Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Za AR samo v MapSource označi karto, da postane roza, priklopi Garmina in pošlji karte v napravo. <fajl se enostavno prepiše.Za SCG bo malo teže. Najti moraš predhodno verzijo, ki ni update ampak instalacijska in jo instalirat v MapSource ustrezno odklent za tvoj Garmin in potem posodobit z verzijo 1.7.

Sem naredil to pa mi sedaj napiše, da ne more odpreti kart :headbang: CN 2008 pa dela naprej. Kako dobim nazaj AR original z novo verzijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naredil to pa mi sedaj napiše, da ne more odpreti kart :headbang: CN 2008 pa dela naprej. Kako dobim nazaj AR original z novo verzijo?

Očitno karte niso odklenjene z pravo kodo. Če maš original kupljeno predhodno verzijo z kodo, potem v MapSoursu ponovno odkleni karto Adrija Route in postopek prenašanja ponovi. Če ne bo šlo me kontaktiraj na PM oziroma me poklič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno karte niso odklenjene z pravo kodo. Če maš original kupljeno predhodno verzijo z kodo, potem v MapSoursu ponovno odkleni karto Adrija Route in postopek prenašanja ponovi. Če ne bo šlo me kontaktiraj na PM oziroma me poklič!

Ja, res je bilo :worship: pač preveč kart odprem :naughty: in pozabim na sebe :lol1: še šteješ... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nisem spremljal dogajanja glede GPS, pa me zanima a obstaja kakšna mapa za tomtom 6 pda za Slovenijo? Na uradni strani ni nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nisem spremljal dogajanja glede GPS, pa me zanima a obstaja kakšna mapa za tomtom 6 pda za Slovenijo? Na uradni strani ni nič...

Probaj na Partisu najt! Mogoče kaj najdeš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera je zadnja verzija Adrie? Zdaj mam v2.00. Obstajajo kakšne posodobitve? Pa še.. kje bi lahko dobil izbirne točke za Hrvaško?

//Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nisem spremljal dogajanja glede GPS, pa me zanima a obstaja kakšna mapa za tomtom 6 pda za Slovenijo? Na uradni strani ni nič...

Mapa Eastern Europe vključuje tud Slovenijo, zadnja verzija je 6.80... PM če rabiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mapa Eastern Europe vključuje tud Slovenijo, zadnja verzija je 6.80... PM če rabiš

hvala, sem pač snel ene 3 varzije in ena je prijela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo mogoče gps sprejemnik povezan prek b-tootha na mobitel? Kako se to obnese? Imam N73 pa sem razmišljal o nakupu sprejemnika, ker je recimo ceneje kot da menjam telefon za takega s sprejemnikom. Kakšne vrste navigacije pa se da naložiti na mobitel? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo mogoče gps sprejemnik povezan prek b-tootha na mobitel? Kako se to obnese? Imam N73 pa sem razmišljal o nakupu sprejemnika, ker je recimo ceneje kot da menjam telefon za takega s sprejemnikom. Kakšne vrste navigacije pa se da naložiti na mobitel? :hmm:

Jaz imam na SE P990i gor naloženega Tomtoma 6, pa vse karte Evrope, vključno s Skandinavijo, vse skupaj pa seveda poganja bt gps... Je zakon zadevca, še posebej, ker ima telefon touchscreen... Drugače pa če ima n73 Sybiman s60 opreacijski sistem gre gor Tomtom, po novem pa tudi garmin mobile xt... Za vso programje in karte mi pošli PM pa ti povem več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo mogoče gps sprejemnik povezan prek b-tootha na mobitel? Kako se to obnese? Imam N73 pa sem razmišljal o nakupu sprejemnika, ker je recimo ceneje kot da menjam telefon za takega s sprejemnikom. Kakšne vrste navigacije pa se da naložiti na mobitel? :hmm:

Lahko pa naložiš tudi Garmin XT. Na voljo imaš potem vse garminove karte (AR, SCG, City navigator,....). Meni dela na SonyEricsson P1i + BT gps

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, ali je možno prenašati zemljepisne točke (koordinate) iz programa Google earth v program MapSource (Garmin).

S tem ne mislim ročnega sistema "kopiraj - prilepi".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mate kakšen link,s katerega bi se dalo ruknit Adriaroute? Saj vem,da je to kaznivo,samo tako,informativno me zanima. O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ne morem odpreti karte.... :yea1: hallsi še nas boš rabil... :kva2:

:grim :D :whistle:

Itak me zanima samo informativno! Sicer mi je pa že eden MSovec poslav link na PM. Hvala F..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :D :whistle:

Itak me zanima samo informativno! Sicer mi je pa že eden MSovec poslav link na PM. Hvala F..

Ti samo povej ID tvoje naprave... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo povej ID tvoje naprave... :yea1:

Odkrito povedano je še nimam doma! Čakam! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za glavce: A je že kdo posodabljal oz. zamenjal predinstalirano karto na Garmin Quest2? (Ono pot z original DVDjem poznam!) Na napravo lahko pošljem katerokoli mapo do 512kb, predinstalirane mape pa se ne morem znebit ali jo prepisat. Ima kdo rešitev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Navigatorji :worship:

Eno vprašanje za vse vas , ki malo več veste.

Ali ima kdo kakršne koli izkušnje ali informacije , kje in kako se bi dalo posodobit kakšno kartografijo za GPS napravo Myguide Typhoon 4400 - dodati kakšne nove jezike '?? bilo kaj

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!