Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

52 minutes ago, Borutt said:

Koliko enih neumnosti na tako majhnem prostoru. Swašta. 

Haha, si zamešu temo. Ti maš Stop policija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, JezniPohorc pravi:

V je edina pametna oblika dvovaljnika... Trenutno doma en vzdolžni in en prečni... Haha. :)

le kdo te je tolk nafarbal?

pred 3 urami, JezniPohorc pravi:

Street Triple R. :)

R .. truxton R ..  da mal mnenje o pravih dvovaljnikih spremeniš ..

pred 51 minutami, Borutt pravi:

Koliko enih neumnosti na tako majhnem prostoru. Swašta. 

se mi je zdelo da nekaj manjka..  zdej jih je pa glih prav ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, thumper pravi:
pred 4 urami, JezniPohorc pravi:

V je edina pametna oblika dvovaljnika... Trenutno doma en vzdolžni in en prečni... Haha. :)

le kdo te je tolk nafarbal?

Hec... Če bi mislil resno, ne bi gledal Street Tripla... :)

pred 3 minutami, thumper pravi:
pred 3 urami, JezniPohorc pravi:

Street Triple R. :)

R .. truxton R ..  da mal mnenje o pravih dvovaljnikih spremeniš ..

Sem peljal navadnega. Ni me prepričal... Se je peljal precej podobno moji 35 let stari cafe mašini.. Agregat - nič posebnega.

Popravljeno . Popravil JezniPohorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, JezniPohorc pravi:

Hec... Če bi mislil resno, ne bi gledal Street Tripla... :)

Sem peljal navadnega. Ni me prepričal... Se je peljal precej podobno moji 35 let stari cafe mašini.. Agregat - nič posebnega.

ne vem kaj si ti vozil - :hmm:  .. men je šel R skoz s sprednjo mal u luft..  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj kupi pa je...itak boš kmalu menjal. Bolj kot kompliciraš, slabše je...se odločiš za en motor, ga pa dobiti ne bo mogoče, pa barva ne bo prava, pa eno pa drugo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je tudi najbolj všeč Street Triple R. Trovaljnik je res bomba. Miren tek in vleče že iz nizkih obratov. 

Mogoče sem malo pristranski, saj sem 5 sezon vozil Speed Tripla, pa sem ga potem kot ena debilna budala prodal. Še zdaj se mi trga srce za njim.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 Ljudi 100 čudi. Prijatelj je prodal sv650  in kupil hornetko 600. Razen pljunca več navora pri nižjih mu je bilo vse ostalo bolj všeč na linijskem 4 valjniku. Znebil se je še mrtvičenja rok ki mu je n sv-ju ful najdealo zdaj pa praktično ne. Nikoli ugotovili kaj je dejansko bilo. Po njegovem opisu (sicer zelo umirjen voznik, bolj kot jaz) je pripisovbal + hornetki za tiste reči ki bi mu morale ugajat na 2 valjnikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ste zakomplicirali......

Meni je glavno, da ni naked, pa da stopim z nogama lepo na tla, pa da ga lepo vozim, pa da je japonec, pa da je črn.........:ras:

Ampak tudi moder bi mi bil kar všeč :blush:

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Ampak ste zakomplicirali......

Meni je glavno, da ni naked, pa da stopim z nogama lepo na tla, pa da ga lepo vozim, pa da je japonec, pa da je črn.........:ras:

Ampak tudi moder bi mi bil kar všeč :blush:

ženske, čist vse narobe:jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3. 6. 2016 at 7:09 PM, KARMEN1 said:

Ampak ste zakomplicirali......

Meni je glavno, da ni naked, pa da stopim z nogama lepo na tla, pa da ga lepo vozim, pa da je japonec, pa da je črn.........:ras:

Ampak tudi moder bi mi bil kar všeč :blush:

Od kdaj pa fz6 čeprav S ni naked?!? Prav všečen nagec je, in mi je bil na kratkem seznamu ko sem kupoval 600-ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, StaraFeltna said:

Od kdaj pa fz6 čeprav S ni naked?!? Prav všečen nagec je, in mi je bil na kratkem seznamu ko sem kupoval 600-ko

FZ6S ima poloklep in ne more bii tretiran kot full on naked, kot je FZ6N.






itak je pa fz6n lepši.... :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daleč od tega, nakedi so najlepši
so pa to osebne preference

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Yoghurt pravi:

FZ6S ima poloklep in ne more bii tretiran kot full on naked, kot je FZ6N.

itak je pa fz6n lepši.... :jezik:

Kaj pa, če na enega takega nageca dodatno namontiraš tamalo šipco? A to bi potem ratal nekaj u smislu wannabe half on half off semi naked.

pred 24 minutami, KARMEN1 pravi:

Meni so vsi nakedi grozno grdi. Motor mora imeti najmanj poloklep, če ne, ni motor.

A se hecaš? Potem si pa poglej nekaj "grozno grdih" nakedov, kot npr. Triumph Bonneville, Triumph Thruxton, Kawasaki W800, Moto Guzzi V7, pa ogromno Hond, Kawasakijev, Yamah...iz 70ih, 80ih... Pa da ne naštevamo preveč. Hude grdosije...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, izibajker said:

Kaj pa, če na enega takega nageca dodatno namontiraš tamalo šipco? A to bi potem ratal nekaj u smislu wannabe half on half off semi naked.

Še vedno jo lahko "slečeš", pri poloklepu pa rabiš že lepotnega kirurga. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, izibajker pravi:

Kaj pa, če na enega takega nageca dodatno namontiraš tamalo šipco? A to bi potem ratal nekaj u smislu wannabe half on half off semi naked.

A se hecaš? Potem si pa poglej nekaj "grozno grdih" nakedov, kot npr. Triumph Bonneville, Triumph Thruxton, Kawasaki W800, Moto Guzzi V7, pa ogromno Hond, Kawasakijev, Yamah...iz 70ih, 80ih... Pa da ne naštevamo preveč. Hude grdosije...

Vse kar si naštel, ne bi imeĺa, pa da mi jih šenkajo......

No, vse je stvar okusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, KARMEN1 said:

Meni so vsi nakedi grozno grdi. Motor mora imeti najmanj poloklep, če ne, ni motor.

Kot da bi govorila o tipih..babe pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, izibajker pravi:

Kaj pa, če na enega takega nageca dodatno namontiraš tamalo šipco? A to bi potem ratal nekaj u smislu wannabe half on half off semi naked.

A se hecaš? Potem si pa poglej nekaj "grozno grdih" nakedov, kot npr. Triumph Bonneville, Triumph Thruxton, Kawasaki W800, Moto Guzzi V7, pa ogromno Hond, Kawasakijev, Yamah...iz 70ih, 80ih... Pa da ne naštevamo preveč. Hude grdosije...

večina nakedov je z nekimi aftermarket šipami tako nagravžnih, da so kar za v vršt v grab.

 

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej v kratkem bom kupil svoj prvi motor in gledam med 1000ccm motorji pa me zanima kateri je najboljši in da se najmanj kvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, ludiluka said:

Torej v kratkem bom kupil svoj prvi motor in gledam med 1000ccm motorji pa me zanima kateri je najboljši in da se najmanj kvari.

Ne morem se znebiti občutka da gre za čisto provokacijo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, ludiluka said:

Torej v kratkem bom kupil svoj prvi motor in gledam med 1000ccm motorji pa me zanima kateri je najboljši in da se najmanj kvari.

Bimota? Jest še nism vidu al slišu, da bi komu crknla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!