Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Se opravičujem vsem, ki jih šparovnost in neinvestiranje v motorje tako prizadene. Mislil sem da je to tema kjer se razglablja o tem kaj za koliko. Ne bom več omenjal poceni varjant ker je to očitno žaljivo do nekaterih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, smasher pravi:

Se opravičujem vsem, ki jih šparovnost in neinvestiranje v motorje tako prizadene. Mislil sem da je to tema kjer se razglablja o tem kaj za koliko. Ne bom več omenjal poceni varjant ker je to očitno žaljivo do nekaterih. 

Nikar tako občutljivo, saj se pa samo razgablja in se ne jemlje osebno. Point je, vsak da toliko kolikor ima. Da se dobiti dober motor tudi za 4 jurje, ampak če imaš 16 jurjev, ki bi jih rad zapravil? Zakaj pa ne. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno postaja hit nakup motorja iz garažne razprodaje. Tu izvem vsak dan nekaj novega.

15 jurjev za rabljen motor, ki stane več kot nov :) in za to ceno nima niti tempomata, pa še znano je, kdo ga je drajsal, to je verjetno topshop nakup.

S takim kupčkom lepo zaviješ k prodajalcu, kjer te postrežejo spredaj in zadaj z garancijo vred.

Seveda pa smo si ljudje različni, nekateri so pripravljeni plačati za predmete filmskih zvezd bistveno višje vrednosti od neke funkcionalne tržne vrednosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ga v garazo postavim ne rabim garancije, je pa super, ce je lep in naloudan! :yea2:

Popravljeno . Popravil DinDiin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52 minutes ago, Snecer said:

Očitno postaja hit nakup motorja iz garažne razprodaje. Tu izvem vsak dan nekaj novega.

15 jurjev za rabljen motor, ki stane več kot nov :) in za to ceno nima niti tempomata, pa še znano je, kdo ga je drajsal, to je verjetno topshop nakup.

S takim kupčkom lepo zaviješ k prodajalcu, kjer te postrežejo spredaj in zadaj z garancijo vred.

Seveda pa smo si ljudje različni, nekateri so pripravljeni plačati za predmete filmskih zvezd bistveno višje vrednosti od neke funkcionalne tržne vrednosti.

A si kdaj kupoval nov avto? 

Pojdi na a.net, glej letnik 2013+ VW Golf 7, ki je NOV brez opreme 15k, rabljen 1-2 leti z opremo pa tudi 20k.

Samo v info..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj kupim od Kmeta kot pa od kakega neznanega (znanega) trgovca.

Zakaj: 1190 bi bil lahko moj, mi je pa žal previsok, pa endure mi ne sedejo. Drugače pa zato, ker je odpravil porodne težave, tako ne bo več skrbi z reklamacijami, ker ima mal kmju, ker je redno servisiran in to pod nadzorom Kmeta (ker ga poznam vem kak težak je do serviserjev), ker se mi ni potrebno ubadati z nabavo in montažo vse dodatne opreme, ki jo je že Kmet zmetal skup. Lahko da jo prišteje k vrednosti motorja, vsekakor pa ne prišteje vseh stroškov, ki jih je plačal, da se je ta oprema zmontirala gor. Za vse ima račune in garancijo. Ker je pedanten in natančen pri vzdrževanju in čiščenju. Ker ima moped za vozit (in ga zna vozit) in ga ne špara. Tut jaz imam moped za vozit in ga ne šparam, pa se nikoli ne bojim, da ne bom mogel prodat.

In ker nenazadnje, niti pri meni niti pri Kmetu ne boš videl turirat ali nabijat hladnega mopeda.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

Očitno postaja hit nakup motorja iz garažne razprodaje. Tu izvem vsak dan nekaj novega.

15 jurjev za rabljen motor, ki stane več kot nov :) in za to ceno nima niti tempomata, pa še znano je, kdo ga je drajsal, to je verjetno topshop nakup.

S takim kupčkom lepo zaviješ k prodajalcu, kjer te postrežejo spredaj in zadaj z garancijo vred.

Seveda pa smo si ljudje različni, nekateri so pripravljeni plačati za predmete filmskih zvezd bistveno višje vrednosti od neke funkcionalne tržne vrednosti.

Ta KTM stane nov 16.390€. Prištej zraven še za 8.000€ opreme. To je skupno 24.390€. Kmet ga da za 15 jurjev, kar je več kot tretjina manj za praktično šele dobro ulaufan motor že naloudan z vso možno dodatno opremo. Res je, da nima tempomata, ampak ima pa MSC, od katerega ima marsikateri motorist bistveno več koristi kot od tempomata.

To, da nima garancije pa sploh ni problem. Če se pokvari, lahko že samo s prodajo dodatne opreme dobiš za rabljenega Versysa. Pa maš potem poleg KTM-a za ga gledat, še najboljši motor na svetu za se vozit ;)

Če bi jaz mel teh 15 jurjev za motor (pa jih na žalost še lep čas ne bom imel) bi takoj kupu Kmetovega KTM-a.

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DinDiin pravi:

Ko klikas po KTM parts katalogu, se hitr cifra dviga :)

ne sam cifra..tut datumi dostav so doooooolgi..že od marca čakam temen vizir :(

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DinDiin pravi:

Ma ja? Da ni kam zalutal?

ne, sonce je barvo pobralo in šu ponovno na barvanje :yea2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Očitno postaja hit nakup motorja iz garažne razprodaje. Tu izvem vsak dan nekaj novega.

15 jurjev za rabljen motor, ki stane več kot nov :) in za to ceno nima niti tempomata, pa še znano je, kdo ga je drajsal, to je verjetno topshop nakup.

