Skoči na vsebino

CPI Aragon


H.Dirkač

Priporočene objave

Živjo,

kupil sem CPI-ja Aragon-a.

Zanima me kakšno mnenje imate o njemu?

Js sm zaenkrat zelo zadovoljen. Ful mi je ušeč ta novi dizajn, pa k ma že original LED žmigovce. Se mi zdi d ful bl športn zgleda, kot pa prejšni Oliver. Pa še avspuh je tak, da zgleda k d je ful močn motor :) .

LP

post-15027-1175586037_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni toti skuteri sploh niso vsec, predvsem zato ker gledam na skuterje bol iz stalisca tunninga, in cpi ma ponaredek minarelli masine, tak da meni ni to to.. je pa za vsak dan ok, pa ce ne mislis nic predelovat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa tale auspuh na CPIjih cisto mimo. Glede na velikost skuterja je prevelik. Se mi je dogajalo, da mi je bil vedno v napoto zaradi velikosti, kadar je bilo treba skuter spraviti na varno. O tem kako je glasen zjutraj, ko ga mrzlega zaverglas in pustis laufat u standgasu raje ne bi. Odkar imam ZX-a gor je cisto druga zgodba - tih, nikoli v napoto, pa se normalno velik zgleda sorazmerno z motorjem.

Agregat ima slab navor, v hrib ima precej tezav. Ze ce je omejitev na cesti 60, si mimogrede ovira v prometu, ki jo vsi prehitevajo. Je pa lep, to pa res! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mislim da je fejk minareli :whistle: Mamo pri nas 2 al 3 te CPI-je. Odprt z ZX-om gre nekje 63km/h :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa aragona in so mi vtaknl en kit gor k sm ga ze kupu pa gre ene 60 - 70 :winkiss: ...sam k nism cist zihr kero masino ma ....usam mi drgac rece :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!