Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Ste že preiskusili nov SW 4.2 ???

Madonca. kje pa hodiš! To smo že zdavnaj gor dal. Za popravke nikoli ne smeš biti skeptičen. Naložiš, saj zato so! Eni sicer pravijo, če dela pusti pri miru, ampak a si predstavljaš, da bi se po prvi verziji AR navigiral? :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca. kje pa hodiš! To smo že zdavnaj gor dal. Za popravke nikoli ne smeš biti skeptičen. Naložiš, saj zato so! Eni sicer pravijo, če dela pusti pri miru, ampak a si predstavljaš, da bi se po prvi verziji AR navigiral? :yawn:

Saj jaz sem bil med prvimi, ko sem si instaliral :worship: ampak mi je enkrat že zmrznil in trikrat ugasnil... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca. kje pa hodiš! To smo že zdavnaj gor dal. Za popravke nikoli ne smeš biti skeptičen. Naložiš, saj zato so! Eni sicer pravijo, če dela pusti pri miru, ampak a si predstavljaš, da bi se po prvi verziji AR navigiral? :yawn:

Fora je v tem, da nikoli ne veš kaj oni vkomponirajo v popravek. Glede na to, da so začeli akcijo okoli piratskih kopij kart (zbrisane piratske karte med update CNENT v9) se nebi čudil, če bi v osnovni softwear vgradili haklc, ki te bo prisilil v uporabo licenčnih in registriranih kart. Naprave tako vsi posodabljamo z on line programom in če ne izvlečeš SD kartice s piratsko kartografijo :headbang: oni na drugi strani lahko preberejo tvojo vsebino! Posledično dobiš za nagrado črva, ki lahko ugaša napravo????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem, da nikoli ne veš kaj oni vkomponirajo v popravek. Glede na to, da so začeli akcijo okoli piratskih kopij kart (zbrisane piratske karte med update CNENT v9) se nebi čudil, če bi v osnovni softwear vgradili haklc, ki te bo prisilil v uporabo licenčnih in registriranih kart. Naprave tako vsi posodabljamo z on line programom in če ne izvlečeš SD kartice s piratsko kartografijo :headbang: oni na drugi strani lahko preberejo tvojo vsebino! Posledično dobiš za nagrado črva, ki lahko ugaša napravo????????

Ostale karte imam na posebni kartici, ki je sploh nimam v GPS. Imam NT2008 in AdriaRoute original in seveda mp3.... Malo še počakam in testiram, pol pa nesem v Šenčur in rečem naj porihtajo. Mogoče tudi povezava Zumo in čelada telefonično ne dela zaradi tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz sem bil med prvimi, ko sem si instaliral :worship: ampak mi je enkrat že zmrznil in trikrat ugasnil... :headbang:

Men se je ugasal samo kadar sem hotel dolociti mesto kamor bi rad sel paa sem imel vklopljeno AR ,AT in city navigator 2008.Ko sem izklopil karte in uporabljal eno je delovalo BP,lahko sem tu vklopil karte nazaj po koncanem dolocanju mesta pa je delovalo!V zacetku sem imel nepravilno nalozene poi tocke in se je ravno tako ugasnu ko sem sel v meniju na POI tocke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo...

Meni se ugaša iz popolnoma istih razlogov.....ko iščem naslov in so vse karte aktivne...... se mi zdi da je ta problem samo če sta recimo CN (gmapprom.img) in AR (gmapsupp.img) skupaj na garminu... če je recimo CN na garminu AR pa na kartici mislim da ni tega problema.....

Si kako rešil ta problem ali pač izklopiš karte?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je ugasal samo kadar sem hotel dolociti mesto kamor bi rad sel paa sem imel vklopljeno AR ,AT in city navigator 2008.Ko sem izklopil karte in uporabljal eno je delovalo BP,lahko sem tu vklopil karte nazaj po koncanem dolocanju mesta pa je delovalo!V zacetku sem imel nepravilno nalozene poi tocke in se je ravno tako ugasnu ko sem sel v meniju na POI tocke!

Jaz imam samo NT2008 in Mp3 mi je igral in kar naenkrat tema :headbang: spet prižgem in spet čez nekaj časa tema...... sem pa res šel čez mejo(Pavličevo sedlo-Jezersko) mogoče ga je zjebalo, ker sploh ni orisana cesta v A. Sem pa med vožnjo pritisnil priljubljeno točko. :hmm:

Živjo...

Meni se ugaša iz popolnoma istih razlogov.....ko iščem naslov in so vse karte aktivne...... se mi zdi da je ta problem samo če sta recimo CN (gmapprom.img) in AR (gmapsupp.img) skupaj na garminu... če je recimo CN na garminu AR pa na kartici mislim da ni tega problema.....

