Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Ti imaš v levem kotu 4 Avtomoto pa 2 :hmm:

Alkatraz, spregledal si 6 na srednji kartici :whistle:

Kaj več o 2 ali 4 ali 6 je TU.

Raza, Sandisk (ali kaj podobno znanega) noter pa bo delalo ! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam v Nuvi 205 4GB micro SD kartico ki se prodaja pod brandom "take MS" za katero svoj živi dan nisem slišal... In zadeva celo dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam v Nuvi 205 4GB micro SD kartico ki se prodaja pod brandom "take MS" za katero svoj živi dan nisem slišal... In zadeva celo dela!

takeMS dela tudi navigacijo, torej ni čudno, da njihove SD kartice celo delujejo !? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam nuvi 660, in uporabljam samo osnovne možnosti. na pc ga nisem še priiklopil :blush: Prepričan sem, da bo kdo iz rokava stresu odgovore, zato, sm po nekaj straneh branja obupal.. . .

a se da v nuvija uvozit ruto? s čim vi to počnete? Kam jo naložite, in kako to poteka.

hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam izkušenj.

No ja... Imam eno.

Šel sem iz Magny Coursa, pa še dons ne vem, kje sem se peljal. Jaz sem prepričan, da čez Švico, drugi so mi pa tumbali da ne...

A mogoče vi kaj veste?! :P :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam izkušenj.

No ja... Imam eno.

Šel sem iz Magny Coursa, pa še dons ne vem, kje sem se peljal. Jaz sem prepričan, da čez Švico, drugi so mi pa tumbali da ne...

A mogoče vi kaj veste?! :P :grrr

Ti si še sedaj v Švici :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam nuvi 660, in uporabljam samo osnovne možnosti. na pc ga nisem še priiklopil :blush: Prepričan sem, da bo kdo iz rokava stresu odgovore, zato, sm po nekaj straneh branja obupal.. . .

1- a se da v nuvija uvozit ruto? 2- s čim vi to počnete? 3- Kam jo naložite, 4- in kako to poteka.

hvala za pomoč

Na kratko iz rokava:

1- mislim, da ne (poglej navodila) :hmm:

2- program MapSource

3- SD kartico (lahko tudi v pomnilnik naprave)

4- Kako uporabljati MapSource; za telebane

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko iz rokava:

1- mislim, da ne (poglej navodila) :hmm:

2- program MapSource

3- SD kartico (lahko tudi v pomnilnik naprave)

4- Kako uporabljati MapSource; za telebane

lp

super. sam še navodila nažicam od prejšnega lastnika. ker jih nism dobil, na to nism pomislil. teleban pač.

Hvala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm... to pa ne vem če bo držalo. Imam Nuvi 660 FM in ne morem uvozit poti načrtovanih z MapSource. Če pa ti veš kako pa kar na dan z besedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratek pregled na Garmin.com nam pokaže kateri (avtomobilski) modeli - serije podpirajo vnos rut (s pomočjo PC in programa MapSource).

Serije 1200, 1300, 205 - NE podpirajo vnos rut !!!

Serije 1400, 500, 705, 800, 805 in 5000 - DA, podpirajo vnos rut !!!

Prav tako vsi motoristični modeli podpirajo vnos rut (Zumo 660, 550, Nuvi 550) !!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.

Imam problem z Zumotom 550, saj ne morem telefonirati, kej me sogovornik ne slisi.

Sumim, da je to zaradi defektnega nosilca. Zdaj pa me zanima, ce ima kdo, ki uporablja Zumota danes tekom dneva cas za eno pivce in da medtem jaz dam zumota v njegov nosilec in preverim ali je res to krivo? Bi bil res hvalezen, ker to postaja ze rahlo nadlezno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni.

Imam problem z Zumotom 550, saj ne morem telefonirati, kej me sogovornik ne slisi.

Sumim, da je to zaradi defektnega nosilca. Zdaj pa me zanima, ce ima kdo, ki uporablja Zumota danes tekom dneva cas za eno pivce in da medtem jaz dam zumota v njegov nosilec in preverim ali je res to krivo? Bi bil res hvalezen, ker to postaja ze rahlo nadlezno...

Prašaj bmwslo-ja... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zgolj za INFO: Nisem ravno nek strašni poznavalec in uporabnik navigacij... Sem pa zadnjih nekaj dni uporabljal (dobila žena, ki je dosti na poti za v avto) nov NUVI 765T - naložen city naV 2009. Na vožnji po resnično stranskih cestah (tudi gozdnih) od Kolpe preko Dolenjake do Štajerske... ugotovil da je bilo dobesedno "pokrito" VSE!... Tudi moje (zabačeno) selo (hišne številke)... :rolleyes:

Ker je na SD dovolj prostora me zanima kaj se v SLO pridobi z inštalacijo nove AR? :unsure:

In (da ne brskam sam) kje je opisan postopek da to naložim piratsko? :evilgrin: Karto že imam sneto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa recimo, da City Navigator še nima vrisane cele gorenjske avtoceste itd. Sem včeraj slučajno opazil, da ga je pri Radovljici "napenjalo".

Zadnja verzija karte je 2010.10.

Načeloma se pa da normalno "živet" samo z CN, ne potrebuješ AR.

Za uspešno inštalacijo pa potrebuješ en program za oklep, verjetno se o tem ne piše javno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno se o tem ne piše javno.

...seveda se piše javno - na forumnih... saj večina "pametnih" ravno to počne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piratiziranje

...samo da popravim... to NI PIRATIZIRANJE: To je zgolj svobodnejši dostop do dobrin (orientacija v prostoru), ki človeku itak pripadajo - saj jih plača - le da ga ustrezna podjetja ne znajo pravilno zaračunat - če zaslužijo s prodano napravo bi naj bil program tudi zraven... in potem si pač moramo med sabo pomagat... :whistle:

Če poenostavim: Predstavljajte si, da kupite v knjigarni zemljevid ali avtokarto (NEMO!), potem pa morate plačat še nekomu, da vam notri vriše ceste in mesta... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...seveda se piše javno - na forumnih... saj večina "pametnih" ravno to počne!

1. "Kupi" od JetMouse Garmin Unlock Generator (v1.5 je zadnji model)

2. Vanj vpiši ID tvojega GPS

3. Vpiši ID karte, ki jo želiš prenesti na tvoj GPS

4. Generiraj kodo

5. več na PM, če želiš, sicer me bo administrator "usmrtil"

6. sicer pa stric Google pove več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni "stručkoti"!!! :worship:

Vaše mnenje o Mio Moov 360 FEU (plus TMC nosilec cena 215€). Uporabljal bi ga v avtu in občasno na motorju (in mi ni za "stolčt" 500 in več €, za moto navigacijo).

Ali ima kdo boljšo rešitev v tem cenovnem razredu?

Hvala za nasvet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!