Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Potem pa ni problema...ti boš dobil v roku enga mesca update dvd......mi si mormo pa sami spomagat :)

Ja, je napisalo 4-6 tednov... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako so pa kaj telefoni z GPS ,kolega ga ima- NOKIO menda je 6110 navigator -sedaj ga bo nadgradil(bojda brezplačno)lahko pa menda naloži isto kot garmin-ja pa še pol se uporablja brezplačno- brez plačevanja nekih dodatnih funkcij(kaj jaz vem recimo kot ima simobil si.navigator,samo ga moraš vsak mesec plačat) a kdo ve če je to možno pa kako se to obnese.?

Popravljeno . Popravil gogi5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako so pa kaj telefoni z GPS ,kolega ga ima- NOKIO menda je 6110 navigator -sedaj ga bo nadgradil(bojda brezplačno)lahko pa menda naloži isto kot garmin-ja pa še pol se uporablja brezplačno- brez plačevanja nekih dodatnih funkcij(kaj jaz vem recimo kot ima simobil si.navigator,samo ga moraš vsak mesec plačat) a kdo ve če je to možno pa kako se to obnese.?

Je je možno, mam js GPS na Nokii N95. Obnese se super, kakih razlik med tem in "original" navigacijami pa nisem opazil :worship: In je brezplačno ja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pa probal tole-imaš vse v enem pa še majhno je

hvala

To zna bit :devil: ko je manjhno... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetla točka za uporabnike gps-ov :)

Men je en tip za 60 eurov odklenu SCG ROUTE za moj gps...menda da tip odklepa vse po spisku :)

sm mu samo dnar nakazal in poslal unit ID....on pa mi je poslal kode

mal sm se bal da me bo nateeegnu....ampak

.....DELAAAAAAAAAAA

To znam tud jest, ampak probal sem samo za Garmine.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Nokio se lahko prenese tudi garminove karte, npr. AR in je to potem isto kot Garmin.

Tako je.. sam mam celo Evropo pa Adrio v2.0, pa deluje bp :worship: Edino nevem kako naj naredim da bosta obe mapi naenkrat delovali :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je.. sam mam celo Evropo pa Adrio v2.0, pa deluje bp :worship: Edino nevem kako naj naredim da bosta obe mapi naenkrat delovali :unsure:

Ena varianta je, da jih iz Mapsoursa naložiš na napravo v en fail (odpreš AR in označiš karto da se obarva v pin, nato karto Evrope in jo ravno tako onačiš.Izbereš ikono pošlji v napravo in v napravi dobiš en fajl),

druga da faile pravilno preimenuješ in sicer :

Gmapbmap.img -->base map (1. mapa)

Gmapsupp.img -->your map (2. mapa)

Gmapsup2.img -->another map (3. mapa)

Gmapprom.img -->another map (4. mapa)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že, ampak js imam za Europe NT in Adria posebaj kodi in posebaj mapi...Tako da imam gmapsup.img in gmapsup.unl. Enako za drugo mapo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc vec ne padajo.....zdej je vse ze FREE....

:worship: :rolleyes: :whistle: :worship: :worship:

Zdej pa ja ....nč več se ne bomo zgubil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... OKEJ... kateri telefoni in GPS sprejemniki so pa trenutno najbolj IN, oziroma se najbolj lepo obnesejo v navigaciji... :doze:

... če bi kupoval novo kombinacijo, pa da je še koliko toliko cenovno ugodna... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vgrajenim GPS-om? Potem nokia n95. Ampak ni najugodnejša no hehe :) Maš pa veliko takih ki podpirajo GPS, pač rabijo tisti modulček zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... OKEJ... kateri telefoni in GPS sprejemniki so pa trenutno najbolj IN, oziroma se najbolj lepo obnesejo v navigaciji... :doze:

... če bi kupoval novo kombinacijo, pa da je še koliko toliko cenovno ugodna... :cry:

Nokia E90

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz te stvari gledal, se telefon z GPS ali telefon + GPS modul definitivno ne splača... cenovno pride vse skupaj tolk al pa še dražje kot zumo, da o cenejših navigacijah ne govorimo... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če povem konkretno za N95..maš še WLAN, vse obične funkcije telefona, MP3, 5m pixlov kamerco itd itd. Lahko pa pogledate za kakim rabljenim dlančnikom za ene 200€+gps modul kerga bi tud za 50€ dobu, pa si zmagu. Pa še bistveno večji monitor imajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!