Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Ali ima kdo morda na motorju zmontiranega nuvi 200 ali 250?

Iščem po netu kakšne cevne nosilce zanj pa ne najdem nič kaj pametnega.

Sem sicer našel na garminovi strani tole: http://www.garmin.si/view_product.php?product=010-11011-00 , ampak si ne predstavljam kako naj bi to zgledalo v živo na motorju, pa tudi tisti dve vezici ki sta na sliki mi ravno ne zbujata preveč zaupanja.

Za vsak nasvet ali link se že vnaprej zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo morda na motorju zmontiranega nuvi 200 ali 250?

Iščem po netu kakšne cevne nosilce zanj pa ne najdem nič kaj pametnega.

Sem sicer našel na garminovi strani tole: http://www.garmin.si/view_product.php?product=010-11011-00 , ampak si ne predstavljam kako naj bi to zgledalo v živo na motorju, pa tudi tisti dve vezici ki sta na sliki mi ravno ne zbujata preveč zaupanja.

Za vsak nasvet ali link se že vnaprej zahvaljujem.

http://www.ram-mount.com/gps_mounts/model_...n_gps_mount.htm

Na zgornjem linku imaš RAM mount,zadeva je prva liga,težko če najdeš kako boljšo.Tudi sam imam RAM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.ram-mount.com/gps_mounts/model_...n_gps_mount.htm

Na zgornjem linku imaš RAM mount,zadeva je prva liga,težko če najdeš kako boljšo.Tudi sam imam RAM.

Hvala za link. Mi lahko zaupaš kje si zadevo nabavil? V Sloveniji ali evropi, ker z naročanjem preko luže nimam izkušenj, pa ponavadi ne pošiljajo radi v evropo, če pa že je poštnina enormna, pa carina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za link. Mi lahko zaupaš kje si zadevo nabavil? V Sloveniji ali evropi, ker z naročanjem preko luže nimam izkušenj, pa ponavadi ne pošiljajo radi v evropo, če pa že je poštnina enormna, pa carina...

Nekaj na naši celeni imaš tukaj Touratech

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za link. Mi lahko zaupaš kje si zadevo nabavil? V Sloveniji ali evropi, ker z naročanjem preko luže nimam izkušenj, pa ponavadi ne pošiljajo radi v evropo, če pa že je poštnina enormna, pa carina...

Maš na PM,skratka brez težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj ni primeren za motor?pol manjši je kot ZUMO 550, pol lažji,pol cenejši.....in glej ga zlomka, celo nosilec imajo za motor.....

in tole NI nateg, saj sem zahteval uradni račun na podjetje....garancijo uveljavljaš pri Geosetu.....dobiš pa zraven vse karte na 2Gb SD kartici....

Zakaj pa pol prodajajo AR za 104 eur,topo za 110eur,blue chart za 230eur in se da ne bi nastevu!Matr kups Nuvija pa dobis use za 190eur!Ne vem no :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je razlika med garmin nuvi 200 in nuvi 250?

ni razlike...razen kakšne karte ima naložene :naughty:

post-10071-1206745509.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je razlika med garmin nuvi 200 in nuvi 250?

Pred nabavo moraš imeti nekaj pomembnih zahtev, če seveda zanemariš vodotesnost kot sem jo jaz.

-Dovolj spomina in možnost rzaširitve.

-Shranjevanje rut, zelo pomembno

-Vnašanje via točk na sami napravi, zelo primerno za načrtovanje poti brez PC-ja

-Izhod za slušalke

-Vhod za mikrofon

-BT povezavo vsaj za telefon

Toliko, ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nabavo moraš imeti nekaj pomembnih zahtev, če seveda zanemariš vodotesnost kot sem jo jaz.

-Dovolj spomina in možnost rzaširitve.

-Shranjevanje rut, zelo pomembno

-Vnašanje via točk na sami napravi, zelo primerno za načrtovanje poti brez PC-ja

-Izhod za slušalke

-Vhod za mikrofon

-BT povezavo vsaj za telefon

Toliko, ajd!

Jest sem razmišljal o nuvi 350T. Glede na to da ne rabim telefonirati mislim da bi bil uredu.

Zanima pa me če ustreza ostalim zahtevam.

-Dovolj spomina in možnost rzaširitve.

-Shranjevanje rut, zelo pomembno

-Vnašanje via točk na sami napravi, zelo primerno za načrtovanje poti brez PC-ja

-Izhod za slušalke

Zanima pa me kako se vidi na displej v sončnem vremenu. Ali je veliko slabše kot pri zumo verzijah.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem razmišljal o nuvi 350T. Glede na to da ne rabim telefonirati mislim da bi bil uredu.

Zanima pa me če ustreza ostalim zahtevam.

-Dovolj spomina in možnost rzaširitve.

-Shranjevanje rut, zelo pomembno

-Vnašanje via točk na sami napravi, zelo primerno za načrtovanje poti brez PC-ja

-Izhod za slušalke

Zanima pa me kako se vidi na displej v sončnem vremenu. Ali je veliko slabše kot pri zumo verzijah.

Lp

Spomin-DA

Shranjevanje rut-ne vem

Via točke-NE

Izhod slušalke-Da

Display-menim, da se dobro vidi

Slabosti-via točke, nima BT in zunanja antena s časoma zna prekinjati.

Vzemi raje 760, ti ne bo žal tistih 100€.

Lahko ti na PM posredujem GSM od tipa, ki ti ga zrihta in naloži kart, da bo pokal po šivih.

Seveda za ugoden dnar.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomin-DA

Shranjevanje rut-ne vem

Via točke-NE

Izhod slušalke-Da

Display-menim, da se dobro vidi

Slabosti-via točke, nima BT in zunanja antena s časoma zna prekinjati.

Vzemi raje 760, ti ne bo žal tistih 100€.

Lahko ti na PM posredujem GSM od tipa, ki ti ga zrihta in naloži kart, da bo pokal po šivih.

Seveda za ugoden dnar.

Ajd

Bilo bi lepo če bi mi poslal šetvilko tega tipa.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja v programu Map Source možnost časovnega terminiranja postankov (nakup goriva, periodični postanki - počitek, ...)? Torej podobne možnosti kot v programu Adria Route. Časi se potem prištevajo k skupnemu času poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so vsi svetovali,da za motor je najbolje kupit Zumota 550 največ zaradi:tresljajev, in vode.Ima pa tudi vse ostale možnosti.Zraven sem dobil nosilec za na motor in za avto,kot tudi Evropa in Adria rute s tem,da mi ga bodo vsako leta obnavljali z novimi podatki.

Ps;takole pa izgleda montiran na motorju!

post-9445-1207164243_thumb.jpg

post-9445-1207164263_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so vsi svetovali,da za motor je najbolje kupit Zumota 550 največ zaradi:tresljajev, in vode.Ima pa tudi vse ostale možnosti.Zraven sem dobil nosilec za na motor in za avto,kot tudi Evropa in Adria rute s tem,da mi ga bodo vsako leta obnavljali z novimi podatki.

Ps;takole pa izgleda montiran na motorju!

Prav so ti svetovali... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tej strani sem že bil :headbang: 404 - Page not found.

Moraš biti logiran na MyGarmin!!!!!!!!!! Potem te za update opozorijo na mail! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš biti logiran na MyGarmin!!!!!!!!!! Potem te za update opozorijo na mail! :worship:

Tam sem jaz prijavljen pod Zumo.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!