Si kako rešil ta problem ali pač izklopiš karte?

lp

Jaz imam NT2008 in AR skupaj na Zumotu, vendar AR ugasnjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam samo NT2008 in Mp3 mi je igral in kar naenkrat tema :headbang: spet prižgem in spet čez nekaj časa tema...... sem pa res šel čez mejo(Pavličevo sedlo-Jezersko) mogoče ga je zjebalo, ker sploh ni orisana cesta v A. Sem pa med vožnjo pritisnil priljubljeno točko. :hmm:

V CNENT2008 je cesta s Pavličevega sedla do ceste Železna kapla-Jezersko vrisasna črtkano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V CNENT2008 je cesta s Pavličevega sedla do ceste Železna kapla-Jezersko vrisasna črtkano!

Mogoče sem imel premalo zumirano, ko mi je šlo več za muziko kot za detajle.... :naughty: ga pač testiran, da vidim, če me kaj zafrkava. Mi je pa v Toskani tudi enkrat ugasnil in sem celo imel ruto narejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo...

Meni se ugaša iz popolnoma istih razlogov.....ko iščem naslov in so vse karte aktivne...... se mi zdi da je ta problem samo če sta recimo CN (gmapprom.img) in AR (gmapsupp.img) skupaj na garminu... če je recimo CN na garminu AR pa na kartici mislim da ni tega problema.....

Si kako rešil ta problem ali pač izklopiš karte?

lp

Ne na zumotu imam samo NT 2008 ostalo na SD karticah .Nic nisem resil samo ugasnem karto dolocim ruto pol pa vklopim nazaj!Dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

INFO GLEDE TEGA IZ SERVISA GEOSET....

Zumotu zmanjšamo glasnost na minimum ko ga še nimamo nameščenega v moto nosilec.....nato zumota namestimo na moto nosilec ......ko je enkrat nameščen z gumbom levo spodaj in ++++ nastavimo glasnost na motonosilcu......

menda pa to ne deluje......

Kot sem izvedel danes neuradno ....imajo na servisu kar nekaj menjav motonosilcev, ker je menda prišlo do neke serijske napake...vsi ki imate zadevo v garanciji....kar v akcijo....

SERVIS: servis@garmin.si

Naslov:

Geoset d.o.o.

Poslovna cona A 22

4208 Šenčur

Pozdravljeni. Včeraj končno namontiral slušalke v mojo čelado. Odločil sem se za klasično povezavo prek kabla na Zumo 550. Včeraj vsa vesel zadevo sprobam. Predvajanje lasbe je slušat še prehudo, telefonskega pogovora še nisem probal, navodila za navigacijo pa je slišat komajkaj. Glasnost sem povišal na 100%, pa se ne zgodi veliko. Mogoče kdo ve, je kakšna posebna fora al je bila ženska včeraj zagrljena? Emc, mogoče kak tvoj nasvet??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mas Nolanko N-com ni blem kup basic kit Jaz imam to + bluetooth kit v 102,dela odlicno !Mislim da bi se ga dal vgradit v vsako celado ce mal predelas stane 55 eur!Drugace pa tale bluetooth kit za 137 eur sam sem ga danes na sejmu gledu je mal nerodno ker strli ven,meni se ne dopade!Dam raje se 150 eur zravn in kupim Nolan 102!

pozdravljen

imam Nolanko N-com+ bluetooth kit in me zanima če deluje z zumotom550 bp

kaj pa ko sta konektana dva ali oba slišta napotke al sam eden.

in če vrtiš music ,jo lahko poslušata obadva al sam eden?

:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen

imam Nolanko N-com+ bluetooth kit in me zanima če deluje z zumotom550 bp

kaj pa ko sta konektana dva ali oba slišta napotke al sam eden.

in če vrtiš music ,jo lahko poslušata obadva al sam eden?

:trance_33_sleep:

Mislim, da dela

Napotke in glasbo lahko poslušata tudi oba...vsaj pri kardo zadevi je tako....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

INFO GLEDE TEGA IZ SERVISA GEOSET....

Zumotu zmanjšamo glasnost na minimum ko ga še nimamo nameščenega v moto nosilec.....nato zumota namestimo na moto nosilec ......ko je enkrat nameščen z gumbom levo spodaj in ++++ nastavimo glasnost na motonosilcu......

menda pa to ne deluje......

Kot sem izvedel danes neuradno ....imajo na servisu kar nekaj menjav motonosilcev, ker je menda prišlo do neke serijske napake...vsi ki imate zadevo v garanciji....kar v akcijo....

