Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Če kdo potrebuje EU_SpeedCams za garmin naj pove in ga pošljem po mailu....

V EU_SpeedCams je zajetih tudi nekaj slovenije, srbije itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova verzija SW za ZUMO 550

Updates & Downloads

zumo 550 software version 3.90 as of January 25, 2008

Change History

Changes made from version 3.80 to 3.90:

Corrected issue that provided invalid search results near your destination for long routes.

Corrected issue with MadMaps support that could cause an incorrect Speed Zone alert to display.

Nalagam :whistle:

Če kdo ne ve kako naložiti novost je kratko navodilo tule

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mimogrede.

Moj telefon (pardon cigu) SE P800 ni kompatibilen z ZUMO 550, zato mi je pri prenosu zvoka pomembno da iz ZUMO-ta dobim zvok na slušalke.

Povezave nazaj ne rabim, zato sem namesto priporočenega kita za povezavo ZUMO - čelada , pri Lojzu našel

tole zadevico, ki jo je slučajno imel na zalogi zudi Zlati :worship: , tako da mi je še čakati ni bilo potrebno.

Prednost pred priporočenim kitom je ta, da gre za en sam kabel in ne za celo kepo, pa še cena 5 € je ugodna. Poleg tega rabiš še kit za v čelado cca 15 € . Komplet, ki s pomočjo PT tipke ali VOX adapterja omogoča še pogovor s telefonom pa je cca 30 € .

:yea1:

P.S.

ZUMO se je po prenovi SW na 3.9 lepo zbudil brez težav kot prejšnjič pri verziji 3.8 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POI TOČKE SI LAHKO PRENESETE S SPODNJE POVEZAVE

http://www.poiplaza.com/en/garmin.html

Meni je iz poiplaze štekal gps in sem prašal na geoset in so mi rekli, da so imeli več teh primerov. So mi svetovali naj si naložim od drugih ponudnikov. Kako imate vi in kako se obnese? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je iz poiplaze štekal gps in sem prašal na geoset in so mi rekli, da so imeli več teh primerov. So mi svetovali naj si naložim od drugih ponudnikov. Kako imate vi in kako se obnese? Lp

Tudi meni se je začelo po tem, ko sem naložil 3.90 in POI, dogajati, da mi ZUMO na trenutke šteka - nalaga počasneje, ko grem iz aplikacije v aplikacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mygarminu sem opazil posodobitev za karto Evropo:

Map Updates

zumo 550, Europe

Map Update 2008 City Navigator® Europe NT

Je že kdo opravil posodobitev ?

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mygarminu sem opazil posodobitev za karto Evropo:

Map Updates

zumo 550, Europe

Map Update 2008 City Navigator® Europe NT

Je že kdo opravil posodobitev ?

LP, Robert

Je kar dobr posodobljeno.....slovenija je ful pokrita na tej karti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, js bi pa nekaj vprašal. Imam 2 različni mapi na telefonu, Adrio p Europe. Od Evrope imam vse kar na Adrii ni. Kako bi nastavil da bi mi delovali obe skupaj? Ker koliko sm se zajebaval mi vedno deluje samo ali ena, ali pa druga..Kaki predlog? Tnx :krneki:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se Zumota da uporabljati v avtu?

Predvsem mislim na glasovno navigiranje.

če imaš zumo 550 ja,ker dobiš zraven nosilec za v avto z zvočnikom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je plačljiva ali ne, je odvisno od tega, kdaj si napravo kupil (mogoče tudi registriral) . Jaz sem nabavil v aprilu 2007 in nimam brezplačne nadgradnje :headbang: :headbang: :headbang:

Tisti, ki je kupil lani decembra pa ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je plačljiva ali ne, je odvisno od tega, kdaj si napravo kupil (mogoče tudi registriral) . Jaz sem nabavil v aprilu 2007 in nimam brezplačne nadgradnje :headbang: :headbang: :headbang:

Tisti, ki je kupil lani decembra pa ja :whistle:

Pustimo se presenetit... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustimo se presenetit... :whistle:

Albanije pa še nisem zasledil.....tudi v nt2008 so za albanijo vrisane samo TA GLAVNE ceste

Popravljeno . Popravil emc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa dobiš posodobitev?

A je plačljiva?

Posodobitve so po novem plačljive, zato je ob nakupu dobro pogledat, da dobiš zraven zadnjo verzijo....če pa je ne dobiš pa lahko glihaš za ceno....

Lahko pa ........več pa na PM

Popravljeno . Popravil emc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je plačljiva ali ne, je odvisno od tega, kdaj si napravo kupil (mogoče tudi registriral) . Jaz sem nabavil v aprilu 2007 in nimam brezplačne nadgradnje :headbang: :headbang: :headbang:

Tisti, ki je kupil lani decembra pa ja :whistle:

Pustimo se presenetit... :whistle:

Posodobitve so po novem plačljive, zato je ob nakupu dobro pogledat, da dobiš zraven zadnjo verzijo....če pa je ne dobiš pa lahko glihaš za ceno....

Lahko pa ........več pa na PM

Tole je meni napisalo.... :whistle:

Map Update 2008 City Navigator® Europe NT >> Our records show you have ordered your free update.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je meni napisalo.... :whistle:

Map Update 2008 City Navigator® Europe NT >> Our records show you have ordered your free update.

Potem pa ni problema...ti boš dobil v roku enga mesca update dvd......mi si mormo pa sami spomagat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!