Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Pozdravljeni.

A mi lahko kdo pove, kdo bi mi instaliral Zumo 550 na Hodo CBF 1000? Pa če ma kdo kakšno slikco, kako na tem motorju zgleda, bi bil tud zlo vesel.

Hvala

lp

Igy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yakumo deltaX 5bt

kje si ga kupil in koliko stane.... ALi je to dlančnik kot dlančnik, kateri ima še zraven datumski planer in ostali software pribor + GPS?

kako je s kartami in AGPS - ali ga podpira?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si ga kupil in koliko stane.... ALi je to dlančnik kot dlančnik, kateri ima še zraven datumski planer in ostali software pribor + GPS?

kako je s kartami in AGPS - ali ga podpira?

Hvala

dobil sem ga pri- www.bmtrade-si.com je običajen dlančnik z vgrajeno gps anteno karta je miomap v3.2 zahod pokrit v celoti slovenija pa do sredine naselja razen večjih mest ki so po ulicah.navigacija je govorno in menujsko v slovenščini vse ostalo pa v nemščini.za praznike sem jo tudi prvič preizkusu,ko sem se potepal po štajarski in dela super sem ful zadovoljen.

kaj je AGPS pa nimam pojma najbolj da pogledaš na www.yakumo.de

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

A mi lahko kdo pove, kdo bi mi instaliral Zumo 550 na Hodo CBF 1000? Pa če ma kdo kakšno slikco, kako na tem motorju zgleda, bi bil tud zlo vesel.

Hvala

lp

Igy

Lahko ti jaz pomagam, se ravno zdej ubadam s tem problemom in med motorji, ki jih moram opremiti z GPS je tudi CBF 1000...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti jaz pomagam, se ravno zdej ubadam s tem problemom in med motorji, ki jih moram opremiti z GPS je tudi CBF 1000...

Saj nekak mi ga je uspel namontirat. Sam mi pozicija vseen ni preveč všeč. Pa še štrom moram napelat. Če si svojo 1000 že opremil, bi prav rad videl, kako.

lp

Igy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak kam pa to pritrdiš?

po sliki sodeč se tole pritrdi na une vijake ki držijo balanco

ima kdo StreetPilot c510

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak kam pa to pritrdiš?

Lahko dalje na iste nosilce (RAM) ki so original zraven Zumota. To je v bistvu samo vmesnik, ki omogoča zaklepanje in malo bolljše vležajen Zumo (gumi zglobi) .

Imaš pa tule še ene variante pritrditve za tvojga konjička R 1200 RT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se da na ZUMO-tu nastaviti pregled, ki bi prikazoval ostanek poti v km in času ??

Našel sem prikaz (na seznamu zavojev ali nekaj takega), ki prikazuje število prevoženih km in čas, torej ravno obratno kot bi želel jaz ??

Tudi ekran potovalni računalnik ne kaže ostanka km ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, kje je za dobit moto nosilec za Garmin nuvi 660. Pri Touratech-u sem našel le nosilec za model 300.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se da na ZUMO-tu nastaviti pregled, ki bi prikazoval ostanek poti v km in času ??

Našel sem prikaz (na seznamu zavojev ali nekaj takega), ki prikazuje število prevoženih km in čas, torej ravno obratno kot bi želel jaz ??

Tudi ekran potovalni računalnik ne kaže ostanka km ??

Pocakaj na nov update....Ponavadi z vsakim updatom pridobi Zumo nakaj novih fint.

Tega si ze nalozil?

http://www8.garmin.com/support/collection....ct=010-00567-00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se lahko kje vidi kaj vse vsebujejo te novosti "updejti" za zumota? A se jih vedno splača naložit?

lp

Pozdrav !

Seveda se da videti - klikni na ta link ki ga je Bica napisal ............... nato klikni na DOWNLOAD.........potem pa še na tole besedilo :I agree to the above terms and want to proceed to the download page. sedaj pa lahko vidiš vse spremembe , ki so bile narejene do sedaj oz kaj zajema novi update .

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pocakaj na nov update....Ponavadi z vsakim updatom pridobi Zumo nakaj novih fint.

Tega si ze nalozil?

http://www8.garmin.com/support/collection....ct=010-00567-00

Nisem še nalagal ničesar, ker sem šele danes dobil novega in še polnim baterijo. Operacijo nalaganja in montaže začnem jutri. Sem pa prebral malo o novostih po verzijah in je kar nekaj novega. Trenutno imam naloženo različico 2.5 .

Je pa Zumo VELIIIIKA sprememba napram mojega starega Stretpilota III . Tehnika dela čuda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz te spremembe redno nalagam, tako da sem pridobil ze kar nekaj funkcij.

Zaenkrat dela OK.

