Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

pred 3 urami, Snecer pravi:

tam ko klikneš install daj desni gum=zaženi kot skrbnik...

Tudi to sem poizkusil a ni šlo. Potem pa sem šel iskat napako v .img fajlu ki jo je danes gmaptool javil. Daemon tools program mi je povozil mapset.img fajl in zato ni šlo namestit mape. Sedaj ko sem Daemon tools odstranil z računalnika pa zadeva dela kot mora ;)

 

Hvala za pomoč :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom sem preizkusil delat z OSM mapami pa mi nekako ni šlo tako dobro kot pa z MS/BC zato sem jih opustil :blush: V BC si pa naredim sled in jo shranim kot track, da mi samo kaže črto na GPS-u in ne uporabljam standardnega vodenja. 

Popravljeno . Popravil miklavc
napačen link
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 6. 2016 at 20:37, vuk76 pravi:

Tako zadevo delam z programom Tyre. Ruto nardis v google maps, zazenes Tyre, skopiras link v Tyre in potem uvozis ruto in shranis kot gpx file. Ta file nato posljes preko Basecampa v napravo.

ce pa malo poisces po googlu pa najdes ogromno navodil za tvoje dileme :cool:

Zakaj pa si tako zakompliciraš zadevo?
1. narediš ruto v Gmaps
2. skopiraš link v Tyre
3. shraniš kot .gpx
4. in ta .gpx pošlješ v napravo preko BC programa

A ni lažje ruto naredit v BC programu in zadevo enostavno pošlji v napravo in konec?
Zakaj okrog riti v žep, če se da enostavnejše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, efi990 pravi:

a ima kdo nosilec za v avto od  zumo 550, za prodat

zumo.jpg

Imaš ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7/7/2016 at 15:05, miklavc pravi:

http://garmin.opentopomap.org/

Tele na zgornjem linku sem preizkusil na računalniku pa nisem bil preveč navdušen nad detajli

Jaz jih bom tale vikend testiral. Pa lahko kako napišem na to temo. Je pa res, da sem precej nov pri uporabi zadev, ki niso lih avto navigacija v stilu 'nastavi in pozabi'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 7. 2016 at 20:59, efi990 pravi:

a ima kdo nosilec za v avto od  zumo 550, za prodat

zumo.jpg

Imam čisto nov zapakiran  041 335 582

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garmin 340lm je zakon.. Kljub temu da ti ga mojster nastavi :) zna noret da se bliska :D

Je pravi pripomoček za popestritev potovanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Snecer pravi:

probaj s telefonom prvo, da vidiš kako se pregreva, vidljivost itd... Pol pa kupiš jajc iz lujza :)

Jaz občasno z telefonom uporabljam igo- rja :D, pa mi občasno res čist zrmzne. Kr nč več ni od njega. pa sem ga na začetku res imel kar na tank torbici da sem ga tud gledal, potem sem ga pa začel devat znotraj torbice, pa se vrag lih tko zgleda pregreva, ker ekran je fajn topel, telefon pa pol čist zablokira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Zumotu 550 mi je preperela guma pri stikalih. Eno je med vožnjo katapultiralo v naravo. Silvertape rešuje situacijo, vendar iščem nov pokrov. Ima kdo kakšno idejo ali naslov kje nabaviti? Pri Garminu so mi ponudili novega, ki pa ne paše na stare nosilce. Tile pa so trije.... Bom vesel klica na 041/622 865.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Slow pravi:

https://www.louis.de/en/artikel/garmin-zumo-340lm-louis-edition-

pred 8 urami, Slow pravi:

 

Zelo dobra cena. Če prav vidim, gre za komplet z nosilci in kabli. Samo nabavi, pa še vodotesen je. Dovolj dober za vsakega popotnika. Jaz sem imel nekaj časa avtomobilskega za 90€, pa je tudi šlo, le ob dežju je bila štala.

LP

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprodaj zaščitna folija za TomTom Start 25 M Central Europe Traffic 2 €

Sem prodal navigacijo, pa mi povsem nova leži v predalu.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, ataIBA pravi:

Na Zumotu 550 mi je preperela guma pri stikalih. Eno je med vožnjo katapultiralo v naravo. Silvertape rešuje situacijo, vendar iščem nov pokrov. Ima kdo kakšno idejo ali naslov kje nabaviti? Pri Garminu so mi ponudili novega, ki pa ne paše na stare nosilce. Tile pa so trije.... Bom vesel klica na 041/622 865.  

Pred časom sem v eni od trgovin z opremo za navigacijo videl "fake" Zumo 550 to je bilo samo ohišje z utežjo in slikico na eranu. V resnici pa povsem funkcionalno ohišje, ki bi bilo rešitev za kakšnega "starčka", ki mi odpadajo gumbi in se "lupi koža".

Povprašaj malo pri prodajalcih mogoče ga kdo še ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vključiti ADRIA TOPO PRO v 595LM?

Karta je na microSD uradno kupljena.

Sem jo vstavil v režo na 595 pa pravi aparat, da jo je za uporabo potrebno najprej formatirati!

Karta v GPSMAP64 normalno dela.

V naprej hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj formatirati kartico kr v napravi, če gre. Al pa še enkrat format na računalu, karto gor pa probat. Druga opcija pa je uvozit z BaseCamp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, gsxf750 pravi:

Kako vključiti ADRIA TOPO PRO v 595LM?

Karta je na microSD uradno kupljena.

Sem jo vstavil v režo na 595 pa pravi aparat, da jo je za uporabo potrebno najprej formatirati!

Karta v GPSMAP64 normalno dela.

V naprej hvala.

kje si jo kupil na microSD? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!