Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 20 urami, ukica pravi:

Čim dlje stran ?

Pa pazi , ker ima odstranjen katalizator , če je na tehničnih kak s tremi pikami v piskru boš težko registriral , ker tu je vidno ,da ga je odstranil .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Kmet2 said:

Čim dlje stran ?

Pa pazi , ker ima odstranjen katalizator , če je na tehničnih kak s tremi pikami v piskru boš težko registriral , ker tu je vidno ,da ga je odstranil .

 

Kmet!  Zakaj je tako nizka cena?? Štelanje ventilov? Med potjo domov izgubil izpuh s katalizatorjem???? :)

????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Bostjan L pravi:

Zakaj je tako nizka cena??

Prodaja ga s.p., verjetno je uvožen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DinDiin pravi:

Za 13k dober avto? In to je? 

NA, sam zate ljubavi. :winkiss:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13487603

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12953161

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13958288

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13948926

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13935586

 

Evo, naprej pa sam brskaj. Če si najdu na MS, boš tud na Avto net...

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Bostjan L pravi:

Kmet!  Zakaj je tako nizka cena?? Štelanje ventilov? Med potjo domov izgubil izpuh s katalizatorjem???? :)

????

Saj ni nizka , samo ostali imajo višje nastavljeno in ne prodajo. 

Sem imel letnik 2012 MTS , Leo Vinci , vse v karbonu , vsi kovčki , rolbari, meglenke skratka  vse !

2012 je bila preko 20k€ 2014 sem jo prodal za 10k€  ....komaj , pa še to jo je vzel v račun Axl , ker sem vzel pri njemu KTM , pa še to mi je povedal , samo zato , ker me pozna in ve ,da imam motorje vestno vzdrževane . 

Prodal jo je za 9.900€.

lp

P.S. Veliki servis sem plačal 800€ na uradnem servisu .

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

To je vse pod 200hp , to je nevozno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DinDiin pravi:

Jah kaj naj recem, imas pac nizke kriterije :)

Kdo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Čim dlje stran ?

Pa pazi , ker ima odstranjen katalizator , če je na tehničnih kak s tremi pikami v piskru boš težko registriral , ker tu je vidno ,da ga je odstranil .

 

Zakaj? Je taka podrtija? 

Nevem js se tega desmo servisa ne bojim, ker bi mi ga sraufu urbancic..od oka 300-400e. 

Na let nardim lih 5-6k km.. ce mi uspe.

hocm pa met tole ker ima in abs in tcs.. 

da pa se orginal auspuh.. tm bi mogu bit katalizaror

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DinDiin pravi:

Jah kaj naj recem, imas pac nizke kriterije :)

Res je. Jest sem dal leta 2012 za Hyundai i30 z vso opremo 17k. Moj brat pa lani za rabljen 4 leta star Audi A4 S line 18k iz DE. Jest sem dobil 5 let garancije. Brat pa 2 upoklica. Moj ima več opreme. Bratov nima niti ogrevanih sedežev in vzvratne kamere. Jest si lahko nastavim trdoto volana... on pa ne. Itd... Ima pa on neko aktivno podvozje. Zanaše ceste ni. Za nurmbergring mogoče.

Hja moj lulček je zame dovolj dolg. Za scat v stoje, da mi ne šprica po čevljih je.

Če bi pa rekel, da si kupim avto za dušo... pa Mercedes E klase, al pa Subaru.

Za prevozno sredstvo, je pa kak takle šparovček čist OK. 

PS: bi še to dodal, da si danes frajez z vozilom, si morš kupt traktor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasn pa je po petih letih hundaj, ko ga dvignes na dvigalo? Jez sm zmer gledu Kie in Hundaje, pol sm jih pa vidu ene par.....solze na oceh. 

 

Ukica, ce ti je vsec, KUPI.  Vse drugo sprot resujes. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, skalar36 pravi:

Res je. Jest sem dal leta 2012 za Hyundai i30 z vso opremo 17k. Moj brat pa lani za rabljen 4 leta star Audi A4 S line 18k iz DE. Jest sem dobil 5 let garancije. Brat pa 2 upoklica. Moj ima več opreme. Bratov nima niti ogrevanih sedežev in vzvratne kamere. Jest si lahko nastavim trdoto volana... on pa ne. Itd... Ima pa on neko aktivno podvozje. Zanaše ceste ni. Za nurmbergring mogoče.

Hja moj lulček je zame dovolj dolg. Za scat v stoje, da mi ne šprica po čevljih je.

Če bi pa rekel, da si kupim avto za dušo... pa Mercedes E klase, al pa Subaru.

Za prevozno sredstvo, je pa kak takle šparovček čist OK. 

PS: bi še to dodal, da si danes frajez z vozilom, si morš kupt traktor.

poleg tega se brat boji brazilcev, da mu ga za dele sunejo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Kasn pa je po petih letih hundaj, ko ga dvignes na dvigalo? Jez sm zmer gledu Kie in Hundaje, pol sm jih pa vidu ene par.....solze na oceh. 

 

Ukica, ce ti je vsec, KUPI.  Vse drugo sprot resujes. 

Res je. Mal je kazal znake rje. Itak ga skoz vozim na uradni servis, pa mi ga vsako leto namažejo z eno pizderijo. 4 leta bo še zdržal... potem pa po novga. Kdo on nas ima avto po 10 let? 