SERVIS: servis@garmin.si

Naslov:

Geoset d.o.o.

Poslovna cona A 22

4208 Šenčur

Če to mene ne jebe.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si nabavil micro SD kartico z adapterjem na SD, na kateri so naložene karte AR, SCG, Adria Topo, City Navigator 9 in še pomorske karte Jadrana hkrati, pa mi dela ali na telefonu na XT platformi ali pa v Nuviju brez težav.. ko nabavim novo navigacijo, jo pa lahko dam tja, pa bo spet delalo.. ne vem zakaj nekateri vklapljate in izklapljate karte?

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si nabavil micro SD kartico z adapterjem na SD, na kateri so naložene karte AR, SCG, Adria Topo, City Navigator 9 in še pomorske karte Jadrana hkrati, pa mi dela ali na telefonu na XT platformi ali pa v Nuviju brez težav.. ko nabavim novo navigacijo, jo pa lahko dam tja, pa bo spet delalo.. ne vem zakaj nekateri vklapljate in izklapljate karte?

El B.

Ko boš nabavil Zumota boš vedel.... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje in sicer ali kdo na motorju uporablja Garmin Street Pilot III? Kako se obnese? Glede na to,da so cifre rabljenih precej nizke, ponuja pa vodotesnost in še kaj, sem razmišljal o nabavi.Moj obstoječi namreč ni narejen za motor in ne dobim ničesar uporabnega za namestitev na motor.Pa če ga kdo ima in uporablja,bi prosil,da kaj več napiše o sami uporabi,lahko tudi na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si nabavil micro SD kartico z adapterjem na SD, na kateri so naložene karte AR, SCG, Adria Topo, City Navigator 9 in še pomorske karte Jadrana hkrati, pa mi dela ali na telefonu na XT platformi ali pa v Nuviju brez težav.. ko nabavim novo navigacijo, jo pa lahko dam tja, pa bo spet delalo.. ne vem zakaj nekateri vklapljate in izklapljate karte?

El B.

Verjamem, vse dela,................ tud men, pa še komu! Težave mamo pa vsi, samo eni priznamo in o tem pišemo, drugi se pa na znanju drugih šlepate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes klical Geoset :whistle: bodo zamenjali nosilec... :worship: pol bomo pa videli... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ žav

Street pilot lll (DeLuxe) sicer nimam,imam pa nekaj pomislekov.Mnogi aparati ki so bili pred nekaj leti "špica",so danes lahko odpisani.Če Sirf lll ni popolnoma nujen,je pa za sodobne mape nujno nekaj Gb spomina (v praksi je to ponavadi SD kartica).Če se ne motim gre v ST lll 128 Mb kartica kar mogoče zadostuje za Adria R. in to je vse.Danes razni City Navigatorji zahtevajo 1-2 Gb...In če si še tako skromen dečko,se bojim da grejo v SP lll le standardne Garminove kartice,ki dosegajo le 512 Mb stanejo pa v SLO 240 EUR!Skratka:danes od GPSja zahtevamo malo več kot le pozicijo na globusu oz na neki bedni bazni karti.Če si (pretežno)cestak kot večina kolegov na forumu,potem spraskaj za Zumota(3-4 varijante),če si bolj terenc je izbira težja: 276c (super zadeva le prizadet je z original-pramajhno-predrago Garminovo kartico),nekateri pa smo srečni kar z 60CSx. LP FLY

PS:če slučajno brskaš tudi med "refurbišd" aparati,je čez lužo zelo aktualen "dobri stari" SP 2610.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti za trud, že v štartu takole nastavljeno, muzika špila odlično, navigacije skorajda ne slišim. Ne pomagajo niti tipke ob strani. :?

Vzrok ugotovljen. Krive slušalke ali pa povezovalni kabel. Zdaj moram le še stare reklamirat. Hvala vsem, ki ste pripravljeni takoj pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

standardne Garminove kartice,ki dosegajo le 512 Mb stanejo pa v SLO 240 EUR!

50 € za 1.5 gb kart :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen elbarto!

Bojim se,da je tvoj post zavajajoč in ne nudi kolegu nobene informacije glede SP lll.Lahko pa še koga spraviš v zmoto da obstajajo 1.5 Gb "Garmin flash memory cartridge" in še to za polovično ceno kot pa 512 Mb v ZDA.(Govora je bilo o Garminovih spominskih karticah!)Če je pa bil post zgolj neumesten izraz sreče,ti bom dal en namig:15 Gb kart za 0,zero,nada eurinov. Veselo navigiranje FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!