Skoči na vsebino

Potovanje s trajektom Reka - Split


VmasIna

Priporočene objave

Evo sem premislil in ugotovil, da mi je najlepše iti z motorjem po celi relaciji po jadranski magistrali.

Btw, gre kdo nekje v terminu 14.7.2007 tudi na to relacijo, oz. potuje kam v te kraje?

tut jst grem... samo 19.7.2007 in se vračam 22.7.2007... zaenkrat je plan samo do paga... tam septembra pa do dubrovnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to greste vsi z trajektom iz Reke :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ne ne - jz mam sam plan iz npr. Zadra it na Lošinj - vem da ni v skladu s temo sam je pa trajekt,pa Split je bliz, Hrvaška je pa itak vse pa smo poenotl :blink:

Hvala ti za cifre pa upam da bo uspela zastavlena pot-sporočim ob povratku!!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kakšnemu študentu pomaga: EuroRail oz. tisti popust za železnice (25% po Evropi) velja tudi za Jadrolinijo v HR (20%). Splača se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to greste vsi z trajektom iz Reke :hmm:

nene... z motorjem... samo potem na otok s trajektom ;)

Mogoče kakšnemu študentu pomaga: EuroRail oz. tisti popust za železnice (25% po Evropi) velja tudi za Jadrolinijo v HR (20%). Splača se.

hvala deki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr če če kdo poleg ob 9 start proti louisu,, benz črpalka velenje , zadna proti celju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo ga smo doma - to popotovanje pa je blo zakon - tud TRAJEKT (če že glih ta tema).

Uglavnem da ne bo kdo slučajn šou s trajektom iz Reke do Splita!!! :headbang: res bedarija kr je cesta tok lepa, prazna (pa sm šou 24.6. dol) - u glavnem do Splita čez Zadar (ajd ratal mi je prvi dan do Šibenika) in res ne gre prehvalt kak je lepo - že res da kdaj pa kdaj cesta (ob strani) omejena zgolj s kamni in pol prepad pa se peleš bolj po jajcih sam sonček, pa un popoln moder morje, motor...poezija!!!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Jaz nisem točno prepričan katera cesta je ta "jadranska magistrala", me lahko kdo razsvetli :unsure: , mogoče kakšen slikovni pripomoček.

Se zahvalim v naprej :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti je tista ponavadi rdeča črta na zemljevidu ki gre čisto ob morju :D Edino se mi zdi da tam pri Zadru se malo odmakne al kje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, mene pa vseeno zanima ali obstajajo oziroma ali kdo pozna kakšna makadamska brezpotja na tiste konce (off road)

???

lp :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, mene pa vseeno zanima ali obstajajo oziroma ali kdo pozna kakšna makadamska brezpotja na tiste konce (off road)

???

lp :klicaj:

V tem primeru pa karta specialka oz. GPS in si ga nastaviš, da te vodi po takih cestah. V glavnem pa kaldrma do odročnih vasi, po Velebitu,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Super

A je mogoče kakšen interesent da bi se letos enkrat zapeljali tja dol proti Splitu. Pa seveda čim manj po asfaltnih cestah. Datum je stvar dogovora. Z mojega konca (Lj-okolica) bi se oziroma se nameravava odpraviti dva!!!!

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

HI! ti odgovorim kar tule.

V hrib sva se zapodila pri kraju sveti Rok Približno tam nekje gre AC v tunel potem pa preko Alana na južno stran točno nad južnim portalom tunela sveti Rok.

Na Velebitu je precej divjh cest na motori.hr boš sigurno kaj našel.

lp. Mirč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ena makadamska gre iz bližine Jablanice čez Velebit! Vsporedno z jadransko magistralo pa poteka stara cesta, v krajših kosih od par sto metrov, pa do par kilometrov, sam pozoren morš bit pa jo vidiš.

Mene pa zanima katere pumpe so odprte na Jadranki, da ne bom mojga mopeda porival?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!