Skoči na vsebino

Sachs X road 125--Nemčija


Tomyboy

Priporočene objave

Tnx Tada. Izgled pa zvok sta super, edino motijo me feldne! Če je ž supermoto bi mogu met šprikle(špice)! :P

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

felne so tak by cagiva tak da je širina gum tut ista... drugač pa zgleda ql motorčič.

te felne sem že videl na mnoooogih motorjih... tudi na dostih supermototih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx Tada. Izgled pa zvok sta super, edino motijo me feldne! Če je ž supermoto bi mogu met šprikle(špice)! :P

LP, Hozi .)

ma ja edina pomanklivost so mal "plastične"felltne drugac pa kul zgleda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Kot vidim, ste že sami dobili ogromno podatkov, glede tega motorja. Če imate kakršnakoli vprašanja, vam z veseljem odogovorim.

Dosegljivi smo vsak dan od 8.00 - 17.30 na 01 / 518 2000 ali preko maila: slovenija@leo-pard.eu

Me veseli, da so vam naši motorčki všeč ;)

lp,Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: glede leoparda bi pa reku da so solidni k majo velko mrežo po evropi in sloveniji :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstoječe teme se zavedam vendar bo vsebina moje drugačna jaz mislim odgovarjati na vprašanja in poiskati kakšen nasvet kar je razvidno že v tem da sem objavil slike ključnih elementov motorja. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Technische Daten im DetailBemerkungenDrosselung auf 80 km/h über Alpha Technik möglich. Ihr Fachhändler berät Sie gerne.Bremse hintenScheibe 215 mmBremse vorneScheibe 320 mmFarbenrot/schwarzZul. Gesamtgewicht330 kgGetriebe6-Gang-GetriebeGewicht121 kgHöchstgeschwindigkeit104 km/h oder 80 km/hHubraum124 ccmNennleistung9,8 kw (13,33 PS) bei 9.000/minMaßeLänge 2016mm x Breite 838mm x Höhe 1050mmMotorluft-/ölgekühlter Einzylinder-Viertakt-Ottomotor, vier VentileBereifung hinten150/60-17Bereifung vorne110/70-17Zuradne sachs strani prostornina rezorvarja za benzin ali tanka pa je 4,6 litra :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prostornina tanka je 11 L ker je na strani leo parda pisalo 4,6 sem jim pisal in so popravili POGLEJ

Sam še vseeno nima bolšga zvoka ko akrapovič :whistle:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: lej nočm se prepirat sm če na njihovi strani od sachs Nürenberg piše da je prostorjnina tanka 4,6 litra je tuk pa tud ku sediš na tem motorju vidš d ne more met več pa še plovc ma not

Popravljeno . Popravil apriliabiker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(bom ponavlu za teb): če mojga pogledaš, tut zgleda, da ne more it not 10 L, tak da ponavlam, prostornina tanka od x-roada je 11 L

(z 4l pa ja ne bi nikamor priso, ko bi mogu spet tankat)

Pa še bral sm v nemški revijo motorrad o tem motorju in piše da je kapaciteta tanka 11 L

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: žre več ku kera kol aprilia 14 litrov na stu :headbang: od kje ne vem sm tankat je treba skus P.S. hočm se preimenovt pa ne najdem kje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: žre več ku kera kol aprilia 14 litrov na stu :headbang: od kje ne vem sm tankat je treba skus P.S. hočm se preimenovt pa ne najdem kje :headbang:

Lahko zaprosiš.. je na forumu tema, najdi jo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!