Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Še eno vprašanje.

MapSource na mojem računalniku nima CN europe NT 2010.1 . Garmina sem "registriral" na službenem računalniku, ker je šlo tako pač hitreje, sedaj pa imam zaklenjene mape na službenem računalniku (jih nisem odklepal, ker jih nisem rabil, sedaj pa mi to ne uspe več :headbang: ), na domačem pa nimam CN europe NT 2010.1 (kar sedaj rabim, da bi lahko pogledal poti).

"Potegnem dol" kompeten CN in moram skozi kompletno proceduro ali je kakšna bližnjica?

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje.

MapSource na mojem računalniku nima CN europe NT 2010.1 . Garmina sem "registriral" na službenem računalniku, ker je šlo tako pač hitreje, sedaj pa imam zaklenjene mape na službenem računalniku (jih nisem odklepal, ker jih nisem rabil, sedaj pa mi to ne uspe več :headbang: ), na domačem pa nimam CN europe NT 2010.1 (kar sedaj rabim, da bi lahko pogledal poti).

"Potegnem dol" kompeten CN in moram skozi kompletno proceduro ali je kakšna bližnjica?

lp

Franc

unlock kode

3N2CC843L9P67HV8FLRZPHGAK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

unlock kode

3N2CC843L9P67HV8FLRZPHGAK

Hvala, ampak mi ne pomaga, ker mi ne da te možnosti (samo odkleni v spletu).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vklapljanje in izklapljanje snemanja deluje bp :worship: .

Ob vklopu se pojavi tudi ikonca za posnetek zaslona (in ostane tudi po ustavitvi) ni ravno moteča ampak bi se je vseeno znebil, ker imam drugače kup posnetkov zaslona (nenamernih).

Z garmnina sem "pospravil" slikce, "glasove" (nem, hrv, srb... ), pomoč v tujih jezikih, prestavil POI-e na kartico in sedaj imam 76MB prostora, bo to dovolj? (lahko brez škode prestavim na SD še kaj? )

lp

Franc

Ikonico za posnetek izključiš v meniju, ki je namenjen tej funkciji, (765T) deluje sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si poskusil ?

post-5391-023238500 1282054470_thumb.png

On je instalacijo startal iz original downloada, ki je namenjen plačniški verziji. Ker je ni registriral pravočasno, ali je zamočil ali izgubil 8 mestno kodo je zdaj štala. Najlažje je instalirano verzijo deinstalirat in ponovno naložit po postoku zagona instalacije iz fajla CNEUNT201X_xxUpdate_SLV v direktoriju IMG (x pomeni verzijo).

Po instalaciji bo imel možnost odklepanja kart brez online.

Sicer pa, če je instaliral original in se pravilno registriral, ima vse podatke v myGarmin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je instalacijo startal iz original downloada, ki je namenjen plačniški verziji. Ker je ni registriral pravočasno, ali je zamočil ali izgubil 8 mestno kodo je zdaj štala. Najlažje je instalirano verzijo deinstalirat in ponovno naložit po postoku zagona instalacije iz fajla CNEUNT201X_xxUpdate_SLV v direktoriju IMG (x pomeni verzijo).

Po instalaciji bo imel možnost odklepanja kart brez online.

Sicer pa, če je instaliral original in se pravilno registriral, ima vse podatke v myGarmin.

skratka simpl kt pasulj......

a mate instaliran adriaroute??

pol pa naprej

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Jaz imam pa eno težavo...na telefonu imam garmin mobile XT...danes sem naložil nov mapsource in adriaroute. Stvar deluje brezhibno. Ko sem šel na sprehod sem si shranjeval sled in beležil položaje. Ko sem prišel domov in hotel preko mapsourca prenesti waypoints in tracks...mi je program prenesel samo mape oz pokazal da jih imam na kartici. Za waypoints in ostale kategorije pa mi je javil da ne obstajajo. V Garminu imam še vedno shranjeno sled in vse položaje čeprav mi jih mapsource ne zazna?? V čem je težava...

http://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/399954/an/0/page/23

na tem linku je imel nekdo natančno takšno težavo...vendar meni ne uspe razbrat rešitve??

Hvala za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Jaz imam pa eno težavo...na telefonu imam garmin mobile XT...danes sem naložil nov mapsource in adriaroute. Stvar deluje brezhibno. Ko sem šel na sprehod sem si shranjeval sled in beležil položaje. Ko sem prišel domov in hotel preko mapsourca prenesti waypoints in tracks...mi je program prenesel samo mape oz pokazal da jih imam na kartici. Za waypoints in ostale kategorije pa mi je javil da ne obstajajo. V Garminu imam še vedno shranjeno sled in vse položaje čeprav mi jih mapsource ne zazna?? V čem je težava...

http://www.alter.si/...54/an/0/page/23

na tem linku je imel nekdo natančno takšno težavo...vendar meni ne uspe razbrat rešitve??

