Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Kar se tiče SP III lahko povem, da sem ga sam uporabljal par let nazaj. Napravi se seveda pozna da je bila konstruirana pred leti, a še vedno te brez težav pripelje skozi nepoznano mesto (kar je pravzaprav najpomembneje) in te pravilno usmeri. Seveda nima vgrajenih možnosti današnjih GPS-ov a osnova je .

Karte lahko nalagaš le tiste, ki jih potrebuješ, torej si na PC-ju pripraviš pot in nato na kartico preneseš samo karte, ki so na sami poti in tako tudi na 128 ali 256 MB kartico spraviš kar potrebuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen elbarto!

Bojim se,da je tvoj post zavajajoč in ne nudi kolegu nobene informacije glede SP lll.Lahko pa še koga spraviš v zmoto da obstajajo 1.5 Gb "Garmin flash memory cartridge" in še to za polovično ceno kot pa 512 Mb v ZDA.(Govora je bilo o Garminovih spominskih karticah!)Če je pa bil post zgolj neumesten izraz sreče,ti bom dal en namig:15 Gb kart za 0,zero,nada eurinov. Veselo navigiranje FLY

A ima kdo turčijo za garmin....bi prosu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govora je bilo o Garminovih spominskih karticah

E, napaka.

Jaz ne pišem o kartici OD garmina ampak ZA garmina, ki kjub temu da ni uradne deluje 100 % zanesljivo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e kad krene stvarno krene........

Kaj ima mogoče kdo od motoristične srenje Adria bluechart ali kako se že to imenuje (karte za jadran za garmina) za posodit za nedoločen čas.......

svojo hvaležnost bom seveda izkazal z primerno količino tekoče valute......:beer2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e kad krene stvarno krene........

Kaj ima mogoče kdo od motoristične srenje Adria bluechart ali kako se že to imenuje (karte za jadran za garmina) za posodit za nedoločen čas.......

svojo hvaležnost bom seveda izkazal z primerno količino tekoče valute......:beer2

bluechart se dobi sam smo probal pa dela za silo na teh naših cestnih napravah......na pomorskih pa dela o.k.

kam bi ti naložil....na zumota..na nuvija....

se slišva na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Imam nuovi 760, pa me zanima če ga lahko na motorju napajam preko USB porta.

Ali se v Sloveniji kje dobi pameten nosilec za na motor.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Imam nuovi 760, pa me zanima če ga lahko na motorju napajam preko USB porta.

Ali se v Sloveniji kje dobi pameten nosilec za na motor.

Lp

TAK KOMPLET ZA NUVI 760 JE 55 EUROV

Popravljeno . Popravil emc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ce zumota skrijem pod masko bo kej motilo satelite ?

Satelitov sigurno ne, lahko pa da bo motilo ZUMO-ta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Satelitov sigurno ne, lahko pa da bo motilo ZUMO-ta :whistle:

no sej u temu stilu sm mislu. pac placa je dost pod masko pa se lepse zgleda ce je tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej u temu stilu sm mislu. pac placa je dost pod masko pa se lepse zgleda ce je tam.

NE BO MOTILO......PLASTIKA, STEKLO, NI OVIRA....PROBLEM LAHKO PREDSTAVLJA DEBELA PLOČEVINA, BETON IPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bluechart se dobi sam smo probal pa dela za silo na teh naših cestnih napravah......na pomorskih pa dela o.k.

kam bi ti naložil....na zumota..na nuvija....

se slišva na pm

na nuvi-ja jasno.........ni dinar za zumota....jer treba mopetke futrat

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nuvi-ja jasno.........ni dinar za zumota....jer treba mopetke futrat

Ja da se naložit....vidi se kar dobro, le globine ipd ni tako vidno kot na računalniku ali na pomorskih navigacijah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja da se naložit....vidi se kar dobro, le globine ipd ni tako vidno kot na računalniku ali na pomorskih navigacijah

e to mi deli........in katera dobra duša (beri žejna) ima to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e kad krene stvarno krene........

Kaj ima mogoče kdo od motoristične srenje Adria bluechart ali kako se že to imenuje (karte za jadran za garmina) za posodit za nedoločen čas.......

svojo hvaležnost bom seveda izkazal z primerno količino tekoče valute......:beer2

Imam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam!

Dal Orange-tu in jo poganja na Zumotu. Pravi, da je kar uporabna pri plovbi (jadralec!)

Več bo sam komentiral, saj je profi v tem športu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e to mi deli........in katera dobra duša (beri žejna) ima to?

Jaz sem tudi žejen.

Globina je. Nima pa Zumo "okvirčka", kjer bi izpisoval globino.

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal Orange-tu in jo poganja na Zumotu. Pravi, da je kar uporabna pri plovbi (jadralec!)

Več bo sam komentiral, saj je profi v tem športu!

Je uporabno ,res da se globine ne vidjo tko dobro kot na nauticnih instrumentih !Priporocal bi pa zumota ker je vodotesn!Jaz ga uporabljam v avtu na motorju in na morju dela :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!