Skoči na vsebino

Sachs X road 125--Nemčija


Tomyboy

Priporočene objave

Realni KM nas zanimajo :krneki: Probaj z Tomosom it, ma dokaj natančn števc. O 120 se lahko samo sanja.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stafuc? Nevem, meni kaže od 90 naprej premalo, do tja pa u nulo.. primerjava tole pa tomos? Če ga tud do 500km neboš nč prtisnu do kraja tu pa tam bo zamorjen :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tulk km maš pa boš reku da še nisi sprobu končne :wacko: drugač pa ma tomos kr dost natančen števc tak kot je NejcZ reku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tulk km maš pa boš reku da še nisi sprobu končne :wacko: drugač pa ma tomos kr dost natančen števc tak kot je NejcZ reku.

ma ja to pa 100% mi kaze stevc org 120 kolesatski stev pa 100 kermu zdej nej vrjamem??

Aja vrhovc pa nebos najdu ravnine tle okol :D

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja to pa 100% mi kaze stevc org 120 kolesatski stev pa 100 kermu zdej nej vrjamem??

Aja vrhovc pa nebos najdu ravnine tle okol :D

pol maš pa narobe nastavlen kolesarski števc al pa kej.. kr skor ni odstopanja z orginalom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol maš pa narobe nastavlen kolesarski števc al pa kej.. kr skor ni odstopanja z orginalom :whistle:

komu bos vrjev kolesarskemu k kaze max 107 navzdol al originalnemu k kaze 127 navzdm ti presod jest vem kermu vrjamem pa nimam nec predelan motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor vsak stevc ma doloceno mejo odstopanja... eni bol eni mn... tud ce ga z avtom pomers ni nujn da je praviln... naprimer k mas une radarje po cest k kazejo kok peles... men avto kaze 80 un mi napise 74... tko da je cist odvisn... ce hocte tocn vedt zmerte ksn kilometr ceste ( ne po stevcu ker laze :) )se peltes konstantno hitrostjo in zmerte cs s svetlobnim vratom poj pa poracunejte kok stevc laze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol

točn tko... ko da je vazn kok ti stevc kaze... jest ga sploh ne uporablam... vecinima pa ga sploh ne vidm ker mi ga prekriva napeljava za spredno zavoro... tko da... pogledas samo ce vids policaja da ne gres slucajn 30 prevec... ce gre 10 tko ne opaz... z radarjam te pa tezko zadane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja veš kko je.. če se 90 pelješ pa je to že bl proti koncu, je treba tu pa tam še pogledat če je šlo še za kak km/h navzgor :krneki: Zdej če bi mel neki močnejši motor, pol pa se tak strinjam da ne rabiš števca sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce si pa brez ispita,pa nc ne rabis gledat ce gres 30 prevec ce je polcaji......mors sm se bl pogasu!!!

Popravljeno . Popravil vrhovc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam da prerekat kdo ma daljšiga...mislim komu gre več :naughty:

Par kilometrov gor al pa dal. Je pa tudi GPS dovolj natančen v meritvi hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
kako je kj z vožnjo sopotnika na tem motociklu??

hvala

kr sm ga jest v zivo gledov mislm da kr udobna... sedez ma ko kavč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!