Skoči na vsebino

Vprašalnik za motoriste - seminarska naloga


Priporočene objave

izpolnil! .)

NAgaya, SiR..ej, ea se more zmeri en od vaju neki vsajat in lovit dlako v jajcu in izpostavljat svojo namišljeno intelektualno superiornost a... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da za vprašanje "kaj vam pomeni motociklizem" ni odgovora, kateri bi se nanašal na primarno nalogo motocikla-prevozno sredstvo :)

Zakaj imate avto?

a ) ker je rdeč

b ) ker v njem lepo diši

c ) za hobby

d ) za paljenje čez ovinke

:D

izpolnil! .)

NAgaya, SiR..ej, ea se more zmeri en od vaju neki vsajat in lovit dlako v jajcu in izpostavljat svojo namišljeno intelektualno superiornost a... :doze:

Ja res je zgolj namišljena. Itak se ve, da sem jaz tu največji intelekt B)

komu se zdi, da je tole pametno zastavljena anketa za širko populacijo katere izobrazba in razgledanost nihata iz ene skrajnosti v drugo?

nevroticizem, srednja izrazenost in nenevroticizem ?

ali

čutnozaznavne (hitrost in tocnost zaznavanja drazljajev, detajlov v okolici), motoricne (spretnost prstoc, rok), intelektualne (sposobnost prilagoditve novi situaciji s pomocjo misljenja)

....eh srednješolci :) :whistle:

Jst sem hotu pri večini vprašanj, katera so se nanašala na mojo psiho, obkrožit vse 3 možne odgovore :blush:

komu se zdi, da je tole pametno zastavljena anketa za širko populacijo katere izobrazba in razgledanost nihata iz ene skrajnosti v drugo?

nevroticizem, srednja izrazenost in nenevroticizem ?

ali

čutnozaznavne (hitrost in tocnost zaznavanja drazljajev, detajlov v okolici), motoricne (spretnost prstoc, rok), intelektualne (sposobnost prilagoditve novi situaciji s pomocjo misljenja)

....eh srednješolci :) :whistle:

Jst sem hotu pri večini vprašanj, katera so se nanašala na mojo psiho, obkrožit vse 3 možne odgovore :blush:

Drugače pa...

A- prijaznost (47)

B- sebicnost (5)

C- vljudnost (34)

D- skrivnostnost (17)

E- resnicoljubnost (36)

F- goljufivost (2)

G- nesramnost (1)

H- postenost (47)

I- drugo (1)

Peeezda je mal goljufivih in nesramnih, po drugi strani pa zelo veliko prijaznih in poštenih ljudi :D

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je zgolj namišljena. Itak se ve, da sem jaz tu največji intelekt B)

Mogoče si res intelekt, ampak telebajsek pa še zdaleč nisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jest rešu :D

Popravljeno . Popravil primozh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpolnil! .)

NAgaya, SiR..ej, ea se more zmeri en od vaju neki vsajat in lovit dlako v jajcu in izpostavljat svojo namišljeno intelektualno superiornost a... :doze:

daj..še malo se razburjaj .. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešu! bi blo pa zelo zanimivo vidit rezultate nekega dne, če sevede ne bodo zaupni!? :D

lp miha

Ko resis si lahko pogledas rezultate v obliki tortnega diagrama....samo kliknes rezultati...in to je vse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem rešil, ampak se sprašujem kako vezo ima ta anketa z nami motoristi? Mislim, da samo eno vprašanje se je nanašalo na motoriste, pa še to ne najbolj (kakšen voznik si), pa butast mi je to, da se neki španate gimnazijci pa tam pišete neke višje-slovnične izraze :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem, ki ste rešl vprašalnik...ubistvu sm jih rabla sam 60 zej sm pršla pa že na okroglih 100...super odziv...

tisga, ko pa zanima u čem je fora...cev vprašalnik se nanaša na motoriste...naslov seminarske je osebnostne lastnosti motoristov tak, da preverjam vaše osebnostne lastnosti in vsa tista vprašanja se nanašajo na to...ne zanima me toliko kako se obnašate na cesti ipd.

pri tistemu vprašanju se pa opravičujem, ker bi res morala dati pod možnost, da služi motor tudi kot prevozno sredstvo, ampak sem napako opazila šele potem, ko je biv link že na forumu...

tiste, ki bo zanimalo, se bo dalo celotno seminarsko nalogo tudi videti, ko bo dokončana...

še enkrat hvala za tako velik odziv...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem, ki ste rešl vprašalnik...ubistvu sm jih rabla sam 60 zej sm pršla pa že na okroglih 100...super odziv...

tisga, ko pa zanima u čem je fora...cev vprašalnik se nanaša na motoriste...naslov seminarske je osebnostne lastnosti motoristov tak, da preverjam vaše osebnostne lastnosti in vsa tista vprašanja se nanašajo na to...ne zanima me toliko kako se obnašate na cesti ipd.

pri tistemu vprašanju se pa opravičujem, ker bi res morala dati pod možnost, da služi motor tudi kot prevozno sredstvo, ampak sem napako opazila šele potem, ko je biv link že na forumu...

tiste, ki bo zanimalo, se bo dalo celotno seminarsko nalogo tudi videti, ko bo dokončana...

še enkrat hvala za tako velik odziv...

lp

Glej, da nas ne pozabiš ometi v zahvalah ;) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!