Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Ob 16. 8. 2016 at 13:11, HD-Dyna pravi:

A lohka podnapise prosim ....

ne mara čebule ..česen v usta pa čili u rit .. :P

Ob 16. 8. 2016 at 21:59, Igi Pop pravi:

 Kaj posebno lep pa ni ne CBF ne ER6.

samo za ta budget vsaj z grdobo ne izstopata ..

pred 22 urami, StaraFeltna pravi:

In 400kg železja zraven. :P

pa nizko težošče..če ma štange gor še past ne more na ravnem...sam pol tud ovinkov ne more zalagat s štangami..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

pa nizko težošče..če ma štange gor še past ne more na ravnem...sam pol tud ovinkov ne more zalagat s štangami..

Nizko težišče je v redu, rolbari in nizke tačke pa so drug problem v ovinkih ...Jeba :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Zakaj si se tako odločil? .....no kar povej nam kaj je narobe z Tracerom :P

 

14 minutes ago, DinDiin said:

Zgleda Skalarja res ni prevzel Tracer :)

Niti sam ne vem. S tracerjem je vse OK. Razen sedež. Kljub gelu še vedno ni OK, je pa precej bolje.

 Sej je fajn, sam nekaj manjka. Kaj pa vem. Mal horsepower. Sicer je agregat fenomenlen. FZ1 se mi zelo vizualno dopade, je bla že od nekdaj v izboru, pa malo bolj je špotrna. Sem se mal navličal SM stila. Bi še neked probal. Če bi dobil lepo bi takoj zamenjal.

 

No, Kmet2 zdej si pa ti na vrsti, da poveš, kaj je narobe z 1190, da ga ne voziš. :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, LadoK said:

 

prvo, zgrešil gotovo ne boš z nobenim. Če si želiš g/s, ga pač moraš kupit. ampak, jebentiš, res ne vem če je g/s s 100 000km vreden tolko kot nov versač iz trgovine...Strom na večini testov nekako ne dohaja konkurence...ma na cesti jez tega nism opazu. dec pred mano je pelal kot puščica. Pa še, meni je ergonomsko najbolši od naštetih (sedel gor ne peljal)

 

Če ti angleščina ni ovira, poglej zadnji dve minuti in poslušaj argumente zakaj je G/S boljši.

 

Za svoj dnar bi versača, ti pa kupi kar ti sede. Z vsemi boš zadovolen. če res voziš samo 4000/sezono, ti tud kardan ene deset let ne bo odpadu. 

 

Edit, če se ne motim je en forumaš (skalaprava?) nedavno menjal famozni kerdan, če me spomin ne vara je zapravil ene 500€, Kar ni malo, za umrt drago pa spet ni.  

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DinDiin pravi:

Zgleda Skalarja res ni prevzel Tracer :)

Ta motor zgleda tako .... hmmm, kako bi se izrazil .... špilika (upam, da razumete).  Nič kaj resno ne zgleda, sploh tista čudna barvna kombinacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, Kmet2 said:

...............težave s kardanom imajo po večini butasti lastniki ki ne vzdržujejo motorja po predpisanem servisnem načrtu !

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Cartman pravi:

Če si želiš g/s, ga pač moraš kupit. ampak, jebentiš, res ne vem če je g/s s 100 000km vreden tolko kot nov versač iz trgovine...

To je to, dilema...si upaš tvegat ali boš izbral "varnost" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

Dej gladke gume na moped, bo še bolj nepredvidljivo vse skupaj :P

Hehe, ta je pa globoka...a vsaka od njiju te 300kmju zapelje?

Zato kr si z rdečo podčrtal, dukatiji do pa rdeči, zato, kapišiš :ras:

Vsaj en pogrnuntu :P

pred 12 urami, Zivnorc pravi:

... sem pa videl v Lj., da se sem ter tja kdaj zapelje ena huda bejba na DUCATI Diavel. Črn mačo motor, huda bejba.... Dobr zgleda.....edin Akrapović mogoče še manjka... pa bi bilo perfektno-perverzno.

Ujagej jo enkrat na cesti, pa jo vprašaj za mnenje o Ducatiju... ti bo iz prve roke povedala.

:D

 

 

Glede Fazer 1:

Prejšnji teden jo je kupil prjatu.

ABS, GT oprema.... trije kufri....  :D

 

 

Se bom slikal za dokaz, ko jo bom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, skalar36 pravi:

 

Niti sam ne vem. S tracerjem je vse OK. Razen sedež. Kljub gelu še vedno ni OK, je pa precej bolje.

 Sej je fajn, sam nekaj manjka. Kaj pa vem. Mal horsepower. Sicer je agregat fenomenlen. FZ1 se mi zelo vizualno dopade, je bla že od nekdaj v izboru, pa malo bolj je špotrna. Sem se mal navličal SM stila. Bi še neked probal. Če bi dobil lepo bi takoj zamenjal.

