Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 3 urami, XTR pravi:

Sem bil enakega mnenja. Gledal NC700s lani, bela, abs, prostor za čelado... super. Ko sem pa naredil 1km sem jo pa samo parkiral pa pozabil na njo. Sem že nekje pisal na forumu. Vse ok, če ne bi že na parkirišču pred trgovino motor nenamerno zabil v blokado. Je bil ogret, da ne bo imel kdo pomislekov... Enostavno je to drug svet v primerjavi z FZ6 in mi ne gre v račun, kako lahko nekdo kupi motor brez testne vožnje. Upam, da si vzela vsaj DCT. 

 

pred 2 urami, XTR pravi:

Speljem, prvijem gas, pričakujem da bo potegnilo, pa ni. Je samo zaropotalo :? Zgleda da sem preveč pričakoval od tistih konjičkov. 

Daj, ne pribijaj! Malo pretiravaš. Od katerih konjev si ti preveč pričakoval? A si mislil, da sediš na SS motorju?
Ta motorček ima 700ccm in 50HP in ne vem, kakšna pričakovanja si ti imel, ko si se vsedel na ta motor in privil gas.

Ni potrebe za DCT, to je samo nepotrebna navlaka in dodatek za lenuhe. Je pa res kot si napisal, da če bi ga takoj preklopil v DCT, ne bi mogel biti tako brutalen na gas ročki, kot si bil ti.

Naredil sem z njim kar nekaj kilometrov in ima res dober agregat, zelo prožen. Meni osebno je agregat na tej Hondi boljši kot na mojem štromu 650. Žena včasih tak lahkotno "stisne" mimo mene, da je kar veselje.

KARMEN: super motorček si kupila! Srečno vožnjo!

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snecer pravi:

pripomba: 670ccm ima, 700 je oznaka zaradi trženja :)

 

to kar je kupila karmen ima 745ccm - 750 je oznaka zaradi trženja ... in 55 konjev..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, DL650 said:

Daj, ne pribijaj! Malo pretiravaš. Od katerih konjev si ti preveč pričakoval? A si mislil, da sediš na SS motorju?
Ta motorček ima 700ccm in 50HP in ne vem, kakšna pričakovanja si ti imel, ko si se vsedel na ta motor in privil gas.

Ne pribijam. FZ6 je raketa v primerjavi z NC-jko, zato sem vprašal če je šla na testno vožnjo. Moja pričakovanja so bila, da se vsaj spodobno premakne, pa sem bil razočaran. 500ccm, 40 KM maksi skuter ti da več užitka v vožnji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lusten izgleda (motor)....kovcek je pa funkcionalen !

 

Varne kilometre!

 

lp,

Yagi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, in nekega dne se lahko tudi odločiš, da boš raketo zamenjal za dizla, s katerim boš užival na cesti.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Se strinjam glede FZ6, sem imel v svoji moto karieri 2x FZ6S2. Ne vem, kako si sploh lahko primerjal ta dva motorja, ki si niti po zasnovi niti po valjih nista enaka. Razumem, da bi kakšnega GSRja primerjal, ampak ... ok.

Vsekakor, da je razlika saj NC700 / 750 ni za divjanje, ampak uživanje. Ljudje smo si različni in vsakemu ne more vse odgovarjat.
 

pred 28 minutami, KARMEN1 pravi:

Evo, kovček namontiran. Res izgleda velik, vendar ga potrebujem za dopust. Tukaj nimam druge izbire. Dobila sem ga za darilo in ga bom snela, saj imam dovolj prostora v "bivšem" rezervoarju :cool:.

Jutri dobim centralno stojalo, naslednji teden pa se crash štange. 

Če ga jutri registriram, se v soboto počkam na Vikiju :010

20160616_155205.jpg

Super motorček. Srečno in naj ti služi. Boš vidla, neizmerno boš uživala, motor je res dober.
Kot si sama že omenila ... kaj ti bo 100HP ... to kar imaš tukaj v tej Hondi, je prek zadosti.

