Skoči na vsebino

Sachs X road 125--Nemčija


Tomyboy

Priporočene objave

čekej zej bo en prbu važna je tehnika :naughty:

Ja, brezveze se neki kregat k se tak ve kako je stanje :kva1: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je kj z vožnjo sopotnika na tem motociklu??

hvala

Jaz sem svojo sestro brez težav imel gor, se sploh ni opazilo....nevem pa kako je na daljše ture, saj zna izpuh segrevati sopotnika v rit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj!

Imam eno vprašanje: kako bi rešil problem tega, da se pri X-Roadu ne da zakleniti tanka za bencin. Jaz bi se s tem motorjem vozil v šolo in v center, bojim pa se, da bi tam kdo nujno rabil bencin ali pa bi se mu zdelo smešno kaj noter stresat.

Hvala

LPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj!

Imam eno vprašanje: kako bi rešil problem tega, da se pri X-Roadu ne da zakleniti tanka za bencin. Jaz bi se s tem motorjem vozil v šolo in v center, bojim pa se, da bi tam kdo nujno rabil bencin ali pa bi se mu zdelo smešno kaj noter stresat.

Hvala

LPG

ja ce bos dobu kje kasn pokrovcek na klucavno drugac ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako. Mam js na Tomosu isto. Vem da, preverjeno, se najdejo kreteni k ti gredo ravno vodo ali kaj podobnega dajat v tank.. Js tuti iščem kak poceni tak pokrovček na ključ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa cukr u tank :rolleyes:

Drgač pa ja, nekje se dobijo te pokrovčki, sam še nism nč iskov jest...tko da ti ne znam povedat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako. Mam js na Tomosu isto. Vem da, preverjeno, se najdejo kreteni k ti gredo ravno vodo ali kaj podobnega dajat v tank.. Js tuti iščem kak poceni tak pokrovček na ključ :whistle:

Moj frend ma doma (pomoje da še) od yamahe aeroxa en tak pokrovčk na kluč, sam nwem če bi sedu gor na tomosal al pa sachs-a. Vem pa da smo enkrat sprobaval dat na cpi supermoto 50 pa je pomoje sedl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cukr v tank nič ne škodi. :)

sej res ne sam morš skos met vžgan motor dokler cukra ne pokuri, pa skos frišn bencin dolivat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res ne sam morš skos met vžgan motor dokler cukra ne pokuri, pa skos frišn bencin dolivat

Pri Mythbusters jima ni zaribalo, pa nista nič dolivala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavno je da mašine ne ugašaš, ker ko jo ugasneš se cuker v cilindru in furgazorju pa še kje drugje strdi, in ko je enkrat trdo mašine ne boš več vžgal brez generalne....zato pa je treba ves cuker pokurt kar ga je, da pa to narediš mor pa rezervoar spraznit in dolivat nov bencin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je....če mi nekdo vsuje cuker noter mi verjetno nebo pustil listka zraven z obrazložitvijo situacije. Ko bom prišel domov bo šlo pa vse v kurac, pa še garancija mi ne bo veljala....skratka....če kdo ve za ali proda kakšnega na ključ bom zelo zadovoljen:D

Popravljeno . Popravil Murderdoll
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je....če mi nekdo vsuje cuker noter mi verjetno nebo pustil listka zraven z obrazložitvijo situacije. Ko bom prišel domov bo šlo pa vse v kurac, pa še garancija mi ne bo veljala....skratka....če kdo ve za ali proda kakšnega na ključ bom zelo zadovoljen:D

ma zdej sm se pa še jest zamislu k tud nimam na kluč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zdej sm se pa še jest zamislu k tud nimam na kluč

jest ga tud nimam pa nc za to... me ne skrbi da bi kdo to naredu... to delajo ksni tezki zajebani frajerji pri ksni osnovni soli na mopedah... drugac pa tud s cukram v bencinu... a ni tko da ze bencin razgradi sladkor in se sploh ne strdi nazaj normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ga tud nimam pa nc za to... me ne skrbi da bi kdo to naredu... to delajo ksni tezki zajebani frajerji pri ksni osnovni soli na mopedah... drugac pa tud s cukram v bencinu... a ni tko da ze bencin razgradi sladkor in se sploh ne strdi nazaj normalno

naredi preiskus...

pojdi se kemika :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nism jest prevec za kemijo... vem pa da so kolegu v moped cukr stresl pa ni blo nc... tko da mislm da je mal odvisn od srece/smole :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če moj tudi nima pa zaenkrat ni blo problema. ampak kaj ve kdo kak pa to zgleda na kluč... moreš pol še kaj modificirat al kupiš-paše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne rabš modificirat, paše direkt, pač še bi mel potem poleg ključa za motor še en ključek. Oziroma pri Tomosu bi potem imel 2 ključka :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ga tud nimam pa nc za to... me ne skrbi da bi kdo to naredu... to delajo ksni tezki zajebani frajerji pri ksni osnovni soli na mopedah... drugac pa tud s cukram v bencinu... a ni tko da ze bencin razgradi sladkor in se sploh ne strdi nazaj normalno

sm naredu en preizkus...pa se ne razgradi.

voda in ostala polarna topila raztapljajo sladkor in podobne zadeve, bencin je pa nepolarno topilo in ne raztaplja sladkorja, pač pa raztaplja olje in njemu podobne snovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne rabš modificirat, paše direkt, pač še bi mel potem poleg ključa za motor še en ključek. Oziroma pri Tomosu bi potem imel 2 ključka :lol1:

ja že samo kaj pa navitje na keslu? mislim to ko je zaj ma navitje na lukni da se lahko zašraufa kaj to pol ostane al kaj? malo hecno al moreš prvo zašraufat pa pol zaklenit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja že samo kaj pa navitje na keslu? mislim to ko je zaj ma navitje na lukni da se lahko zašraufa kaj to pol ostane al kaj? malo hecno al moreš prvo zašraufat pa pol zaklenit?

tako je :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Jst bom pa takle reku za ta motor:

Danes sem ga u živo vidu, sm tut sedeu na njem (kr tezek in okoren). Meni osebno videz full ni usec (sedez odzad ma tak cudn da kr kej, odspred tut ni tak lep, stranska noga je prav hecna...) razen auspuh je pa dober :naughty: . Morem pa reci, da je mocn, rekl so da ma noter blokado (lahko da so se zmotl ker ni biu cist 100%) in z njo gre 110 al neki takega (brez blokade pa +30 ali 40 km/h).

Je dober motor, vendar pa mi osebno ni zelooo všeč. :rolleyes:

(lastim si pa sachsa "noro rit" B) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom pa takle reku za ta motor:

Danes sem ga u živo vidu, sm tut sedeu na njem (kr tezek in okoren). Meni osebno videz full ni usec (sedez odzad ma tak cudn da kr kej, odspred tut ni tak lep, stranska noga je prav hecna...) razen auspuh je pa dober :naughty: . Morem pa reci, da je mocn, rekl so da ma noter blokado (lahko da so se zmotl ker ni biu cist 100%) in z njo gre 110 al neki takega (brez blokade pa +30 ali 40 km/h).

Je dober motor, vendar pa mi osebno ni zelooo všeč. :rolleyes:

(lastim si pa sachsa "noro rit" B) )

Mislim da je ta motor 4-taktn...tako da lahko zgolj sanjaš o tistem plusu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm kerga od vas lastnikov sach motorjev dans vidu v centru pred lutkovnim gledališčem, oz pred tržnco?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!