Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Garmin StreetPilot 2820 Auto & Motorcycle GPS BRAND NEW

cena 680 eurov

dobava 30 dni

To je pravi potovalni računalnik z res obilo opcij

Popravljeno . Popravil emc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Zumota je na voljo nova programska oprema verzije 4.10. (23.04.2008)

-Fixed connection issue with some Bluetooth headsets. (prekinjanje Bluetooth povezave)

A si ze posodobu?Je kaj problemov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ze posodobu?Je kaj problemov?

Jasno, pred dopustom! Na poti si je Zumo prislužil čisto 10! Nekoliko me je zezal prenos tel. imenika na Zumota pa sem tudi tu zmagal z programom, katerega sem naložil na telefon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, pred dopustom! Na poti si je Zumo prislužil čisto 10! Nekoliko me je zezal prenos tel. imenika na Zumota pa sem tudi tu zmagal z programom, katerega sem naložil na telefon.

s kakšnim programom za telefon??? meni tudi ni iz nokie e60 preneslo imenika, ker baje ta model nokie tega ne podpira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, pred dopustom! Na poti si je Zumo prislužil čisto 10! Nekoliko me je zezal prenos tel. imenika na Zumota pa sem tudi tu zmagal z programom, katerega sem naložil na telefon.

Odlicno pol lohk posodbim !Z imenikom do zdaj nisem imel problemov dela k sus mam Ericssona 810i

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kakšnim programom za telefon??? meni tudi ni iz nokie e60 preneslo imenika, ker baje ta model nokie tega ne podpira.

Na Nokiini strani imaš program ki se naloži na telefon in skrbi za prenos telefonskega imenika preko BT na prostoročno napravo za telefoniranje

http://www8.garmin.com/bluetooth/compat-ph...fg=2&id=238

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi na mojo Nokio N70 nalozil tole aplikacijo Nokia 810 phone support in zdaj se mi imenik na Zumota prenese samodejno.

Sony-Ericsson Z800 se mi je pa že takoj normalno povezal.

Glede težav s prenosom imenika z Nokie sem vprašal na Geoset, kjer sem dobil odgovor, da skoraj vsi ostali telefoni samodejno prenesejo imenik, le Nokia se ne drži nekih standardov, se pa da težavo rešit z omenjeno aplikacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kakšno dobro ceno za NUVI 350... :hmm:

A ni bols za 330 eur Nuvi 760 - mas se blutooth za na moped ? :?

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bols za 330 eur Nuvi 760 - mas se blutooth za na moped ? :?

Lp!

Rabim samo za avto(rojsni dan)in mislim, da je ta kar ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim samo za avto(rojsni dan)in mislim, da je ta kar ok.

Sem vzel Nuvi 750T... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Nokiini strani imaš program ki se naloži na telefon in skrbi za prenos telefonskega imenika preko BT na prostoročno napravo za telefoniranje

http://www8.garmin.com/bluetooth/compat-ph...fg=2&id=238

:worship:

Jaz imam Nokio E51 in Nokio E70, pa mi pri nobeni imenika ne prekopira v Zumota.

A je potem ta program Nokia 810 phone support tudi za te dve Nokiji OK?

LP Bica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Nokio E51 in Nokio E70, pa mi pri nobeni imenika ne prekopira v Zumota.

A je potem ta program Nokia 810 phone support tudi za te dve Nokiji OK?

LP Bica

Nokija E51 ni na spisku, E70 pa mora špilat. Na Nokiji pojdi v imenik, izberi opcijo označi vse, potem opcijo pošlji preko BT, ko te vpraša na katero napravo odcahnaj Zumota in potrdi. Imenik Nokija pošlje v Zumota in na Zumotu se v podmeniju (tacneš na slušalko) pojavi nova ikona z imenikom.

Program 810 služi samo avtomatskemu pošiljanju imenika preko BT ob konektu telefona in Zumota. BT na telefonu mora biti vklopljen predno prižgeš Zumota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ta 810 support na E60 ne dela. Bom probal še ročno.

A si probal na telefonu ta suport ročno pognat? Sproži pošiljanje imenika na Zumota in potem opazuj prenos. Če je ta hitro končan se po vsej vrjetnosti ni prenesel, ko pa ga sprožiš šeenkrat potem traja brez konca in spet ni nič. Če pa trak z indikatorjem lepo počasi leze naprej potem se dogaja! BT na telefonu mora obvezno biti vključen pred vklopom Zumota. Ko se le ta postavi, mora telefon reagirati z vklopom displeja (povezava vspostavljena) in pošiljanjem imenika(pošiljanje podatkov in vizualni valoviti trak) ter izpisom "podatki uspešno poslani".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa jaz, ko se vspostavi zveza se ne čuje nič... :headbang:

Ne vem kakšne povezave uporabljaš? Telefon -Zumo, Zumo - čelada? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kakšne povezave uporabljaš? Telefon -Zumo, Zumo - čelada? :hmm:

Ja, celo se čuje v čeladi, ko izbira, ko pa srejmeš klic ali ko se klicani javi pa tema... :headbang: sem bil pri kompiju in nisva rešila zadeve. Eni mi svetujejo, da updejtam Sonija T630.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, celo se čuje v čeladi, ko izbira, ko pa srejmeš klic ali ko se klicani javi pa tema... :headbang: sem bil pri kompiju in nisva rešila zadeve. Eni mi svetujejo, da updejtam Sonija T630.

Pa še to: kdaj pa kdaj mi čist brez veze ugasne med vožnjo. :headbang:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to: kdaj pa kdaj mi čist brez veze ugasne med vožnjo. :headbang:

Meni se je samo zablokiral, ko sem med vožnjo izbral uporabniško POI točko (sem jo sam naložil gor). Na kumb za izklo se ni ugasnil, potem sem uganil restart Zumota tako, da sem pritisnil vse gumbe na enkrat. Drugače se mi med vožnjo ni ugasnil. Ugasnil se mi je pa tudi, ko sem doma planiral ruto in sem moral potem preklapljat med CN in Adriaroute. Ko pa je bila ruta enkrat sestavljena, med vožnjo sem imel lahko obe karti vklopljeni in ni bilo težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!