S takim kupčkom lepo zaviješ k prodajalcu, kjer te postrežejo spredaj in zadaj z garancijo vred.

Seveda pa smo si ljudje različni, nekateri so pripravljeni plačati za predmete filmskih zvezd bistveno višje vrednosti od neke funkcionalne tržne vrednosti.

Ma sem spet že napisal velik  pa zbrisal , škoda časa tu razpravljat na forumu .......bova kje drugje uredila :cool:

Lp

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Očitno postaja hit nakup motorja iz garažne razprodaje.

Ne hit, to je bestbuy nakup...vsaj v primeru Kmeta.

Škoda, ker Kmet prodaja večinoma malo rabljene, jaz kupujem motorje za okrog eno tretjino vrednosti novih. Peljem se pa ravno tako, kot tisti, ki so dali za motor 3X več. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, jskrablin pravi:

Ene pa res hudo skrbi kako drugi zapravljajo svoj denar :slap:

Mene sploh ne skrbi za druge. Omenil sem, kako ga sam zapravljam, ker mi pač tako paše.

Pa ne, da si ne bi mogel privoščit motorja za 20k, zato tudi nisem nevoščljiv tistim, ki kupujejo take motorje, jim celo čestitam in sem vesel, da na tak način podpirajo motorizem.

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene niti ne moti zajebancija počez in pošrek ,da me pa nekdo blati javno na forumu da so moji motorji slabi ker sem jih vozil jaz itd to je pa neokusno in gre čez mejo .

Snecerja in vsakogar tu na forumu lahko vprašam , če je že kdo slišal kakšno pripombo glede mene in mojih prodanih motorjev pa se jih veliko vozi po Slo ,zato mi je Snecerjevo natolcevanje neokusno saj blati mene kot prodajalca brez drobtinice resnice . 

Prosim Snecer ali pa kdorkoli da postreže z informacijami ....... motor bi prodal za šalo,seveda če bi postavil ceno 13k€ za ta denar ga nisem želel prodati z vso opremo  ,saj me ljudje poznajo in poznajo moj odnos do vzdrževanja . Skratka motorji imajo vsi preverljivo zgodovino in so v servisni mreži KTM do vijaka zabeleženi kaj se je delalo na njih in kdaj . 

Snecer tu si prešel mejo dobrega okusa z javnim blatenjem brez osnove in dokazil ..............dokaži svoje trditve drugače se ustavi !

Kot pravim ,pridi ali pa kdo drug , imam vse dokumente in dokazila o opremi itd  prav tako o vzdrževanju itd ......1190 ADV ki stoji v garaži je brez praske in stoji na tepihu ,suha garaža ,prav tako dovolim meritve vlažnosti v garaži ,da se bo videlo kje stoji motor. 

Vsak motor  ki sem ga prodal sem sem servisiral ,zamenjal pnevmatike ,vćasih tudi verižni set in to predčasno , od mene grejo motorji v takšnem stanju da lahko vedno in vsakomur pogledam v oči in ostajam v stikih ,zato Snecer se tu zajebancija konča in prestopil si prag ,ustavi se resno te opozarjam ali postreži z informacijami ki jih plasiraš na javnem forumu !!!! 

 

Sem pa kupil marsikateri motor tudi Versysa ki je bil servisiran po posluhu in sreča da sem tako pedanten da sem šel preverit ventile ...3ije  kritični !!!  In prav ta Versys je šel od mene z povsem novimi pnevmatikami ,komplet verižnim setom ,opravljenim velikim servisom in še kaj ........

Še enkrat Snecer prosim za dokazila o tvojem natolcevanju ...čakam!!!

Zato tudi motorja ne prodajam in ne boste zasledili oglasa ,ker se mi ne da ukvarjat z kupci  aka Snecer . Bo pač v garaži in to nekatere  zelooo peče  okrog anusa .

Bom rekel na žalost si lahko privoščim malo več kot povprečen slovenec ampak samo na račun poškodb in dobrih zavarovanj ,drugače sem povprečen slovenec z povprečno plačo brez otrok in velikih hiš ter pogoltnih žena, to pa za tiste ki se tako brigajo o men ......Cartman ,dobro si povedal . 

Rajši bi vozil motor za 4-6kkm in bil brez poškodb ,toliko v vednost vsem radovednežem in radovednicam .

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, vandrovec pravi:

Mene sploh ne skrbi za druge. Omenil sem, kako ga sam zapravljam, ker mi pač tako paše.

Ni letelo nate. Vsak ima svojo 'strategijo' nabave mopeda/mopedov. Jaz zase vem, koliko sem pripravljen v štartu odkartat za moped za nek namen, ki se ga pol itak še dodela/prilagodi in nadgradi. In kaj mora ta moped imeti od serijske opreme.

Ne pride mi pa na pamet, da bi drugim razlagal kako 'nima smisla dati prek XX eurof za moped'. Tvoje denar, tvoj problem. Moj denar, moj problem. Če se nekomu zdi smiselno dati max 1k al pa 100k... pa naj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sumim da je več na tem da se (ne)kaj fino zaj... kot da je toliko ponaredkov DID-a okrog. Slabo montirane, prenategnjene, zanič verižniki, slaba metoda in kemikalje vzdrževanja in mazanja ter okolje (moje je z zelo malo prahu) potem ostane še (pre)težka roka s slabo tehniko in pranje motorja kjer določene kemikalje pokapljajo tam ko nebi blo treba. Verjetno je ene 40% tistih ki jih karma baše ostali pa...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 , prodajaš 1190? :)  Res moram rečt da so mi tvoje predelave kateemov zelo všeč oz. imaš nasploh dober okus.

Kaj ma veze kdo kaj vozi, glavno da uživamo v vožnji in druženju :boobies: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!