Skoči na vsebino

spet mucki


Priporočene objave

Sem šla malo pogledat našo "Addams family" in ugotovila, da je pri hiši naraščaj. Mačka ima štiri mladičke, dva povsem bela in dva progasta, skoraj črna mucka. Tako da če si kdo zelo, zelo, zelo želi mucka, ga lahko dobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, življenje je kruto, samo najmočnejši ostanejo, za vse žal ni prostora.

A si predstavljaš kakšna gužva bi bila na svetu, če ne bi bilo lakote v Afriki pa prve in druge svetovne vojne in raznih epidemij ?

No, tudi izmed tistih mačkov, ki smo jih obdržali, se ne spomnim, da bi kateri umrl naravne smrti, vsi končajo pod avtomobili. Eden do dva na leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, življenje je kruto, samo najmočnejši ostanejo, za vse žal ni prostora.

Tudi sam sem velik ljubitelj malih živali (muca, psička, želve, ribice.., žena, otroci...), ampak kar se mačk (na štirih tačkah) tiče, bi priporočal sterilizacijo. Pa ne me sedaj opljuvat, da želim koga za kaj prikrajšat, ker živali se plodijo nagonsko, ne zaradi užitka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, življenje je kruto, samo najmočnejši ostanejo, za vse žal ni prostora.

Tudi sam sem velik ljubitelj malih živali (muca, psička, želve, ribice.., žena, otroci...), ampak kar se mačk (na štirih tačkah) tiče, bi priporočal sterilizacijo. Pa ne me sedaj opljuvat, da želim koga za kaj prikrajšat, ker živali se plodijo nagonsko, ne zaradi užitka.

Se strinjam s teboj! Rajsi dejte macke sterilizirat kot pa jih pol pobijat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem velik ljubitelj malih živali (muca, psička, želve, ribice.., žena, otroci...), ampak kar se mačk (na štirih tačkah) tiče, bi priporočal sterilizacijo. Pa ne me sedaj opljuvat, da želim koga za kaj prikrajšat, ker živali se plodijo nagonsko, ne zaradi užitka.

hja nism prepričan če so to že znanstveno dokazal :). Neki užitka je pa še vseeno v tem.

Dokazano je pa, da se da nagon potlačit (Uni volko-kužoti). Zakaj pol raj muck ko so še mladih ne poskusimo uvajat u kak program kjer bi jih seznanili s kontracepcijo in vzdržnostjo 8) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne me sedaj opljuvat, da želim koga za kaj prikrajšat, ker živali se plodijo nagonsko, ne zaradi užitka.

Zakaj pa potem stari mački podušijo svoje lastne mladiče, samo da se mačka spet goni in da on spet lahko hopa, hopa??? Ne vem, ne vem.....

LP HHV :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra novica: en mucek je že našel svoj novi dom. In še ena novica: moj bratec je odkril tudi mlade miške, tako da če bi kdo raje miške .... je že prepozen, ker jih je že muca papala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra novica: en mucek je že našel svoj novi dom. In še ena novica: moj bratec je odkril tudi mlade miške, tako da če bi kdo raje miške .... je že prepozen, ker jih je že muca papala.

Hmmm..., kako to, da Einherjer nič za svoje žvalce ne ponuca???! :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

najbolj primerna tema - torej, k nama je prišla pred 6 tedni skotit ena mačka in zdaj pobegnila neznano kam. za seboj je pustila 5 muckov, ki pa jih ne moreva obdržati.

torej - pasma: vaški gonič, zdravi , igrivi in pojedo vse kar vidijo. :D

oddava:

031 684 840 JURIJ ali

031 598 438 BARBARA

možen osebni prevzem, ne pošiljava po pošti. :evilgrin: no, mogoče...

post-3863-1186427620_thumb.jpg

post-3863-1186427641_thumb.jpg

post-3863-1186427667_thumb.jpg

post-3863-1186427688_thumb.jpg

post-3863-1186427704_thumb.jpg

post-3863-1186427717_thumb.jpg

post-3863-1186427734_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamorkoli pogledam vidim muce, pa a so to stare al mlade, same muce, pol svta jih je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!