Skoči na vsebino

Sachs X road 125--Nemčija


Tomyboy

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

če že sachs, potem xtc :devil: to mi je pa najhujša 125-ka sploh (videz), zdej pa vidim, da mamo to še v sloveniji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že sachs, potem xtc :devil: to mi je pa najhujša 125-ka sploh (videz), zdej pa vidim, da mamo to še v sloveniji :OK:

samo ce ga ne prodajajo (vec?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja...glede na to, da je uvoznik, bi se po moje dalo kj zmenit...tako, če prodajajo kakšnega rblenega v nemčiji pr pooblaščenem prodajalcu al pa kj podobnga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgled je odličen, vendar ne poznam kaj te firme, ma kdo kake izkušnje s tem?

Sam morš pa skos tankat hodit, posoda za gorivo (L): 4,6 !!! :BUA:

Drgač je pa poceni pa še 4T je! :OK:

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še švoh ni tolk če ma res 9.8kW... Je po svoje zanimiv, ampak meni ni všeč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvok je lep! :OK: Polagat se ga tut da :P

A kdo ve kko je kaj z zastopniki v SLO? Servisi itd... ?

Je samo Leopard in je tudi on serviser? ---> KLIK <---

POZOR :klicaj: : : Na spletni strani je kapaciteta tanka podana narobe!!! V reviji Motorrad 2007 sem preveril in je kapaciteta tanka 11 L od tega 1,6 L rezerve !!!

Torej, nima pomanklivost(vsaj mislim tako) :OK:

LP, Hozi .)

Poslal sem e-mail na stran za opozorilo :P

>Lep pozdrav! Na vaši strani sem zasledil motor SACHS X-ROAD FY 125 G! Motor je odličen, vendar imate na strani narobe napisan podatek! In sicer kapaciteta posode za gorivo (''tanka'') NI 4,6 L, kakor imate objavleno vi! To se mi je zdelo zelo malo za tak motor zato sem preveril v katalogu Motorrad 2007 kjer piše da je kapaciteta 11L !!! :)

Pozdrav, Hozi< :D

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep motorcek..., okvir me zelo spominja na hypermotarda.... Za male pare ti ga pa ne bo noben vozu v slovenijo vsaj ne namensko...ce bi kdo spotoma prpelu...sicer ga lahko gres pa tud sam iskat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, zdej mamo v sloveniji zastopnika za sachs (mislm, da je to na novo), tako, da to kar je v trenutni ponudbi se ziher da dobit, po mojem pa bi znal prodajat tud kakšne rabljene...

samo ne vem pa kako je zdej s tem:

zasledu sm xtc-ja 4T in 2T, ravn tko madassa (50 in 125cc), kdo ve kj več o tem? nepravi podatki na določenih straneh, ali pestrejša izbira? :hmm:

drgač pa tud sachs roadster je hudo, hudo lep, sm odpru tud temo že na tem forumu

in še tema o xtc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da tut oni servisirajo motorje: ''Leo Pard. Ime, ki voznike spravlja v dobro voljo. April bo odličen mesec za ljubitelje motornih vozil. Od takrat naprej se bodo namreč po Sloveniji začeli odpirati prodajni centri Leo Pard, specializirani za prodajo in servisiranje zanesljivih, dostopnih in varnih vozil na dveh in štirih kolesih. V centrih bodo na voljo izdelki različnih proizvajalcev in tudi vsa potrebna dodatna oprema. Odprtje prvega salona bo 25. marca v Ljubljani.''

Lp, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je pato prov kul motor in trgovina(servis pa to) :OK:

SACHS x-road rulls :yea1:

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da tut oni servisirajo motorje: ''Leo Pard. Ime, ki voznike spravlja v dobro voljo. April bo odličen mesec za ljubitelje motornih vozil. Od takrat naprej se bodo namreč po Sloveniji začeli odpirati prodajni centri Leo Pard, specializirani za prodajo in servisiranje zanesljivih, dostopnih in varnih vozil na dveh in štirih kolesih. V centrih bodo na voljo izdelki različnih proizvajalcev in tudi vsa potrebna dodatna oprema. Odprtje prvega salona bo 25. marca v Ljubljani.''

Lp, Hozi .)

Jah ni vse za vrjet....pa tko BTW tole je oglasevanje... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To piše na njihovi strani KLIK tko da ne vem če bi se glih lagali da majo servis... ???

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja lih to sem mel jst v mislih...hotu sm povedat da slis se lepo ampak ponavad samohvala ni dost vredna... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, treba bi se blo malo pozanimat kk je kaj ta Leo Pard ...

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

talele x-road bi znau bit konkurenca tomosu sm, sm k ne vemo res, kako je to s servisi pa zanesljivostjo...kolkor mi je znano, je sachs v nemčiji kar priznan :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da spletno stran obnavlajo hitro in tut vsakodnevno preglejujeo e-maile! Včeraj ko sem jim poslal mail za kapaciteto posode za gorivo, je danes že popravljeno! Upam da so pri servisih tut tko hitri! :P

LP, Hozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

felne so tak by cagiva tak da je širina gum tut ista... drugač pa zgleda ql motorčič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!