Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Imam težavo. Na Garmin Zumo 550 je naložena karta City Navigator, zraven pa sem naložil še Adria Route. Sedaj pa želim zraven naložiti BlueChart Atlantic v9 in sicer Jadransko morje. Vse lepo in prav karto odklenem,... Ampak ko jo naložim na napravo iz nje izgine Adria Route, potem sem šel nazaj naložit Adria Route pa je izginila BlueChart,...

A lahko kdo reši to težavo ali pa mi pove kaj je narobe?

lp in hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam težavo. Na Garmin Zumo 550 je naložena karta City Navigator, zraven pa sem naložil še Adria Route. Sedaj pa želim zraven naložiti BlueChart Atlantic v9 in sicer Jadransko morje. Vse lepo in prav karto odklenem,... Ampak ko jo naložim na napravo iz nje izgine Adria Route, potem sem šel nazaj naložit Adria Route pa je izginila BlueChart,...

A lahko kdo reši to težavo ali pa mi pove kaj je narobe?

lp in hvala za odgovore

Pozdrav :OK:

Po mojem nimaš dosti prostora na samem Zumotu - zato pa ti slednji dve karti briše :? :?

Razmisli o nakupu še dodatne SD kartice :?

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

zanima me,če ima kdo izkušnje z satelitcko navigacijo ---Geosat 5 Europe

Koliko sem se danes pogovarjal,naj bi bila tale zadeva med novejšimi .) (tako nova,da v Mariboru nimaš šans,da jo kupiš) .) malo heca.

Vsakega nasveta bi bil zelo vesel,sam se na te stvari ne spoznam preveč,kajti vsakega,ki ga kaj vprašam ima trenutno najbolše izdelke.

Ima pa ta Geosat 5 Europe cestno karto 30 eu držav,med njimi tudi glavne cestne povezave po Albaniji,katera bo mi letos tudi prišla prav.

Hvala za vaše :worship: MODRE ODGOVORE! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj malega o njej.

Satelitska navigacija Geosat 5 Europe SLO

Geosat 5 Europe je prenosna satelitska navigacija, ki v sebi združuje navigacijo in večnamenski zaslon za pregledovanje slik in filmov. Upravljanje naprave je še bolj enostavno z pritiskom na velik zaslon (t.i. upravljanje na dotik ali touchscreen). Uživali boste pri pregledni navigaciji ali gledanju slik ali filmov na velikem 80 cm2 (dia. 5''). Navicacija ima prednaložene cestne karte 30 evropskih držav, med katerimi je tudi Slovenija.

Geosat 5 je prva navigacija, kjer ob nakupu prejmete spominsko kartico SD 2 Gb na kateri je instaliran program za podporo tudi na drugem hardwarju. Omogoča vam, da lahko prenašate isto spominsko kartico v druge mobilne enote, kot je vaš mobilni telefon ali dlančnik *.

* Mobilna enota mora imeti instaliran program Windows Mobile 5.

:: Prednaložena kartografija 30 evropskih držav (tudi Slovenije)

:: Multimedija - Video in TV tuner /Audio out/Daljinski upravljalec [opcija]

:: Upravljanje na dotik (touchscreen) …

:: Integrirana GPS antena in Li-ion baterija

KARTOGRAFIJA:

:: Geosat 5 Europe ima v celoti prednaložene cestne karte 30 Evropskih držav na eni sami spominski kartici SD od 2 GB

Digitalne mape so 'skrita moč' v vašem Geosatu. Večje kot je njihova pokritost, boljše in bolj bogato bo vaše potovanje. Prav zaradi tega smo izbrali kartografijo Teleatlas in Monolit (za Slovenijo), saj ponujajo največ med tovrsnimi kartografijami in so edine ki imajo certifikat kakovosti ISO/TS 16949.

Meddrugim:

- garantirajo prvovrstno kvaliteto,

- vsebujejo zadnjo tehnologijo,

- pokrivajo 30 Evropskih držav vključno s Slovenijo,

- vsebujejo več kot 1,8 miljonov interesnih točk,

- vsebujejo več kot 374 miljonov hišnih številk,

- so neprestano ažurirane,

- vsebujejo podrobne podatke o

slovenskih cestah.

Pokritost po pozameznih državah:

1

Andorra 99%

2 Austria 99%

3 Monaco 99%

4 Belgium 99%

5 San Marino 99%

6 Czeck Republic 99%

7 Denmark 99%

8 Finland 99%

9 France 99%

10 Germany 99%

11 Gibraltar 99%

12 Greece 52%

13 Hungary 47%

14 Italy 99%

15 Luxemburg 99%

16 Liechtenstein 99%

17 Norway 99%

18 Poland 47%

19 Portugal 99%

20 Republic of Ireland 99%

21 Russia 12%

22 Slovak 40%

23 Spain 99%

24 Sweden 99%

25 Switzerland 99%

26 The Netherlands 99%

27 Turkey 22% (Istambul, Ankara)

28 United Kindgom 99%

29 Slovenia 99%

30 Estonia 71%

31 Latvia 32%

32 Lithuania 100%

33 Rusia 12% (Moskva, St. Petersbourg)

34 Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bolgaria, Croatia, Macedonia, Moldova, Romunia, Serbia, Montenegro, Ukraine Glavne povezovalne ceste