P.S. a je mogoce kdo ze nalagal na zumota druge stvari npr. radarje po evropi, kampe, pumpe itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem z Zumotom prevozil nekaj tisoc km, pa ce bi ga sam delal, bi sigurno kaj drugace naredil. Recimo vozim po routi iz kranja A v kraj B. Nastavljeno imam vmesno tocko C. In malo pred tocko C bi med voznjo izklopil to vmesno tocko.

No pa pogresam funkcijo preostanek km (kaj je takoj opazil BMWSLO).

Pa mogoce eno tipko, s katero bi na hitro popravil merilo, kajti ko se Zumo nekaj spomni, bi rad preveril, kam me bo poslal.

Seveda pa je veliko napak v kartah (tudi Avstrija), samo tle pa Zumo nima nic s tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem, ko sem naložil verzijo 3.30 se je pojavila nova stran med navigacijsko stranjo in potovalnim računalnikom. Tam prikazuje kompas in v eni varianti tudi preostanek poti ?? :hmm: :blush:

Bi bilo boljše, če bi bil ta podatek na ekranu med navigacijo :fredy:

Se bom pritožil direkt na Garmin :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že montiral ZUMO-ta na 1100 ali 1150 RT-ja in če je, kako. Jaz s svojo varianto nisem najbolj zadovoljen. Uporabil sem daljše vijake, ki so priloženi in naredil ploščico, preko katere potekata vijaka.

Bom zalepil še kako sliko za boljši občutek.

[attachmentid=97361]

To je nov ekran v verziji 3.30 Namesto preostalih kilometrov prikaže ob tipki More nadmorsko višino

[attachmentid=97362]

Iz mojega zornega kota

[attachmentid=97363]

Detail pritrditve

post-5391-1179232993_thumb.jpg

post-5391-1179233006_thumb.jpg

post-5391-1179233016_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo kaj izkušenj s tema modeloma?

http://www.ecetera.si/MyGuide_GPS_3000_4300.html

Res da nista vodotesna in brez modre povezave sta pa po ceni in kartah hudo zanimiva.

Model 4300 ima prednaloženih celo 42 držav.

Andorra, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Monte Carlo, Germany, Great Britain, Ireland, Italy,

Liechtenstein, Luxembourg, Netherlands, Norway, Portugal, San Marino, Spain, Sweden, Switzerland, Vatican

Albania, Belarus, Bosnia and Herzigovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Poland, Romania, Russia, Serbia Montenegro, Slovakia, Slovenia, Turkey.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že montiral ZUMO-ta na 1100 ali 1150 RT-ja in če je, kako. Jaz s svojo varianto nisem najbolj zadovoljen. Uporabil sem daljše vijake, ki so priloženi in naredil ploščico, preko katere potekata vijaka.

Bom zalepil še kako sliko za boljši občutek.

Ja zakaj pa nisi zadovoljen s pritrditvijo. Meni se zdi ful dober.

Aja pa se ena pomankljivost zumota. Napise zavoj cez xx km, ampak lahko bi napisal ali zavoj levo ali desno. Se vsaj ves pripravit v mestih, kam se bos postavil...

Tomaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že montiral ZUMO-ta na 1100 ali 1150 RT-ja in če je, kako. Jaz s svojo varianto nisem najbolj zadovoljen. Uporabil sem daljše vijake, ki so priloženi in naredil ploščico, preko katere potekata vijaka.

Bom zalepil še kako sliko za boljši občutek.

To je nov ekran v verziji 3.30 Namesto preostalih kilometrov prikaže ob tipki More nadmorsko višino

Pod MORE pokaze se uro cisto spodaj.

BMWSLO popravi (updajtaj) si se jezik.

Sedaj imas nekaj v SLO nakaj pa u ANG.

Za update uporabi http://www8.garmin.com/support/collection....ct=999-99999-27 nardi vse sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako izgleda moja montaza....e kar OK, ker lahko dosezes ZUMOTA z roko.

Ce ga imas na armaturi, je to tezje, pa tudi vibracije so manjse.

post-9567-1179392609_thumb.jpg

post-9567-1179392622_thumb.jpg

post-9567-1179392635_thumb.jpg

post-9567-1179392646_thumb.jpg

post-9567-1179392656_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil danes tolk na zumota jezen, ce bi imel kladu v rok, bi ga kr stolku. Nastimal sem cilj Hermagor (Avstrija). In ta bumbar me je vleku v Villach, in to po srediscu, kjer je cona 30 km/h. Uf, kolk sem bil jezen. Potem sem ga ugasnu, vzel zemljevid v roke in stvar je stekla.

Izkusnja: ce gremo potovat, pusti doma navigacijo. Uporabna je namrec le za iskanje naslovov prenocist. Za ostalo pa zemljevid !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!