A bi se lohk zdej pogovarjal, o motorjih. K za avte mi pa lulček maha, kt papirnat robčev v burji...

Ukici si dobro svetoval. Če bi jest tukaj prašu, če kupim 1250... bi nakonc prišli do GS-a. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

nova dacia duster, nabavil kolega za 15, 4x4

sem si jo ogledal, nimam pripomb

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu ni iskanje avta...samo povem, počasi zaključite.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

… če bi OPEL delal tut motorje  … recimo kak supersporttouring … bi ga jest ziher kupil…   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Dejstvo je da so pri motorjih napredovale samo cene. Barvni ekrani so bli na mobitelih ze davnega leta...

Če cene motorjev primerjaš z avtomobili, dobiš za 13k zelo dober avto. Za 13k težko dobiš 1000 kubičen motor.

Kawasaki Z 1000 ali Z 1000 sx, pa Versys 1000, Honda VFR 800, Suzuki GSX-S 1000 N in F, ..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Fazer03 pravi:

Kawasaki Z 1000 ali Z 1000 sx, pa Versys 1000, Honda VFR 800, Suzuki GSX-S 1000 N in F, ..... 

najbrž je mislil na barvni ekran. Da če ima moped barvni ekran (gledano po kawasakiju) je cena pri istem modelu tudi 5 in več jurjev dražja. H2sx vs H2sxSE ali Versys 1000 vs Versys1000SE.

Izgleda da barvni ekran zlo drago kupijo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 1000 je za 1 osebo. Za kratke fure. Z 1000 SX je 13.700. Versys 1000 je  13.400. Honda VFR je 800, ni tisočak. GSX-S pa je res dober dil. Zato sem že prej napisal... suzuki it is...

Dejstvo je, da so motorji postali dragi. Glede na to, da se drugi izdelki niso tako dražili, kot motorji. Cene so v parih letih zrastle za cca 30-40%. Smešno je, da se rabljeni motorji prodajajo po rahlo nižjih cenah, kot so bili novi. Lep primer je ravno ta tip motorja, ki ga voziš ti. Fazer 800.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Z 1000 je za 1 osebo. Za kratke fure. Z 1000 SX je 13.700. Versys 1000 je  13.400. Honda VFR je 800, ni tisočak. GSX-S pa je res dober dil. Zato sem že prej napisal... suzuki it is...

Dejstvo je, da so motorji postali dragi. Glede na to, da se drugi izdelki niso tako dražili, kot motorji. Cene so v parih letih zrastle za cca 30-40%. Smešno je, da se rabljeni motorji prodajajo po rahlo nižjih cenah, kot so bili novi. Lep primer je ravno ta tip motorja, ki ga voziš ti. Fazer 800.

Da se kr strinjam, v povprečju so cene motorjev močno zrastle v primerjavi z avtomobilom, kjer za 20kek dobiš tudi barvni ekran. :D

Konkurenčnost na avto trgu cene zbija na moto trgu pa dviga. Sedaj pa razume če uspeš.

Je pa mogoče primerjati zadeve tudi na drugačen način. Vso silno tehnologijo iz avtomobila + EURO norme morajo stlačiti v mnogo manjši paket. Da ne govorim o ccmjih, kjer jih imamo v povprečju več kot pa avtomobili, kjer zadnje čase prednjačijo 900ccm 3 valjni agregatki s turbino. (mal pretiravam a je blizu)

 

Pravkar, Snecer pravi:

zato pa je potrebno že pri nakupu dobro izbrati in ga lahko imaš 20 let, cena pa samo še raste :)

 

al pa ga menjaš na 3 leta. Ima se može se, nema se glumi se. Vsakega motorja se po 20 letih naveličaš. Ni nujno da prodaš, lahko se občasno z njim zapelješ, a probal bi še kaj drugega mar ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Da se kr strinjam, v povprečju so cene motorjev močno zrastle v primerjavi z avtomobilom, kjer za 20kek dobiš tudi barvni ekran. :D

Konkurenčnost na avto trgu cene zbija na moto trgu pa dviga. Sedaj pa razume če uspeš.

Je pa mogoče primerjati zadeve tudi na drugačen način. Vso silno tehnologijo iz avtomobila + EURO norme morajo stlačiti v mnogo manjši paket. Da ne govorim o ccmjih, kjer jih imamo v povprečju več kot pa avtomobili, kjer zadnje čase prednjačijo 900ccm 3 valjni agregatki s turbino. (mal pretiravam a je blizu)

 

al pa ga menjaš na 3 leta. Ima se može se, nema se glumi se. Vsakega motorja se po 20 letih naveličaš. Ni nujno da prodaš, lahko se občasno z njim zapelješ, a probal bi še kaj drugega mar ne.

prej se cest naveličaš :) tu pa tam še kaj probam, pa še vedno ni alternative

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, DAMI34 said:

Konkurenčnost na avto trgu cene zbija na moto trgu pa dviga. Sedaj pa razume če uspeš.

 

Sej ni tezko. Avte se kupuje predvsem iz potrebe, motorje pa iz kapric. Kaprice lahk racuas skor kolkor hoces. Motorji so nišne zadeve. Avto pa stvar splosne potrosnje in potrebe. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DinDiin pravi:

Skalar, glede tega kaj je dober avto :)

On itak nima pojma ? 

Naj karjolo raje goni , lp Borutt ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!