Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Končno pogledal v basecamp in je tako kot praviš. Vse karte se lepo prikažejo, plastnice so tudi nežne kot morajo biti (na nav napravi ravno napsrotno kaže - ceste so v nežnih barvah, plastnice v močnejših). Prav tako CN in AdriaTopo v BC lepo razločita cesto in makadam/kolovoz. Torej bo treba navigacijo nekako drugače nastaviti, ali pa načrtovati z basecampom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Someone12 pravi:

Končno pogledal v basecamp in je tako kot praviš. Vse karte se lepo prikažejo, plastnice so tudi nežne kot morajo biti (na nav napravi ravno napsrotno kaže - ceste so v nežnih barvah, plastnice v močnejših). Prav tako CN in AdriaTopo v BC lepo razločita cesto in makadam/kolovoz. Torej bo treba navigacijo nekako drugače nastaviti, ali pa načrtovati z basecampom. 

http://www.javawa.nl/zumocolors.html

probaj pa si sam "nariši" kak češ met

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kupil zumo 390lm v Intersparu LJ. Redna cena 199 EUR,  s 25% kupon popustom sem dal okoli 145 EUR. Ko pa gledam cene po spletnih trgovinah je cena cca. 349 EUR za isti model (390lm). A je mogoče kakšen nateg?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Miha X pravi:

Danes kupil zumo 390lm v Intersparu LJ. Redna cena 199 EUR,  s 25% kupon popustom sem dal okoli 145 EUR. Ko pa gledam cene po spletnih trgovinah je cena cca. 349 EUR za isti model (390lm). A je mogoče kakšen nateg?

 

Zanimivo...trenutne ponudbe na netu ne najdem oz. v zadnjem katalogu ni tega izdelka...je pa v katalogu April 2016 za 359€ (znižano za 25% iz 479€).

Po službi letim v Spar v KP pogledat, če imajo na zalogi. Cena je zakon...kuponček za 25% pa imam za pokoristit.

katalogspar.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov model se najbrž imenuje 395LM, vsaj pri večjem modelu so tako naredili in je 595LM. Akcija je zaradi modela, ki gre z prodaje. Ni pa zato nič slabši in je po tej ceni odličen nakup, le zame je premajhen, še na 590LM včasih slabo vidim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ‎12‎.‎10‎.‎2016 at 1:33 PM, Rey said:

Zanimivo...trenutne ponudbe na netu ne najdem oz. v zadnjem katalogu ni tega izdelka...je pa v katalogu April 2016 za 359€ (znižano za 25% iz 479€).

Po službi letim v Spar v KP pogledat, če imajo na zalogi. Cena je zakon...kuponček za 25% pa imam za pokoristit.

 

v Intersparu City park Lj. jih imajo še od oka 6 kosov. In cena je točno taka, kot je zapisal Miha X - 199€, pa še kuponček za -25%, kar na koncu znese slabih 150€.

v paketu komplet vsi nosilci, tako za moped kot za avto, kabel za napajanje, ... skratka, ni nateg.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, ko kličeš na informacije pa ne vejo nič! Možno je, da izdelka ne poznajo oziroma jih boli k...c.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za znalce.Ravnokar sem posodobil Zumo 350 in ko sem ga odklopil od računalnika sem ga ugasnil.Po ponovnem vklopu si mi prikaže samo prva stran kjer piše GARMIN,sedaj se nič ne dogaja naprej in tudi ugasniti ga ne morem.V čemu je problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, jama1100 said:

Eno vprašanje za znalce.Ravnokar sem posodobil Zumo 350 in ko sem ga odklopil od računalnika sem ga ugasnil.Po ponovnem vklopu si mi prikaže samo prva stran kjer piše GARMIN,sedaj se nič ne dogaja naprej in tudi ugasniti ga ne morem.V čemu je problem

Ugasneš ga lahko, če držiš tipko za ugasniti kakih deset sekund. Reset je pa tako, da nekaj časa držiš tipko in desno spodnjo stran ekrana. 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, mipros pravi:

Zanimivo, ko kličeš na informacije pa ne vejo nič! Možno je, da izdelka ne poznajo oziroma jih boli k...c.

Zahtevaj,  da te vežejo na oddelek tehnike,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Rdeči pravi:

Zahtevaj,  da te vežejo na oddelek tehnike,

Sem uredil, da se je kolega fizično prkazal tam! Glej ga zlomka, Garmin je še bil. Sedaj ga mam tudi jaz kupljenega, samo dostavo še počakam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12. 10. 2016 at 0:57 PM, Miha X said:

Danes kupil zumo 390lm v Intersparu LJ. Redna cena 199 EUR,  s 25% kupon popustom sem dal okoli 145 EUR. Ko pa gledam cene po spletnih trgovinah je cena cca. 349 EUR za isti model (390lm). A je mogoče kakšen nateg?

 

Hvala za namig,tudi nabavil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, CINDAPP pravi:

Hvala za namig,tudi nabavil...

Danes okoli 4h popoldne sem v Interspar City LJ vzel predzadnji kos, istočasno je prišel še nekdo in vzel še zadnjega, zaloge tam očitno ni več, bil sem pa pred tem tudi na Viču in prodajalec tam ni vedel nič o tem, na polici pa je imel samo eno običajno avto varianto.

Hvala vsem za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so počistili eno staro zalogo (hvala za namig, sem ga tudi jaz kupil v petek, očitno smo vsi kupci "tukaj" , v petek popoldne so bili še trije) , ker moj ima naložene mape 2015 (nekaj) . Mi gre pa na živce, da ga moram najprej registrirat, da bo sploh začel delati.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GPS izklopljen in me ne "je.." . Samo "piii piiii" kljukca pa noče stran (simulacija) . Tako da jaz kakšne druge logike ne najdem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!