Skoči na vsebino

Nesreča na Hrvaškem


triker

Priporočene objave

Zdravo,

pred slabim tednom sem imel na hrvaški avtocesti, pet kilometrov od mejnega prehoda Rupa, nesrečo.

Čez avtocesto je prišel, nebodi ga treba, jazbec. Kljub močnem zaviranju nekako ni zneslo, zadel sem ubogo žival in posledično končal v odbojni ograji.

Zanima me, kakšne imate izkušnje s povračilom škode nastale na premičnini-kar jo je ostalo (nepremičnina). Bil sem sopotnik v svojem avtu. Avto nima AO+ zavarovanja, mene pa kot sopotnika boli vrat. Policijski zapisnik, zdravniško potrdilo, ....imam.

Zanima me koliko časa bom čakal odškodnino in ali se jo sploh splača čakati.

Popravljeno . Popravil triker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vratovi mislim da so pase. :grim

samo pri zavarovalnih policah sklenjenih v poslovni enoti MS pri Zavarovalnici Triglav ! Preverjeno !

Cipot ima svoje računice glede po njegovem prepogostih tovrstnih poškodb v njegovem "rajonu" ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vratovi mislim da so pase. :grim

Lahko pa se tudi motim :hmm:

nekaj se še da dobit iz AO+ ampak tudi drobiš in šele z odvetnikom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

pred slabim tednom sem imel na hrvaški avtocesti, pet kilometrov od mejnega prehoda Rupa, nesrečo.

Čez avtocesto je prišel, nebodi ga treba, jazbec. Kljub močnem zaviranju nekako ni zneslo, zadel sem ubogo žival in posledično končal v odbojni ograji.

Zanima me, kakšne imate izkušnje s povračilom škode nastale na premičnini-kar jo je ostalo (nepremičnina). Bil sem sopotnik v svojem avtu. Avto nima AO+ zavarovanja, mene pa kot sopotnika boli vrat. Policijski zapisnik, zdravniško potrdilo, ....imam.

Zanima me koliko časa bom čakal odškodnino in ali se jo sploh splača čakati.

Poškodbe sopotnikov so krite po obveznem delu AO police. Če boš pa kaj ti iztržil, pa dvomim,mogoče z dobro spremno zdravniško dokumentacijo,pa še to v primeru, da je poškodba, nateg mišic ne vrjamem da bodo upoštevali .) .

AO+ je samo za poškodbe voznika!.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Glede na vse možne odgovore, katere jih je Issi dala v temi ZAVAROVALNICE... ni slaba misel, da ji pošlješ kak PM .) Zna bit, da ti punca tut v tem primeru pomaga.

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vse možne odgovore, katere jih je Issi dala v temi ZAVAROVALNICE... ni slaba misel, da ji pošlješ kak PM .) Zna bit, da ti punca tut v tem primeru pomaga.

TNX, sem se pozanimal pri Issi, punca na mestu za take zadeve.

Popravljeno . Popravil triker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!