 

No, Kmet2 zdej si pa ti na vrsti, da poveš, kaj je narobe z 1190, da ga ne voziš. :cool:

Premočno za mene in moje sive celice .....,če bi pa nageca ti pa diavela prodam :D................

Eh kaj čm lagat ,ojnico je čez karter porinlo , pa zaden ležaj na felgi utrgal , pol je pa še ventil padu not .....mal plastelina  in purpena mal minija pa je kot nov ............lej tako lepo je parkiran ....pridi ga iskat , kar kliče skaaalaaar jz sm za skale    :lol1:

12891544_1671160503143484_96981051854610

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Kmet2 said:

.lej tako lepo je parkiran ....pridi ga iskat , kar kliče skaaalaaar jz sm za skale    :lol1:

12891544_1671160503143484_96981051854610

Ej če bi imel dost evrotov, bi ga vzel brez razmišljanja. Sploh od tebe, k vem, da si ga zrihtal u piko. Kupčija je deal of lifetime-za kupca. Če ga do pomlad ne prodaš bo pa moj...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DinDiin pravi:

A prov nben noce pridt tega iskat? :eek:

Prou nobenemu ga ne prodajam  če pa me kdo povprašuje,ker se pač ne zna brigat za sebe in svoje motorje  mu pač povem da je cena 15 kek z opremo in 12 brez , tepci bi mi dali 12kek z opremo v vrednosti skoraj 8kek . Manj kot tretjino za komplet opremo jim je težko dat , govorim o skoraj popolnoma novem motorju in zelo malo km !! 

Uradno ga ne prodajam ,ker sem hitre jeze ko pride do bull shita  in takoj steram v 3pm .....bo pa pr men v garaži do smrti ,za sendwič mam,za kakšen izletek tud , ni mi mus prodat nič ....a štekaš .......vrjetno ne ,sam boli me ...sej veš ,lep dan .

 

Pravkar, skalar36 pravi:

Ej če bi imel dost evrotov, bi ga vzel brez razmišljanja. Sploh od tebe, k vem, da si ga zrihtal u piko. Kupčija je deal of lifetime-za kupca. Če ga do pomlad ne prodaš bo pa moj...

Motor se ne prodaja sploh ,če pa pride kdo mim in povpraša mu ga pa prodam .Ostalo sem napisal že prej :-D imam vse dokumente od opreme itd ......tako da je vse pregledno koliko in kaj .....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DinDiin pravi:

Ja sej ves, za ugodn dnar bi vsi mel :)

Vem vem , zato pa uradno ne oglašujem ,ker bi si vrjetno naredil še večji strošek .....res nimam potrpljenja z kreteni !!

Po drugi strani pa mečejo preko 10 kek za stare GS plužne ...kdo bi razumel . Debil prebere da se KTM kvari in pol se kvari  ane :-P 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Kmet2 said:

 

Motor se ne prodaja sploh ,če pa pride kdo mim in povpraša mu ga pa prodam...

No bom jz pomlad prišel mimo...pa glihu tud nam... plunk, roka pa dnar...:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, skalar36 pravi:

No bom jz pomlad prišel mimo...pa glihu tud nam... plunk, roka pa dnar...:ras:

Spomladi bo 14 :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, skalar36 pravi:

Sej je fajn, sam nekaj manjka. Kaj pa vem. Mal horsepower. Sicer je agregat fenomenlen. FZ1 se mi zelo vizualno dopade, je bla že od nekdaj v izboru, pa malo bolj je špotrna. Sem se mal navličal SM stila. Bi še neked probal. Če bi dobil lepo bi takoj zamenjal.

Jaz bom počasi eno res lepo CB 1300 prodajal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Vem vem , zato pa uradno ne oglašujem ,ker bi si vrjetno naredil še večji strošek .....res nimam potrpljenja z kreteni !!

Po drugi strani pa mečejo preko 10 kek za stare GS plužne ...kdo bi razumel . Debil prebere da se KTM kvari in pol se kvari  ane :-P 

pa kaj še vedno ne veš kaj pomeni KTM   ?       :headbang:

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, jskrablin said:

Jaz bom počasi eno res lepo CB 1300 prodajal :whistle:

A sm jez to cb dans srecal mogoc? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Vem vem , zato pa uradno ne oglašujem ,ker bi si vrjetno naredil še večji strošek .....res nimam potrpljenja z kreteni !!

Po drugi strani pa mečejo preko 10 kek za stare GS plužne ...kdo bi razumel . Debil prebere da se KTM kvari in pol se kvari  ane :-P 

Ma kmet, na take samo lovce spustit :D  Drugače pa KTMe tu pri nas v LJ zelo hvalijo. Problem je le, da jih tudi zelo kradejo.:ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!