Skoči na vsebino

Lidl - kruti kapitalisti?


Priporočene objave

Billy, nas malo zafrkavaš, al bodo res rokavice..? Ker na aktualni objavi jih ni... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je en navadn sranje, ker pokaže sano eno plat medalje... Sam to kok so delovke boge pa kok jih nategujejo in to in ono... Vglavnem so tam napisane same nedokazljive stvari(tako kot v katalogu o novem motorju piše, da je lahkoten, izredno ubogljiv in podobno sranje... )

SymRu-ti se bi pa naslednič vsaj tok lihk potrudu, da bi sičnike pa šumnike v besedil napopou, če že novo temo odpiraš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar mene moti pri teh tujih trgovcih, je to, da imajo vsi toliko varnostnikov.

Pri Lidlu so bili v četrtek zjutraj v MB trije na parkirišču ob 7.30, v Šetnjurju sem jih videl na parkirišču tudi kake tri ali štiri. Koliko jih mora biti šele v prodajani??

Enako v Bauhausu, Baumaxu, Sparu, Hoferju, Rutarju.......

V tujini jih ni.

Pravzaprav so tudi. Ampak so decentno skriti, nekje v ozadju, pri nas pa so kar pri skoraj vsaki blagajni, kot da smo narod lopovov.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to z varnostniki... V Slovenj Gradcu je isto,- jih je stalo enih par po trgovini, kot v kakem Auschwitzu pazniki. Imaš kar naenkrat slab občutek, da si potencialni tat. Cene so enake, kot v Hoferju in Sparu. Zaključek: v Lidl bolj poredko. .)

Pa ves čas se je med blagajnami sprehajal en tip v črtasti obleki, skodrane lase, izgled... sorry- pederski. Sem moral stran gledati, da se nisem začel krohotati... Ne vem, a je kak nadzornik, nemara... :?

Spar ima enega varnostnika, pri Hoferju jih še nisem videl (mogoče so bolj diskretni)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisal da danes ob 23h dobi vsak ,ki pride v eno od lidlovih trgovin dobi zastonj 1 par motorističnih rokavic,s seboj pa mora imeti samo prometno dovoljenje motorja ( veljavno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisal da danes ob 23h dobi vsak ,ki pride v eno od lidlovih trgovin dobi zastonj 1 par motorističnih rokavic,s seboj pa mora imeti samo prometno dovoljenje motorja ( veljavno)

1. april :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar mene moti pri teh tujih trgovcih, je to, da imajo vsi toliko varnostnikov.

Pri Lidlu so bili v četrtek zjutraj v MB trije na parkirišču ob 7.30, v Šetnjurju sem jih videl na parkirišču tudi kake tri ali štiri. Koliko jih mora biti šele v prodajani??

zgleda da imaš malo službene deformacije ! :evilgrin:

jaz zmeraj opazim samo dobre bejbe ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

billy, billy, le kje si že prejšnji teden izvedel, da bodo rokavice? Smo danes dobili letak s to ponudbo. Rokavice, tank torba, podkapa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

billy, billy, le kje si že prejšnji teden izvedel, da bodo rokavice? Smo danes dobili letak s to ponudbo. Rokavice, tank torba, podkapa...

Sem se zajbavu,ko so mel teden nazaj podobno foro v hoferji!!! :devil: :OK: A da bjo res????,hahahahhaha :P :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, med nami imamo jasnovidca... Kaj če bi malo pogledal v kroglo, da vidiš številke Lota za naslednje kolo.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

So pa Lidlu res kruti kapitalisti.

Barabe niti v nedeljo nimajo odprto, da bi se lahko hodil v njihovo trgovino sprehajat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!