Rubrika::Akustika, video, TV, sat : GPS, navigacija : Ostalo, zemljevidi, opremaVpis oglasa:25.03.07 ob 01:48:42Iztek oglasa:neomejenoCENA:549,00 EURSatelitska navigacija Geosat 5 Europe SLO

Popravljeno . Popravil Dr.SPEED
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav :OK:

Po mojem nimaš dosti prostora na samem Zumotu - zato pa ti slednji dve karti briše :? :?

Razmisli o nakupu še dodatne SD kartice :?

LP :yea1:

Hmmm..... kasneje mi je nekako uspelo naložit karte in sicer tako, da sem v Map Source označil obe karti hkrati (tako da so vse karte od Adria Route in vse karte od BlueChart bile v okencu na levi) in šele nato kliknil send to device. Tako sta sedaj obe karti v idni v napravi in kolikor sem preveril Adria Route dela brez problema, bomo pa videli kako bo z morsko. Torej, če sem poslal obe hkrati sta obe notri, ko pa sem v napravo pošiljal vsako posebej pa je ena vedno izginila.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm..... kasneje mi je nekako uspelo naložit karte in sicer tako, da sem v Map Source označil obe karti hkrati (tako da so vse karte od Adria Route in vse karte od BlueChart bile v okencu na levi) in šele nato kliknil send to device. Tako sta sedaj obe karti v idni v napravi in kolikor sem preveril Adria Route dela brez problema, bomo pa videli kako bo z morsko. Torej, če sem poslal obe hkrati sta obe notri, ko pa sem v napravo pošiljal vsako posebej pa je ena vedno izginila.

lp

Vedno moraš naložiti vse skupaj.

Ko nalagaš novo ti vedno tiste , ki imaš naložene avtomatsko vse pobriše. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zmontiral Zumo na BMW RT. Prov dober zgleda. Res se je fleten vozit po sloveniji in raziskovat nove ceste...

Dejmo še bolj siguren vreme naročit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kolikor sem preveril Adria Route dela brez problema, bomo pa videli kako bo z morsko...

Torej lahko Zumota uporabljaš tudi kot pomorsko navigacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprašujem če ima kateri od vas kakšno informacijo glede GPS naprave TOM TOM RIDER in kje se je da dobiti v SLO.

V SLO recimo tukajle

Torej lahko Zumota uporabljaš tudi kot pomorsko navigacijo?

Lahko uporabljas na morju, v zraku....celo pes, ce gres gobe nabirat. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno moraš naložiti vse skupaj.

Ko nalagaš novo ti vedno tiste , ki imaš naložene avtomatsko vse pobriše. :)

Hvala, prej tega nisem vedel. Vseeno pa mi ni jasno zakaj dela tako, da izbriše karto ki je bila prej naložena ko želim naložit drugo. Sedaj bom vedel za drugič, da moram vse skup naložit naenkrat :D

Torej lahko Zumota uporabljaš tudi kot pomorsko navigacijo?

Zumo se mi za ta namen zdi še posebej primeren, ker je vodoodporen. Tako ga lahko imaš za avto, motor (za to sta tudi priložena nosilca) in za čoln. Le karte moraš nabaviti: BlueChart.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originala EE ni, je samo ena beta verzija, ki je "ušla".

Če pa kdo rabi tanove WE+CE karte...js sm jih že potegnil dol.

Samo še čakam na 2 G kartico, da vse to spravim gor.

Sicer pa bodo verjetno kaj kmalu začele prihajati tudi posamezne verzije kart, tak da bo kmalu.

LP, <M.

PS. Nemo...probaj prekopirati vojo originalno karto na drugo kartico in zraven skopiraj še EE. Ta kombinacija večkrat deluje

Hm,pa bi res rabil we in ce karte,če še niso šle kam v smeti. :?

Rabim za tomtom one! Je potrebna kakšna koda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adriaroute 1.60 Nadgradnja

A dela, al ne?

Jo je ze kdo nalozil? Kaj ta exe preneses na racunalnik, tam zalavfas in potem s programom Mapsource prenesea AdriaRoute na GPS.

P.S. sam, da ni to kaksna prvoaprilska

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil zdaj pa še stara ne dela kaj zdaj?

U slučaju da ne uspijete otključati AdriaRoute niti uz pomoć ovog opisa kontaktirajte nas:

Kontakt osoba:

Danko Kovačević

Brojevi telefona:

01/2334-034

01/2334-035

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako iz zumota preneses ruto v Mapsouce?

Kako iz zumota preneses ruto v Mapsouce?

Sem naredil update za Mapsource, in sedaj pa dela prenos rut iz Zumota v Mapsourca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!