 

 

 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DL650 said:

Se strinjam glede FZ6, sem imel v svoji moto karieri 2x FZ6S2. Ne vem, kako si sploh lahko primerjal ta dva motorja, ki si niti po zasnovi niti po valjih nista enaka. Razumem, da bi kakšnega GSRja primerjal, ampak ... ok.
 

Primerjal sem jih ker gre iz FZ6 na NC-jko. Pri taki menjavi bi bilo pa smiselno prej testirat.

Nima veze, samo da ona uživa, pa da je Honda! :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne, par gumbov več ma, ni pa take razlike...moped ko moped od 13 jurjev dalje je več al manj vse isti šmorn.

Kmet 1,2,3 zdej se pa vžgi 

 Eh nima smisla , kot da bi se pisal s Boruttom ,ne moreš dopovedat pa konc 

:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Yagi-san pravi:

Lusten izgleda (motor)....kovcek je pa funkcionalen !

 

Hehe...lepo si v vato zavil, da se ti zdi, kot da fura s seboj omaro iz spalnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:


Če ga jutri registriram, se v soboto počkam na Vikiju :010

Želim ti veliko varnih in zadovoljnih Km!

:OK:

In prijetno Počkanje :D

Jaz mam ene obveznosti v soboto, drgač bi pršu firbca matrat :D

Pa drugič...:yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Tedybear pravi:

Hehe...lepo si v vato zavil, da se ti zdi, kot da fura s seboj omaro iz spalnice.

Hahahahaaaaa, pa saj to sama vem!

Meni se zdi, kot neka ogromna kugla :lol1:?

Ampak kaj čem, brez njega ne morem na dopust.

Saj bi gate lahko imela v žepih, ampak bom rabila še kaj malega :doze:

Upam, da me poln ne bo prevrnil, ahahhaahaaaaa..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej...ti furaš grd kufer na lepem motorju, jaz pa dokaj lep kufer na grdem motorju. Sredina je pa tam-tam.

 

Srečno  pa uživej, ejga.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Saj bi gate lahko imela v žepih, ampak bom rabila še kaj malega :doze:

 

Gate?! Kaj ti bojo, saj na morju moraš biti več ali manj brez njih. ;)

Kovček je superca. Moja ima gor Maxia 3 (55l). Ta novi ima tako lepo obliko, da se motor ko ga pogledaš iz strani, tako lepo zaključi in res vrhunsko zgleda.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaoooooo... :slap:

....ma kakšen kufer neki..... :slap:

...takoj dol z njim...pa oprijete črne leder hlače nase...  :P  ...pa te garant ne bo nihče prehitel...   :P

 

Srecno vožnjo....pa tortico si mi dolžna...    

:P

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je :cool:

Ta rjav pas ne paše :doze:

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno da boš z motorjem zadovoljna, pa da ti bo dobro služil, s kovčkom al pa brez. Tisti plac v rezervarju, noter gre čelada pa še kaj. Tako da boš kufer lahko kdaj pa kdaj tudi doma pustila...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KARMEN1 pravi:

Če ga jutri registriram, se v soboto počkam na Vikiju :010

Nedolgo nazaj si omenila, da mora bit motor črn ali moder...potem pa kupiš belega :hmm:

...ampak lep pa je :whistle: (še kar)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, KARMEN1 said:

Res je :cool:

Ta rjav pas ne paše :doze:

Kaksen pas Karmen no?! :eek::D K vids hudo rit se svet ustav, ne gres naprej, to je to.:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KARMEN1 pravi:

Evo, kovček namontiran. Res izgleda velik, vendar ga potrebujem za dopust. Tukaj nimam druge izbire. Dobila sem ga za darilo in ga bom snela, saj imam dovolj prostora v "bivšem" rezervoarju :cool:.

Jutri dobim centralno stojalo, naslednji teden pa se crash štange. 

Če ga jutri registriram, se v soboto počkam na Vikiju :010

20160616_155205.jpg

naj ti služi:OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!