Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

KARTE SE UPORABLJA NA VSEH GARMINIH ITD....jaz imam questa in 2820 :) noro

Sicer razumem navdušenje na prvo žogo,ampak kaj je tu tako noro.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer razumem navdušenje na prvo žogo,ampak kaj je tu tako noro.... :?

A kaj je noro...noro je to, da sm karte naložu na moj gps za pol cene :) to je noro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kaj je noro...noro je to, da sm karte naložu na moj gps za pol cene :) to je noro

Jaz sem si jo za 0,0 €,to je pa pol u iber noro :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zakaj pa niste kaj povedal, da se da na garmina adria route zastonj naložit :(

:nono: TT

Sam če ti en zaračuna,se da tod zastonj......

P.S. vprašu pa tud nisi....

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: TT

Sam če ti en zaračuna,se da tod zastonj......

P.S. vprašu pa tud nisi....

rad bi videl to tvojo karto... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: TT

Sam če ti en zaračuna,se da tod zastonj......

P.S. vprašu pa tud nisi....

No zdej vprašam...imam še garmin quest in bi tut na njega naložu adria route in srbijo.....A SE DA ZASTONJ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej vprašam...imam še garmin quest in bi tut na njega naložu adria route in srbijo.....A SE DA ZASTONJ ?

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Hmmm DAN je kar tiho........vrjetn se je sam neki napel da on to zna......

no DAN ...vprašal sem te ........a boš kaj povedal......?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm DAN je kar tiho........vrjetn se je sam neki napel da on to zna......

no DAN ...vprašal sem te ........a boš kaj povedal......?

Kot sem ti že zgoraj napisal DA za tom tom(nimam garmina,imam TT),vendar je to z garminom kot hruške in jabolke........(TT=tom tom)

Za karto pogledat se pa tud lahko zmenimo...........WE,EE,USA&CAN

Moja poanta-če to nekdo naloži na črno najbrž to zna in ti potem računa,lahko bi pa ta bil tudi ti,odvisno od volje in interesa ukvarjati se z tem......Zadovoljen?

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem ti že zgoraj napisal DA za tom tom(nimam garmina,imam TT),vendar je to z garminom kot hruške in jabolke....

Za karto pogledat se pa tud lahko zmenimo...........WE,EE,USA&CAN

Moja poanta-če to nekdo naloži na črno najbrž to zna in ti potem računa,lahko bi pa ta bil tudi ti,odvisno od volje in interesa ukvarjati se z tem......Zadovoljen?

Hja no....dobr si se politično izvleku.....

Sam to je tko kot če se jest začnem ukvarjat s poletom na luno....mogoče mi bo pa uspelo...

isto je s kartami....če se bi lotil , bi mi morda nekoč uspelo...vendar jaz bi to rad imel ko sedem v avto ali na motor in ne nekoč ko mi bi morda uspelo....

Zato sem plačal pol manj oz še več manj saj samo SCG stane 160 eur...adria pa 100..in zadeve imam.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi SCG karto ponovno naložit na on drugi GPS in ko te bo vprašal za kodo vpiši to ko si jo dobil in pol nam poročaj. Lp

@DAN, jaz tudi imam SCG karto :naughty: samo odklenjeno pa ne... :whistle: to pa pomeni, da zelo malo ulic vidim... :headbang:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,nima to veze z politiko,pač bi moral prebrati,da se gre za drugo napravo,ah nima veze.....

Konec koncev je pomembno,da si zadovoljen in da stvar dela....pa še za manjše dinarčke :worship:

Če se pa odločiš,da zamenjaš Gar. za kaj boljšega,npr. tom tom ti pa jaz zrihtam za o,o€,OK?,no ja,za pir boš pa že dal B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi SCG karto ponovno naložit na on drugi GPS in ko te bo vprašal za kodo vpiši to ko si jo dobil in pol nam poročaj. Lp

@DAN, jaz tudi imam SCG karto :naughty: samo odklenjeno pa ne... :whistle: to pa pomeni, da zelo malo ulic vidim... :headbang:

NA QUESTA SM ŽE PROBAL Z ISTIMI KODAMI......DE GA JE...Š NE GRE....

Bom kar unmu reju naj mi uredi vse še za questa pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetla točka za uporabnike gps-ov :)

Men je en tip za 60 eurov odklenu SCG ROUTE za moj gps...menda da tip odklepa vse po spisku :)

sm mu samo dnar nakazal in poslal unit ID....on pa mi je poslal kode

mal sm se bal da me bo nateeegnu....ampak

.....DELAAAAAAAAAAA

Spusti mi kaksen kontakt od tega tipa, jaz bi rabil SCG in pa TOPO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje vidim da se spoznate, jaz pa rabim nekaj pomoči. Nisem še imel opravka z avtomobilskimi navigacijami, čeprav GPS uporabljam že več kot 10 let v navtični in letalski navigaciji.

Dobil sem darilni bon z izrecnim navodilom da ga moram zapravit za navigacijo. 250 EUR. Gledal sem malo garmine 250, 270 itd ter navigon 2100. Vzel bom nekaj od tega, ker trenutno ni denarja niti volje in časa za boljše traparije. Kaj priporočate?

Zelo pomembno vprašanje, ali je kakšna možnost da se naloži na tak aparat drugačne karte naprimer navtične, topografske....

Če taka pocen roba omogoča samo navigacijo "levo-desno" za telebane - kakšen sistem (razen PDA) bi bil najbolj ugoden in bi omogočal nalaganje poljubnih kart za 2D pozicijo, + osnovne navigacijske podatke (SOG, HDG, ALT, POS) ter logger?

Upam da nisem čist mim usekal, dejte en pameten nasvet prosim.

LP P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!