Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 16 minutami, ludiluka pravi:

Torej v kratkem bom kupil svoj prvi motor in gledam med 1000ccm motorji pa me zanima kateri je najboljši in da se najmanj kvari.

ducati 996 ali pa 749r lih en frisen na avto.net..

 

Popravljeno . Popravil Ciko86
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, cikadina said:

večina nakedov je z nekimi aftermarket šipami tako nagravžnih, da so kar za v vršt v grab.

 

adam lg.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, FLY pravi:

Ne morem se znebiti občutka da gre za čisto provokacijo

Ne ne, ne gre za provokacijo. Nekaj zadnjih postov v tejle temi je hudooo špasnih.... Pa še malo off topica. Sedimo zadnjič v eni družbi, med nami je bilo par modelov, ki motorje vozijo že 30 let in več. Pa nekateri so v teh dekadah prekruzali po 400.000 km in več. Pa prisede zraven en talent, ki je motorizem odkril 3 leta nazaj, iz njegovih navdušenih komentarjev pa je bilo sklepati, da se je vsa najlepša in najboljša moto tehnika začela z njegovim konjičkom, narejenim po letu 2000. Saj mu noben ni zameril, kaj vse je nakvasil tam za tisto mizo. Prav zabavno ga je bilo poslušat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Ciko86 said:

ducati 996 ali pa 749r lih en frisen na avto.net..

 

Ma ne rabim enga japonca za bejbe pecat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Ne ne, ne gre za provokacijo. Nekaj zadnjih postov v tejle temi je hudooo špasnih.... Pa še malo off topica. Sedimo zadnjič v eni družbi, med nami je bilo par modelov, ki motorje vozijo že 30 let in več. Pa nekateri so v teh dekadah prekruzali po 400.000 km in več. Pa prisede zraven en talent, ki je motorizem odkril 3 leta nazaj, iz njegovih navdušenih komentarjev pa je bilo sklepati, da se je vsa najlepša in najboljša moto tehnika začela z njegovim konjičkom, narejenim po letu 2000. Saj mu noben ni zameril, kaj vse je nakvasil tam za tisto mizo. Prav zabavno ga je bilo poslušat.

Pa sigurno ti je povedal , da so vse pnevmatike za en k .....on potrebuje samo najboljše za tistih 3kkm na let :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, FLY pravi:

Ne morem se znebiti občutka da gre za čisto provokacijo

to še ni tako hudo kot pri meni ..jaz se ne morem znebit občutka da gre za umazano provokacijo.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ludiluka pravi:

Torej v kratkem bom kupil svoj prvi motor in gledam med 1000ccm motorji pa me zanima kateri je najboljši in da se najmanj kvari.

 

SuperCBRNinjaDuke 999,666 flat six turbo jet dizl. Zdaj veš :P 

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 02. junij 2016 at 6:48 AM, kawasaki5 said:

Bo še prodajal....ali pa se bo še dolgo vozil.

Prodano za 6800,je pa res da ni srot od motorja pa je biu mal drazji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej smo ugotovili da nagec z modrcem (šipca) je manj nagec oz to ni več. Hja ženske pač za moške načeloma velja da je bolje brez modrca... (vse nagice)

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 6. 2016 at 12:35, Borutt pravi:

Koliko enih neumnosti na tako majhnem prostoru. Swašta. 

Swašta Mujo!! podpis si pozabu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 6. 2016 at 18:39, ludiluka pravi:

Torej v kratkem bom kupil svoj prvi motor in gledam med 1000ccm motorji pa me zanima kateri je najboljši in da se najmanj kvari.

Kawasaki

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/5/2016 at 8:27 PM, ludiluka said:

Ma ne rabim enga japonca za bejbe pecat ;)

Miran iz Črnomlja je mel Hondo,.. so ga še po forumu iskale.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje (pa ni provokativno :lol1:):

že nekaj časa iščem Yamaho Fz8S, ker bi morda ob koncu sezone mojo FZ6 zamenjala (najraje rabljeno za rabljeno-nove itak ne prodajajo več v Slo).

Ker ne dobim ustrezne zamenjave za ugodno ceno, sem pomislila, da bi zamenjala za Kawasaki ER6F (nov).

Na plan s pripombami glede te zamenjave.

P.s.: lahko napišete karkoli, itak vas dovolj dobro poznam in vem, kaj lahko pričakujem.

Prebrala pa bom prav vse :jezik:.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, ukica pravi:

Pa ej no, nemors iz 72kw na 52kw..to negre tko, zdej gres lahk sam se na vec :D 

ni vse v kilowatih..nekaj je tudi v jajčnikih..

pojdi peljat pa se boš sama odločila , če ti odgovarja.. in ja - motor je treba kupovati zase in za svojo dušo - ne za ulico ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, KARMEN1 pravi:

Vprašanje (pa ni provokativno :lol1:):

že nekaj časa iščem Yamaho Fz8S, ker bi morda ob koncu sezone mojo FZ6 zamenjala (najraje rabljeno za rabljeno-nove itak ne prodajajo več v Slo).

Ker ne dobim ustrezne zamenjave za ugodno ceno, sem pomislila, da bi zamenjala za Kawasaki ER6F (nov).

Na plan s pripombami glede te zamenjave.

P.s.: lahko napišete karkoli, itak vas dovolj dobro poznam in vem, kaj lahko pričakujem.

Prebrala pa bom prav vse :jezik:.

 

 

Er6f bo prava zadeva, ima celo več navora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ER6N sem vozila v avtošoli, ampak se ga skoraj ne spomnim več :dry:.

Le to, da je bil totalno razklompan :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, KARMEN1 pravi:

... mojo FZ6 zamenjala (najraje rabljeno za rabljeno-nove itak ne prodajajo več v Slo).

Ker ne dobim ustrezne zamenjave za ugodno ceno, sem pomislila, da bi zamenjala za Kawasaki ER6F (nov).

Na plan s pripombami glede te zamenjave.

Če se še nisi 100% zafiksirala samo na ER6, ti dam jaz en krog odpeljat z mojo suziko sfv650. Pa da vidiš, če ti 2valjnik sploh sede glede na tvoj stil vožnje. Te pa opozarjam, je moj bajk grd k svina. Nima oklepa, pa tudi kufra zadi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, KARMEN1 said:

ER6N sem vozila v avtošoli, ampak se ga skoraj ne spomnim več :dry:.

Le to, da je bil totalno razklompan :whistle:

Ponavadi je tako, če se ti ni vtisnil v spomin ti že ni bil nekaj posebnega :cool: bili verjetno mlačni občutki :P

7 minutes ago, Snecer said:

zapomni si, Ninja 650r je to

Ne žali imena ninja s tem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!