Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

To ti je to! WIN 7?

Ja, neumni windowsi, z vsako novejšo verzijo je vedno večje gnezdo za delo. Sistem nonstop nekaj teži in sprašuje ter drsa v ozadju neke procese, virus oz. nesnago pa itak dobiš.

Zaženi datoteko kot SKRBNIK, desni gumb na miški "zaženi kot skrbnik".

Res neumno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preimenuj AdriaROUTE_3.10_CD_update.exe v

AdriaROUTE_3.10_CD_update.zip !

Razpakiraj to ZIP datoteko. Dobiš množico datotek. Zaženi SETUP. :whistle:

Kaj pa misliš, da sem druzga naredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko.

Ko jo z Mapsourcom naložiš ne telefon, jo moraš še v telefonu v mojih podatkih uvoziti (upravljanje/uvozi gpx). Skratka gre normalno, le malo se je potrebno po menijih sprehodit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko.

Ko jo z Mapsourcom naložiš ne telefon, jo moraš še v telefonu v mojih podatkih uvoziti (upravljanje/uvozi gpx). Skratka gre normalno, le malo se je potrebno po menijih sprehodit.

Sem pogruntal, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preimenuj AdriaROUTE_3.10_CD_update.exe v

AdriaROUTE_3.10_CD_update.zip !

Razpakiraj to ZIP datoteko. Dobiš množico datotek. Zaženi SETUP. :whistle:

Ti si Car :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preimenuj AdriaROUTE_3.10_CD_update.exe v

AdriaROUTE_3.10_CD_update.zip !

Razpakiraj to ZIP datoteko. Dobiš množico datotek. Zaženi SETUP. :whistle:

Hmm.

Probal tole (seveda dela) ampak je zaklenjeno, kakšen nasvet kako dobim 25 mestno kodo ali kaj podobnega?

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.

Probal tole (seveda dela) ampak je zaklenjeno, kakšen nasvet kako dobim 25 mestno kodo ali kaj podobnega?

lp

Franc

V "strica Googla" vpiši npr. Garmin Unlock Generator (by JetMouse) in si naloži programček za odklepanje kart.

Sledi navodilom (jih je na netu mnogo) in to je to.

(če imaš težave pa na PM dalje)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri bluetooth povezavi deluje samo v navezi telefon-garmin za prostoročno telefoniranje ali tudi, garmin-bluetooth slušalka. Če kupim bluetooth slušalko in jo dam pod čelado, se bo slišalo vodenje v slušalki, je ta povezava sploh možna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno začetniško vprašanje (če je bilo že objavljeno, mi prosim samo napišite na kateri strani je odgovor): kupil sem nüMaps Lifetime, na stani MyGarmin sem vpisal tisto kodo, vendar sem prej ob registraciji moje garmin naprave že posodobil ves software (očitno tudi karte) in se mi sedaj ob prijavi na MyGarmin vedno pojavi opozorilo, da moram aktivirati doživljenske nadgradnje zemljevidov. Ko to potrdim, pa mi ponudi možnost, da izberem mojo napravo, kar tudi storim, potem pa gre čez tiste tri korake (računalnik je pripravljen za prenos, naprava je pripravljena za prenos, zemljevidi so že posodobljeni) in potem se zadeva zaključi. Ne morem se prijaviti na obvestila o novih posodobitvah, prav tako pa očitno nisem povsem do konca aktiviral nadgradenj. Kaj lahko storim? :surrender: Za pomoč se že vnaprej zahvaljujem.

Lep dan vsem še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri bluetooth povezavi deluje samo v navezi telefon-garmin za prostoročno telefoniranje ali tudi, garmin-bluetooth slušalka. Če kupim bluetooth slušalko in jo dam pod čelado, se bo slišalo vodenje v slušalki, je ta povezava sploh možna?

zumo 550 ima dva BT. enega za povezavo s telefonom in drugega za povezavo s slušalko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pravilno zveže garmina na akumulator od motorja, lahko z navadnim canon usb kablom, prek katerega se mi prav tako polni garmin kaj storim ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem si omislu eurosteckdose pri lojzetu, tko da lahko še kkšno drugo reč dam filat.

www.louis.de/_306304caacd36c041a5c231e9232685300/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=490&wgr=908&list_total=21&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10032919

Artikel nr: 10032919

Zdej pa besno iščem en poceni cevni nosilec za nuvija 1200.

Je kdo že našel kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ti preostane sam še papirnata karta !Te so dokaj pocen

Če sešteješ vse karte za EU in še vse mestne specialke, si kmal na enmu nuviju, mar ne?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to se dobi namenski kabl, npr.

Nekaj takega direkt na accu.

http://www.comkor.de/shop/Garmin-Zubehoer/Zubehoer-nuevi-Serie/Garmin-Motorrad-Halterung-Kabel-offene-Enden-Nuevi-550::930.html

Drugače pa bi tudi lahko navadni usb kabl preuredil, dal vmes varovalko in bi šlo.

Ima kdo ta nosilec?

Zanima me če je "zmožen" obdržati nuvija na motorju tudi pri offroad vožnji. Imam "home made" nosilec, ki sicer služi namenu ampak je rahlo prerobusten, izvedba napajanja pa je bolj "češka", zato bi skombiniral nosilec in napajanje...

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zumo je zame predrag.

Pozdravljen. Prav imaš kaj je za koga predrago to je povsem subjektivna stvar. Poznam ljudi ki zaradi izgleda na motor navesijo vse mogoče, samo da potešijo neko svojo željo. Ko sem sam izbiral navigacijo je bil v tistem trenutku po moje najboljši izbor NUVI765. Nudi zelo vekiko le vodotesnost mu je pomankljivost, ki ga glede uporabe na motorju postavi na zadnje mesto za vsemi ZUMO-ti. Na netu našel vodotesno torbico, ki se je na cca 9kkm pokazala kot odlična izbira, ker je nekajkrat pošteno pralo. NUVI-ja, ki je "čepel" v njej ni utopilo in tudi pregrevanje, ki ga je nekto opisal v tejle temi ni bilo, kljub nekaj zelo vročim kilometrom v Armeniji.

Torbico imam na DIY nosilcu pričvrščeno na prečki krmila "balance" točno na sredini. BT povezave ne uporabljam se pa poslužujem slušalke v ušesu zato sem tudi iskal GPS z vtičem 2,5mm. To pride prav v mestih kjer je gužva in ni ravno čas gredat po prikazovalniku saj veš varnost.

Napajanje sem izvedel z USB kablom, kateremu sem odrezal vtič in namestil vtič za cigaretno vtičnico in pretvornik 12/5V(tak kabel za manj kot 10€ najdeš tudi na netu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da uporabim to temo...

Iščem nosilec za v krmilo, ki se vstavi v ročko krmila.

Ali se najde popdobna zadeva kje pri nas?

1185357149-17440.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!