Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Ko sem se odločal o nakupu navigacije mi je bilo vodilo cena. Po pregledu kaj nudijo trenutno dosegljive naprave sem se odločil za "avtomobilski" Nuvi765T. Ni vodotesen ima pa še vedno vtič za slušalke, dovolj lastne memorije in tudi dovolj velik ekran JBG mam že mal kratke roke. Odlično je prestal 21 dni na prečki krmila v vodotesni torbici vseh vremenskih razmerah 2x tudi zelo močni nalivi. Povezave v čelado sploh nisem uporabljal, ker za to enostavno ni bilo potrebe. mislim, da je bil za 250€ BB v trenutku nakupa.

FLY 7" to je pa že prava televizija :whistle:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To na sliki je "navaden" Zumo 550 z ekranom 3.5" ? :)

Pa si me razkrinkal ..manjši kot vozim moped,večji mi deluje ekran :whistle:

post-1419-012329600 1278615973_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa kar trenutno uporabljam navigacijo od avtomobila Mio, imam ga v tank torbi, ki ima super mesto za navigacijo, odlično vodenje le vtičnice za slušalke ne(in sploh ne potrebujem, ker me moti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa kar trenutno uporabljam navigacijo od avtomobila Mio, imam ga v tank torbi, ki ima super mesto za navigacijo, odlično vodenje le vtičnice za slušalke ne(in sploh ne potrebujem, ker me moti)

In kako te opozarja na radarje? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

radarji so tudi na cesti? :P

hja mogoče je to res slabost, ampak saj nisem ultra divjak tako da se jih ne bojim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja mogoče je to res slabost, ampak saj nisem ultra divjak tako da se jih ne bojim

Jest tud ne, ampak se jih bojim, jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me , če kupim gps Garnin zumo 220 narejen za Nemški trg ali je isti za Slovenski trg? V Nemčiji so občutno cenejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isti je, pri nas je greh kupovati, še vedno nas ropajo, tako da kar izkoristi EU.

Trgovci so roparji. Nabavljajo na Kitajskem poceni robo tukaj jo pa prodajo s trikratnim dobičkom. Pa še res je. Ali je že kdo kupil v Lidlu navigacijsko napravo, ki jo ponujajo za približno 100€ in kako se obnese?

LP vsem skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšna pritrditev bi na cestaku čudno izgledala :) niti ni potrebe po takšni novoletni jelki.

Nekaj takega je povsem zadovoljivo...

http://www.hermann-m...lia&itlia=G_K17

Hja, niti ne, pritrditev za okroglo krmilo imam, sam na cestaku ni takšnega krmila, tako da mi ni preostalo nič drugega, kot da nabavim to zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo na hitro se moram zahvalit za nasvet pri nakupu 1490t.

Dejansko zadovoljen z igračo, celo oče z malo "krajšimi rokami" nima težav, pa še veselo telefonira preko njega. Med drugim mi je celo uspelo naložiti ruto preko google maps na garmina preko programa tyre, tako da verjamem da bo zadeva služila svojemu namenu.

Srečno vožnjo in naj vam služijo te plastične igrače za navigacijo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za uvažanje podatkov, rut, točk in izvažanje sledi itd. uporabljaj program Mapsource, je narejen direkt za garmin naprave in ima nameščene iste karte kot naprava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za uvažanje podatkov, rut, točk in izvažanje sledi itd. uporabljaj program Mapsource, je narejen direkt za garmin naprave in ima nameščene iste karte kot naprava...

Dejansko ruta na koncu pristane v mapsource, ampak mi je neprimerno hitreje zadevo skupaj zložiti preko g-maps, in jo sam izpiliti preko mapsourca, ponavadi si ture pošiljamo kar v gmapsih, mogoče če se bom navadil na mapsource splaniram celo zadevo preko mapsourcem me muči vmesnik in počasnost, no na srečo sem si vsaj pogledal in poskušam uporabljati bližnjice na tipkovnici da nimam klikmaratona.

Hvala za nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak tako zgleda nosilec in njegova montaža KLIK

To je kul, edino kar jaz pravim je škoda, da je kugla pri tem sistemu velika 1", namesto 17mm, tako da ne moreš dat gor direktno garminovega avto nosilca in moraš še potem tiste dodatke navesit.

Z manjšo kuglo pa se očitno ne dobi a ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je kul, edino kar jaz pravim je škoda, da je kugla pri tem sistemu velika 1", namesto 17mm, tako da ne moreš dat gor direktno garminovega avto nosilca in moraš še potem tiste dodatke navesit.

Z manjšo kuglo pa se očitno ne dobi a ne.

Da se, pa narediti (postružiti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na filmu vidim, da je kugla zavita v tisto ploščico, kar bi pomenilo, da se jo da namestiti z verzijo 17mm za direktno namestitev oziroma namestiti tisto kuglo, za katero sem dal gori link.

Verjetno pa se da postružiti tudi ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!