Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Še en nekaterim verjetno poznan "trik" za ZUMOljubce .

Sam sem do sedaj vedno nalagal karte na SD kartico tako, da sem imel kartico v ZUMO-tu in potem posla karte v napravo :headbang::headbang::headbang:

In pol sem šel s prjatli na pir in ko sem prišel čez 3 ure domov, je bla karta skor že prenesena. :headbang::headbang:

Danes sem pripravil prenos in se zamislil, kaj če poskusim kartico vtakniti v vgrajen čitalec kartic v PC-ju.

:worship: Karte so blie naložene v 15 minutah :beer2:

Jebiga . Sam seb sem dolžen :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pripravil prenos in se zamislil, kaj če poskusim kartico vtakniti v vgrajen čitalec kartic v PC-ju.

:worship: Karte so blie naložene v 15 minutah :beer2:

Jebiga . Sam seb sem dolžen :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en nekaterim verjetno poznan "trik" za ZUMOljubce .

Sam sem do sedaj vedno nalagal karte na SD kartico tako, da sem imel kartico v ZUMO-tu in potem posla karte v napravo :headbang::headbang::headbang:

In pol sem šel s prjatli na pir in ko sem prišel čez 3 ure domov, je bla karta skor že prenesena. :headbang::headbang:

Danes sem pripravil prenos in se zamislil, kaj če poskusim kartico vtakniti v vgrajen čitalec kartic v PC-ju.

:worship: Karte so blie naložene v 15 minutah :beer2:

Jebiga . Sam seb sem dolžen :beer1:

Če bi prebral do konca Kako uporabljati Mapsource za telebane pa si nebi bil nič dolžan :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se objavi takoj ko najdeš, ne pa šele ..... :lol1:

Pa saj ta priročnik za telebane je tako star, da bi bilo skoraj smešno tako stare stvari objavljati znova in znova. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ta priročnik za telebane je tako star, da bi bilo skoraj smešno tako stare stvari objavljati znova in znova. :naughty:

HJA JEST SM TUT MISLU DA TO ŽE VSI VEDO......

GARMINI IMAJO VGRAJEN PO VEČINI USB 1.1, KI JE DOKAJ POČASEN........RAČUNALNIKI PA IMAJO SEDAJ POVEČINI USB 2.0, KI OMOGOČA VEČJO HITROST PRENOSA, ČE NAPRAVE PRIKLOPLJENE NA USB TO OMOGOČAJO....ZUMO ŽAL NE, KER IMA USB 1.1

What is USB 2.0?

Finalized in 2001, Universial Serial Bus (USB) 2.0 is a complete overhaul of the Universal Serial Bus input/output bus protocol which allows much higher speeds than the older USB 1.1 standard did. The goal of the new serial bus is to broaden the range of external peripherals that can be used on a computer. A hard drive can easily hit the USB 1.1 bottleneck whereas it now becomes more 'usable' under USB 2.0 conditions.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z Garminom na Nokia N95, naprimer če dodaš pot prek MapSource ali deluje med potjo uredu?

Mislu sem v tem smislu da bi šel nekam daleč da me ne bi na cedilu pustu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z Garminom na Nokia N95, naprimer če dodaš pot prek MapSource ali deluje med potjo uredu?

Mislu sem v tem smislu da bi šel nekam daleč da me ne bi na cedilu pustu.

Garmin Mobil XT deluje povsem normalno, kot ostali Garmini. Zanesljivost delovanja je odvisna od več dejavnikov, največ pa od dobrega sprejema satelitov. Kako dolge poti lahko obvladuje naprava je odvisno od prostega pomnilnika, zato ti svetujem, da daljše poti razdeliš na etape. Med priljubljene pa si shrani pomembnejše kraje, da si med potjo lahko pomagaš, če gre z prenešenimi potmi kaj narobe ali za lokalno navigacijo.

Da te naprava ne pusti na cedilu, se je pa potrebno naučiti delati z njo in pridobiti zaupanje v delovanje, to pa pridobiš z uporabo v neznanem okolju, kajti kjer poti poznaš, se boš samo jezil nad delovanjem, saj mašina razmišlja tako, kot si jo prednastavil ti in programerji kartografije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garmin Mobil XT deluje povsem normalno, kot ostali Garmini. Zanesljivost delovanja je odvisna od več dejavnikov, največ pa od dobrega sprejema satelitov. Kako dolge poti lahko obvladuje naprava je odvisno od prostega pomnilnika, zato ti svetujem, da daljše poti razdeliš na etape. Med priljubljene pa si shrani pomembnejše kraje, da si med potjo lahko pomagaš, če gre z prenešenimi potmi kaj narobe ali za lokalno navigacijo.

