Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Zadnjič se v BB spraševal o funkciji bluetooth pa me zanima informacija iz prve roke. Ali je možno preko bluetooth-a v čeladi poslušati izgovorjave ulic oz MP3?

Prodajalec je zatrjeval, da to ni mogoče, lahko se pogovarjaš samo po telefonu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič se v BB spraševal o funkciji bluetooth pa me zanima informacija iz prve roke. Ali je možno preko bluetooth-a v čeladi poslušati izgovorjave ulic oz MP3?

Prodajalec je zatrjeval, da to ni mogoče, lahko se pogovarjaš samo po telefonu.

LP

itak da je možno.......vse kar tvoj gps oddaja preko bluetootha sprejema druga bluetooth naprava......

jaz imam na dveh čeladah cardo scala rider in lahko oba poslušava navigacijo, telefone, musko, in klepetava med sabo

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav vsem!

A ima kdo mogoče SLO navodila za MIO Moov 370 (ali pa če velja za celo serijo 300)???

Če se da dobit, bi bil zelo hvaležen!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

A ima kdo mogoče SLO navodila za MIO Moov 370 (ali pa če velja za celo serijo 300)???

Če se da dobit, bi bil zelo hvaležen!

Lp

In kaj te muči? Vprašaj direkt, mogoče vemo odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj te muči? Vprašaj direkt, mogoče vemo odgovor!

Zaenkrat naprave še nisem prejel zato vprašanj še ni dosti. Ker sem kupil Mio-ta na ebay-u v Nemčiji me zanima ali imajo vsi Mioti že serijsko možnost izbire SLO jezika in ali je tudi možna izbira glasovnega vodenja

v slovenščini ali je kakšna omejena serija za SLO trg (kar se mi ne zdi verjetno).

Hvala za odgovor!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat naprave še nisem prejel zato vprašanj še ni dosti. Ker sem kupil Mio-ta na ebay-u v Nemčiji me zanima ali imajo vsi Mioti že serijsko možnost izbire SLO jezika in ali je tudi možna izbira glasovnega vodenja

v slovenščini ali je kakšna omejena serija za SLO trg (kar se mi ne zdi verjetno).

Hvala za odgovor!!!

Naprava, če ni skrekana ima tovarniško zaščito in prednaložene jezike in karte odvisno od območja prodaje in želja kupca. Dodatno nalaganje map ni mogoče oz. ostanejo naložene mape zaklenjene dokler zadevo ne odkleneš. Jeziki in glasovno vodenje se da naložit brez odklepa, rabiš pa programček (krek priloženega programa)da fajle sploh lahko pošlješ v napravo. Na netu se najde vse potrebno. Če bi bila naprava nova in neregistrirana imaš ob on line registraciji možnost enkratne posodobitve kart. Vsaj taka je bila iskušnja z MioMap c220 pred kratkim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Could not find the MIO device!!!

To mi javi, ko bi rad downloadav zadnje posodobitve!!

Nekaj ne špila! Vsaj pri meni ne!!!whistle.gif

Posodobitev naprave gre online to se pravi, da mora biti na računalnik priključena naprava za posodobitev, navodila in ostalo pa lahko potegneš dol brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprava, če ni skrekana ima tovarniško zaščito in prednaložene jezike in karte odvisno od območja prodaje in želja kupca. Dodatno nalaganje map ni mogoče oz. ostanejo naložene mape zaklenjene dokler zadevo ne odkleneš. Jeziki in glasovno vodenje se da naložit brez odklepa, rabiš pa programček (krek priloženega programa)da fajle sploh lahko pošlješ v napravo. Na netu se najde vse potrebno. Če bi bila naprava nova in neregistrirana imaš ob on line registraciji možnost enkratne posodobitve kart. Vsaj taka je bila iskušnja z MioMap c220 pred kratkim!

Naprava je popolnoma nova in original zapakirana!

Če bom potreboval kak nasvet se lahko obrnem nate; to ni ravno moje področje!!???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Če recimo kupim garmina 205 ali 1200, še naložim karte s torrentov pa dela, a je kakšen keč tukaj?

Prodam nov zumo 550.Glej oglasi!: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če recimo kupim garmina 205 ali 1200, še naložim karte s torrentov pa dela, a je kakšen keč tukaj?

Ni nobenega "keča" ...stvar dela !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v vednost !

V "trgovini" se že lahko "nabavi" SCG Route 2.1 NT update.

Bom kar malo pokukal na poličko trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa potem po posodobitvi "ne dela več" whistle.gif

MapSource dela občutno hitreje (premikanje karte po zaslonu-sploh topo karte, kjer je grafika zahtevnejša), Zumo pa se zaenkrat tudi ne pritožuje nad posodobitvijo. Podrobne informacije, kaj se posodablja, pa preberite na Garminovi strani, kjer so tudi datoteke za dolpoteg

MapSouce-http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=209

Zumo-http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=1907

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazite na policah, na warezu je okužena!!!

Vsekakor dobronamerno opozorilo, zato "kupujte na čistih policah". :naughty:

(sicer je pa vse "kupljeno" pred uporabo itak treba preventivno "očistiti" !)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!