prodajal kar iscem, le 100kubikov presvoh!

lp,

Yagi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, nimr0dv said:

Lepo podzravljeni

Še kakšnen mesec, pa bom tud sam frišn voznik. Seveda je za to nujen motor :) Budget je nekje do 3000€ (rajše vidim manj). Ogledanga mam kawasakija er6n (rabljen na avto.net) pa me zanima vaše mnenje? Sem manjše rasti - 170, tako da veliko motorjev ne pride v poštev. Bi mi svetovali kaj drugega? Podobno močnega seveda ter obvezno v rangu budgeta. Hvala vsem za nasvete! 

Pa še tole, vaše mnenje glede ABSa, je za prvi motor "nujno potreben"?

Hvala!

FZ6 FZ6 FZ6 FZ6 FZ6
:blush:



To o manjšerastlih bitjih.... veliko motorjev je voznih z 170cm. Drugače se pa da znižati sedež, znižati celoten motor, naučiti da lahko voziš motor čeprav samo s prsti ene noge dosežeš do tal ali pa si pač kupiš pručko za zraven. :whistle:


ABS - Absolutno! Večino časa ga itak ne rabiš, ko pa ga... :worship:

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, nimr0dv pravi:

Lepo podzravljeni

Še kakšnen mesec, pa bom tud sam frišn voznik. Seveda je za to nujen motor :) Budget je nekje do 3000€ (rajše vidim manj). Ogledanga mam kawasakija er6n (rabljen na avto.net) pa me zanima vaše mnenje? Sem manjše rasti - 170, tako da veliko motorjev ne pride v poštev. Bi mi svetovali kaj drugega? Podobno močnega seveda ter obvezno v rangu budgeta. Hvala vsem za nasvete! 

Pa še tole, vaše mnenje glede ABSa, je za prvi motor "nujno potreben"?

Hvala!

Er6 lahko prides tut k men pogledat. Se sicer ne prodaja, ampak za nek pameten denar ga lahko odpeljes.

Ce te pa kaj na splosno glede er6 zanima pa kar vprasaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, nimr0dv pravi:

Lepo podzravljeni

Še kakšnen mesec, pa bom tud sam frišn voznik. Seveda je za to nujen motor :) Budget je nekje do 3000€ (rajše vidim manj). Ogledanga mam kawasakija er6n (rabljen na avto.net) pa me zanima vaše mnenje? Sem manjše rasti - 170, tako da veliko motorjev ne pride v poštev. Bi mi svetovali kaj drugega? Podobno močnega seveda ter obvezno v rangu budgeta. Hvala vsem za nasvete! 

Pa še tole, vaše mnenje glede ABSa, je za prvi motor "nujno potreben"?

Hvala!

Imam zate BMW R1100 GS. Motor ki ga boš vozil še in še z užitkom. Pridi pogledat in preizkusit. Ni premočen, ni prehiter, je udoben in lahko za dva. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Yagi-san pravi:

Hey,

Mi znate svetovat se katero spletno stran, za iskanje motorjev?

Poleg: avto.net, mobile.de, autoscout24.de, moto.it?

 

Hvala,lp

Yagi

subito.it

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr naenkrat je preveč izbire... :D 

Kako pa je s kupovanjem čez mejo, so kšni problemi? na kaj je treba pazit? Mal sm cene gledov, pa je zelo ugodno, sam kaj ko je treba v Nemčijo po motor :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, nimr0dv pravi:

Kr naenkrat je preveč izbire... :D 

Kako pa je s kupovanjem čez mejo, so kšni problemi? na kaj je treba pazit? Mal sm cene gledov, pa je zelo ugodno, sam kaj ko je treba v Nemčijo po motor :D 

pa ne pozabi še na DMV pa homologacijo, pa še kake stroške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, DAMI34 pravi:

pa ne pozabi še na DMV pa homologacijo, pa še kake stroške.

Preveč enga sranja, bom kr na domačih tleh ostal. :)

 

Mogoče še tole, mnenje o Yamaha FZ6 N (2006) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, nimr0dv said:

Mogoče še tole, mnenje o Yamaha FZ6 N (2006) ?

:OK:

Zakaj pa letnik 2006, če smem vprašati? Ker se tak prodaja, ga že imaš ogledanega in ti je sprejemljiva cena? Kaj pa kasnejši letniki? ABS?

O kozmetiki ne bom (moj je itak najlepši - cel črn), vozne lastnosti se pa najbrž niso tako spreminjale. Sama ga imam malo dlje kot pol leta in sem ful zadovoljna. Zdi se mi lahkoten, zelo lepo vodljiv, itd... ampak imam za seboj 8 let izkušenj in sem še frišno zaljubljena v motor, tako da itak nobene napake ne opazim. :blush: Kako je pa z vzdrževanjem na daljši rok bo pa moral kdo drug napisati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Yoghurt pravi:

:OK:

Zakaj pa letnik 2006, če smem vprašati? Ker se tak prodaja, ga že imaš ogledanega in ti je sprejemljiva cena? Kaj pa kasnejši letniki? ABS?