Da te naprava ne pusti na cedilu, se je pa potrebno naučiti delati z njo in pridobiti zaupanje v delovanje, to pa pridobiš z uporabo v neznanem okolju, kajti kjer poti poznaš, se boš samo jezil nad delovanjem, saj mašina razmišlja tako, kot si jo prednastavil ti in programerji kartografije!

Poučno :worship: to velja tudi za GPS-e :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garmin Mobil XT deluje povsem normalno, kot ostali Garmini. Zanesljivost delovanja je odvisna od več dejavnikov, največ pa od dobrega sprejema satelitov. Kako dolge poti lahko obvladuje naprava je odvisno od prostega pomnilnika, zato ti svetujem, da daljše poti razdeliš na etape. Med priljubljene pa si shrani pomembnejše kraje, da si med potjo lahko pomagaš, če gre z prenešenimi potmi kaj narobe ali za lokalno navigacijo.

Da te naprava ne pusti na cedilu, se je pa potrebno naučiti delati z njo in pridobiti zaupanje v delovanje, to pa pridobiš z uporabo v neznanem okolju, kajti kjer poti poznaš, se boš samo jezil nad delovanjem, saj mašina razmišlja tako, kot si jo prednastavil ti in programerji kartografije!

Bravo raza....zelo zelo lepo napisano....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bohloni za odgovor.

Drugač sem zadevco sprobu v avtu in mi dela čist o.k. sam neki me "kolegi" strašijo kao to pa ne, to pa ne more bit dobr pa to.

Če bi lahko kdo ki N95 uporablja na motorju pokaže kakšno slikco kako ima montiran ali pa link do kakšnega primernega nosilca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bohloni za odgovor.

Drugač sem zadevco sprobu v avtu in mi dela čist o.k. sam neki me "kolegi" strašijo kao to pa ne, to pa ne more bit dobr pa to.

Če bi lahko kdo ki N95 uporablja na motorju pokaže kakšno slikco kako ima montiran ali pa link do kakšnega primernega nosilca.

nosilc za moto telefone

post-1035-1245493042_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En problemček je nastal,ko sem na mojega Nuvija 250 naložil AR 2.30. (licenčna verzija)

Namreč funkcija iskanja "Mesta" ne najde ne Maribora,Lj,......nič! Napiše mi da ni zadetkov!

Ni mi nič več jasno!

Mi lahko kdo kaj svetuje? Prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En problemček je nastal,ko sem na mojega Nuvija 250 naložil AR 2.30. (licenčna verzija)

Namreč funkcija iskanja "Mesta" ne najde ne Maribora,Lj,......nič! Napiše mi da ni zadetkov!

Ni mi nič več jasno!

Mi lahko kdo kaj svetuje? Prosim!

izklopi europo in druge karte pa bo vrjetn o.k....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če kdo pozna trgovino kjer se to nabav naj prosim namigne.

če sprašuješ za nosilec...potem to dobiš iz amerike.....best buy.....jest dobim na 14 dni paket.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izklopi europo in druge karte pa bo vrjetn o.k....

To sem naredo najprej in nič! Probal sem tudi tako,da sem mev vklopljene vse karte - nič! Slovenska mesta mi najde,ko izklopim AR,vklopljeno pa imam evropo. Saj pravim,nič mi ni več jasno

Pa hvala za nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En problemček je nastal,ko sem na mojega Nuvija 250 naložil AR 2.30. (licenčna verzija)

Namreč funkcija iskanja "Mesta" ne najde ne Maribora,Lj,......nič! Napiše mi da ni zadetkov!

Ni mi nič več jasno!

Mi lahko kdo kaj svetuje? Prosim!

Če je vse korektno instalirano je težava v pomanjkanju memorije! Posebno, če imaš na napravi poleg AR še Europo in.......Premakni nekaj na SD!

Pobriši zgodovino (vsebina v direktoriju GPX), poti, najdene lokacije. Pomaga tudi brisanje helpa, nerabnih (neslovenskih) tekstur in datotek za glasovno vodenje (datotek v mapi VOICE, Help, Vehicle)ali preprosto naredi trdi reset naprave. Bi moralo zadostovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbiram najnižje ponudbe za Zumo 660. :whistle:

Lahko tudi na PM, da nebomo komu kakšne reklame preveč delali. :smoke:

660 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!