Hvala za pomoč!

V XTju moraš prvo podatke izvoziti v gpx, malo poglej po meniju (ni ikonica, ampak spodaj levo napis "upravljanje").

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, hm, hm...jaz te opcije sploh nimam na voljo. A je možno da imam drugačno verzijo programa? Moja je 5.00.20wp- pa dela na windows mobile 6.1 in ni za symbian telefon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka simpl kt pasulj......

a mate instaliran adriaroute??

pol pa naprej

ajd

Mislim, da je to vprašanje zame.

Imam in mapsource (manjka mi CN na mapsource).

Pri "registraciji" Garmina me je zanimala samo nadgradnja kart, zato se z odklepanjem kart na mapsouce nisem obremenjeval ( začetniška "zagnanost" in niti sanjalo se mi ni kaj naj bi počel z MapSource). Problem je še, da verzija, ki sem jo takrat nadgradil ni enaka sedanji (sedanja je "kupljena" ), tako da nisem prepričan, da bi mi MyGarmin kaj pomagal (če se motim, ni problema).

Dodaten problem je, da imam vse skupaj na dveh računalnikih, na enem imam adriaroute in topo (mapsource dela bp) na drugem pa CN (tudi, če mi uspe odklenit CN, mi nič ne pomaga ker je "instaliran" na napačnem računalniku). Če bi vedel, da je z Garminom toliko "dela" bi se prej pripravil na to in se sedaj nebi zaj... Štartal sem s tem, da rabim nekaj kar mi pokaže kam moram iti, sedaj pa me je "potegnilo" v neke dodatne funkcije, za to pa rabim čas ( pri navodilih z neta se, če niso zelo "kmečka", izgubim ker mi manjka osnov, da bi prebral vse pa mi zmanjka volje). Počasi bom verjetno "pogruntal" kaj hočem in kaj za to rabim ampak do takrat ...

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, hm, hm...jaz te opcije sploh nimam na voljo. A je možno da imam drugačno verzijo programa? Moja je 5.00.20wp- pa dela na windows mobile 6.1 in ni za symbian telefon?

Si že tudi drugje vprašal :)

Moraš imeti to opcijo, samo "upravljaj" ni gumb-ikona, ampak ukaz spodaj levo. Jaz mam na Symbianu pa normalno dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že tudi drugje vprašal :)

Moraš imeti to opcijo, samo "upravljaj" ni gumb-ikona, ampak ukaz spodaj levo. Jaz mam na Symbianu pa normalno dela.

zgleda je potem to težava...izvoz dela sam na symbian napravah...sam a je to res? bi rabu potrditu odnekoga...k ma PDA pa da mi pove če on tud nimatemožnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda je potem to težava...izvoz dela sam na symbian napravah...sam a je to res? bi rabu potrditu odnekoga...k ma PDA pa da mi pove če on tud nimatemožnosti

Imaš tak meni (slabo se vidi) ali ne?

uprav.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam nabaviti Garmin zūmo 220 .... ali ima kdo slabe/dobre izkušnje z njim :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, gori desno imaš odkleni regije, tam dodaj ključ...

"crackan" Mapsource, sicer ne bo šlo, če ga še ne...

Zdej si mu spet vse povedal!:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš tak meni (slabo se vidi) ali ne?

uprav.jpg

Imam tak meni, vendar! imam samo gumb nazaj, upravljaj pa ne in mi ga ne pokaže pa sem poskusil marsikaj (označil sem ikono s sledjo-tako kot jo imaš ti, na novo naložil garmina...še vedno ne deluje) verzija pa je zadnja iz internetne strani. Kot kaže za windows mobile to verjetno zaenkrat še ne deluje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garmin ne razvija več tega programa... ker dela svoje telefone (Nuvifone)

Ne zdi se mi verjetno da na winmobile ne bi delalo, ker so šele kasneje naredili za Symbian.

Na kakšni napravi pa to poskušaš? Mogoče uporabljaš zadevo v ležečem položaju ali kaj podobnega, da ne zmore narisati gumba ali pa tvoj model ni v celoti podprt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tak meni, vendar! imam samo gumb nazaj, upravljaj pa ne in mi ga ne pokaže pa sem poskusil marsikaj (označil sem ikono s sledjo-tako kot jo imaš ti, na novo naložil garmina...še vedno ne deluje) verzija pa je zadnja iz internetne strani. Kot kaže za windows mobile to verjetno zaenkrat še ne deluje?

Komande upravljaj v levem kotu ni (dlančnik HP ,winmob6.1, Garmin Mob XT zadna ver.)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, zanimivo. Res je zadnja verzija iz 2008...

Kaj pa če pogledaš na napravo v direktorij Garmin (na kartici kjer je nameščen) v mapo gpx... če so tam kakšne datoteke kot npr. current.gpx itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!