Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Znalci trance_25_naughty.gif rabim karto Iran ... whistle.gif

Dve različni sta za Iran.

Iran Routable Map 2009.2 in

IWN Iran Routable Map.v2.3.5

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve različni sta za Iran.

Iran Routable Map 2009.2 in

IWN Iran Routable Map.v2.3.5

in kakšna je razlika? Rabil bi takšno, da se ne zgubim po mestih trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vzemi IWN Iran Routable Map.v2.3.5.

Gre le za img file, tako da samo skopiraš na kartico ali v napravo. Verzija za Mapsource je "domača".

Se ne boš izgubil oziroma ta mapa ima Teherean v nulo, ostalo pa so samo ceste, tako da v drugih mestih ne bo detajlov.

fmp-iran.jpg

This is the most detailed routeable map of Iran available for Garmin GPS devices.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vzemi IWN Iran Routable Map.v2.3.5.

Gre le za img file, tako da samo skopiraš na kartico ali v napravo. Verzija za Mapsource je "domača".

Se ne boš izgubil oziroma ta mapa ima Teherean v nulo, ostalo pa so samo ceste, tako da v drugih mestih ne bo detajlov.

fmp-iran.jpg

This is the most detailed routeable map of Iran available for Garmin GPS devices.

Kako pridem do te?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxiscooter

Jaz za nosilec uporabljam vijak z okroglo glavo . Razmišljam še o varnostni vrvici ali kaj podobnega , če bi se slučajno snel ,da mi ne bi zletel po cesti.

To sem rešil tudi jaz, tako da sem skozi vijak zvrtal lukjo - ne preveliko, da ga ne oslabiš in skozi potegnil dve vrvici. Ta luknja mi je še služila za izvijač, da sem lahko pritrdil ta vijak namesto originala.

Občutek je bil naprimerno boljši. Vidim da imaš tudi ti nekaj podobnega - domače izdelave.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da me bolj kot izid AdriaRoute 3, zanima kdaj pride Pomlad 2010 trance_25_naughty.gif

zunaj je že nekaj časa City Navigator Europe NT 2010.20 - MapID: 2004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emc: bmw je mislil na to kdaj pride prava pomlad, da se bo lahko vozil smile.gif

p.s. a piratske linke se lahko tu kar javno objavlja?

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zunaj je že nekaj časa City Navigator Europe NT 2010.20 - MapID: 2004

A keri poznavalec ve.....če bi ta zadeva delovala na Navigonu????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse fino fajn.....potegnu iz neta.....poizkusil namestiti na kartico........zadeva ne dela!!!!

Plačam gajbo piva, da mi en to spedena na mojga Navigona 2110....s 4GB kartico.

Plizzzzzzzzzzzz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale garmin pa malo pretirava, za zelo podoben navigator kot avtomobilski, z dodatkom nekaj tesnil nabijejo ceno skoraj za 200 % :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je kot Nuvi 550 z motorističnim menijem in modrim zobom...

Priporočena cena preko 400 eur pa je malo huda.

To je kot Nuvi 550 z motorističnim menijem in modrim zobom... ----- Ki ga pa 220 po teh. spec. NIMA!!!

Bluetooth® wireless technology (connect to your phone for hands-free calling): no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

---- Ki ga pa 220 po teh. spec. NIMA!!!

Bluetooth® wireless technology (connect to your phone for hands-free calling): no

Ima, ima, samo dveh nima, za uporabo še GSM-a.

Mene poleg cene moti še to, da se razglaša kot motoristični, pa brez jack konektorja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je kot Nuvi 550 z motorističnim menijem in modrim zobom... ----- Ki ga pa 220 po teh. spec. NIMA!!!

Bluetooth® wireless technology (connect to your phone for hands-free calling): no

To je očitno napaka pri specifikacijski tabeli, poglej si opis na glavni strani in še ikonico za BT. Sicer ne bi imelo nekega smisla za motor...

https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=135&pID=65210

Get in touch with the open road — have zūmo 220 show you the way. The affordable, compact zūmo 220 motorcycle navigator mounts neatly, right up on your bars ready to guide your ride with spoken street names sent wirelessly to your Bluetooth®-enabled helmet or headset.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima, ima, samo dveh nima, za uporabo še GSM-a.

Mene poleg cene moti še to, da se razglaša kot motoristični, pa brez jack konektorja ...

Če maš na kabl pol nisi "jack" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima tale zumo kakšen pošten nosilec za na motor?

Jaz imam nuvija 550 pa se spravljam delati nosilec pa zaenkrat ni neke prave volje.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam avtomobilsko navigacijo, ki seveda ni vaserdiht. Še eno kupovat je predrago, zato sem smislil tale nosilc in zasilno vodotesno torbico. Na KTM 990 ADV je na nad armaturko ravno dovolj prostora za namestitev. Na Geosetu sem dokupil še dodatni napajalni kabel, ki ga bom vgradil za stalno. Tako ne rabim drugih nosilcev, vodotesnost bo zadostna, torbica pa tut v redu funkcionira in se da tipkat čez folijo. Je pa v živo tut lepša in zgleda bl profi kt na sliki.

Tako sem za vsega skupaj 50€ našel rešitev GPSa na motorju in se izognil nakupu dragih moto navigacij.

post-9811-126409977365_thumb.jpg

post-9811-126409978435_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!