Direkt zato ja :) ima tud ABS. Budget imam na žalost "samo" 3000 eur (z opremo vred), tko da morm mal gledat na to :) Če se pa najde kasnejši letnik za sprejemljivo ceno, pa super :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Yagi-san said:

Hey,

Mi znate svetovat se katero spletno stran, za iskanje motorjev?

Poleg: avto.net, mobile.de, autoscout24.de, moto.it?

 

Hvala,lp

Yagi

Le parking  ti pokaže linke do oglasov večine večjih EU oglasnikov (nekaj podobnega razvija tudi eden od forumašev)

Imaš pa še :

leboncoin.fr

ebay-kleinanzeigen.de

motousate.it

http://www.motorrad.at/

vroom.be

...pa še taužent drugih verjetno...odvisno kaj iščeš in, če se ti račun glede na razdaljo sploh izide...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega prodaja bmw F800R,letnik 2011,km 15000 realni,bel,akrapovic,cena 7000 oz. po dogovoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Monday, May 30, 2016 at 22:27, nimr0dv pravi:

Direkt zato ja :) ima tud ABS. Budget imam na žalost "samo" 3000 eur (z opremo vred), tko da morm mal gledat na to :) Če se pa najde kasnejši letnik za sprejemljivo ceno, pa super :)

Rajši S kot N :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, luxsa pravi:

Kolega prodaja bmw F800R,letnik 2011,km 15000 realni,bel,akrapovic,cena 7000 oz. po dogovoru.

Bo še prodajal....ali pa se bo še dolgo vozil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je moja draga ugotovila, da je solo vožnja veliko bolj zabavna in fajn, se bo morebiti "hipotetično - teoretično" kupoval še eden motor. Trenutno je pri bajti 650-ka Vstrom in pa en old school cafe racer... Za mojo drago oz. mene se za ture torej išče nekaj malenkost bolj športno-cestnega kot Vstrom. Sam imam nek izbor, a bi vseeno rad slišal vaša mnenja... Pogoji: letnik nekje od 2010 navzgor, po možnosti ABS, razred 650-700 kubikov, višina sedeža max. cca. 82cm (Vstrom), cena nekje 4000 eur (zgornja meja 5000 eur). Dnevne vožnje verjetno nekako ne bi presegale 300-400km (torej eventuelno tudi kak "semi-naked"). Ideje? :) 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko se kaj to efektivno pozna? Včasih so določeni sedeži ožji in višina ni tolko problematična... Je kdo poskusil Vstrom in Versys? Je pa res, da moja draga že sedaj na Vstromu težje manevrira na mestu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma bo vozila oba, zato bi bilo super, če ne bi bil preveč podoben Vstromu... Visoka je malo več kot 170cm, a ji tudi manevriranje Vstroma gre od rok/nog... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, JezniPohorc pravi:

Ker je moja draga ugotovila, da je solo vožnja veliko bolj zabavna in fajn, se bo morebiti "hipotetično - teoretično" kupoval še eden motor. Trenutno je pri bajti 650-ka Vstrom in pa en old school cafe racer... Za mojo drago oz. mene se za ture torej išče nekaj malenkost bolj športno-cestnega kot Vstrom. Sam imam nek izbor, a bi vseeno rad slišal vaša mnenja... Pogoji: letnik nekje od 2010 navzgor, po možnosti ABS, razred 650-700 kubikov, višina sedeža max. cca. 82cm (Vstrom), cena nekje 4000 eur (zgornja meja 5000 eur). Dnevne vožnje verjetno nekako ne bi presegale 300-400km (torej eventuelno tudi kak "semi-naked"). Ideje? :) 

 

 

Jaz sem moji pred mesecem in pol kupil Hondo NC700XA ....
Ne moreš verjet ... izredno prožen agregat, zaradi nizkega težišča izredno vodljiv, poraba pa manj kot 3l.
Cena je nekaj sto € čez 4k (letnik 2012/2013) z DCTjem pa je seveda dražji, tako da lahko to daš v ožji izbor. Moja skoraj noče več iz motorja. Non stop bi se vozla, ampak kaj ko ni vedno časa. Ni pa neke ponudbe teh motorjev. Mimogrede: Se mi zdi, da ima inštruktor varne vožnje g.Brane Legan istega.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, JezniPohorc pravi:

Načeloma bo vozila oba, zato bi bilo super, če ne bi bil preveč podoben Vstromu... Visoka je malo več kot 170cm, a ji tudi manevriranje Vstroma gre od rok/nog... :) 

Kaj pa Hondo NC 750 sta že gledala. Oz. malce starejšo NC700

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno povedano nisem imel na listi... Nekako me je strah "dizelskega" agregata... Ne da ne bi delal dobro ali vlekel, le rdečo polje pri 6k rpm mi je skor kot avto... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!